Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) MasterDeeJay

Feladták nekem a leckét, üzleti notit kellett cégnek vennem legyen 17" és i7 ssd, intvga, ips fhd..(nem 4k mert szar a program méretezése fhd felett)
Mondom akkor google Dell Latitude....őőő háát hol vannak a 17-esek?
Na vazz akkor legyen XPS...nincs magyar bill-el...Jó legyen akkor G7...az sincs magyar bill-el.
Inspiron meg kizárva mivel jártam úgy hogy a 10gen i7-esssel NEM volt gigabit csak 100-as hálókártya. [link] (ultra fail, persze dell azzal jön hogy felhasználói igények szerint már wifin használják a gépeket...aha.. a legutolsó fapad ultra noname kínai lapra is nyomják rá a gigabites lant. (igen a 9eft-os x58-as kínai lapokra is!)
Így lényegében ki is lőttem a Dell-t mint a korábban kedvenc márkámat.
Oké lett egy Lenovo Legion az jó áron van bár műanyag és sajnos fölöslegesen van benne videókártya... De hol vannak az üzleti notik??? Miért nem tudok 300-400eft-ért egy szaros notebookot venni ami fémházast i7-el videókártya nélkül? Kell a fenének a GTX1650 ha egész életében 2D-t fog megjeleníteni, csak plusz egy hibalehetőség.
Ja hogy pár év alatt DUPLÁZÓDOTT a notik ára....tudom a forint szar de ennyire?
Még egy ok hogy újonnan NE vegyek laptopot, csak a használt.

BTW ha kell van egy eladó de javítandó Precision M6400-asom annál csúcsabb core2-es nincs, tápja villog valószínű cserés, ez miatt nem mindig indul el. Kell vele foglalkozni. (Q9100, max 16gb ram (4x4gb ddr3), 2 hdd hely, 1200p, Ati 5870M firepró verziója....) Volt benne X9100-as is 3.6ghz-et vitte, meg van hozzá valahol még egy videókártyám komplett hűtővel. Ha kell elviszed ha meg tudod csinálni akkor megveszed ha nem akkor alkatrésznek megy eladásra.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.