Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Természetesen a véglegesben lesz jó sok kép ;)

(#2) vPhis


vPhis
aktív tag

kkkeeellll
a teszt :DD
már nagyon várom
disznózsír? jó hőszigetelő :P

[ Szerkesztve ]

(#3) puttputt válasza bacsis (#1) üzenetére


puttputt
őstag

"Örvendezzünk"! :K

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#4) Badman 4ever válasza bacsis (#1) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Szerintem az aloeverás prociápolás lesz a nyerő vagy a mustár... :C
De az újabb versenyzőket is várom, amiket még nem láttam tesztelve, mert eddig csak MX-2 volt és van most is. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#5) gabor85 válasza bacsis (#1) üzenetére


gabor85
őstag

Ez a venti az?

(#6) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Várom!!! :C :C

when the sun shines, we'll shine together

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ki nem hagynám a világ minden kincséért! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) 14adam


14adam
addikt

Na már nagyon várom a tesztet.Azért is mert ha elfogy a pasztám,hogy akkor mit is tegyek rá :)

(#9) zolikaDB válasza bacsis (#1) üzenetére


zolikaDB
veterán

Hajrá bacsis, várjuk a tesztet! :)
Amúgy, én egy ilyen gépet tuning nélkül is elfogadnék!

(#10) bacsis válasza gabor85 (#5) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

igen, ez a hűtés fog szerepelni :R

(#11) mephi666


mephi666
nagyúr

:C

...én is várom nagyon a tesztet :) a kézkrém piszkálja a fantáziámat :DD elképzelem, ahogy szőke, tuningmániás cicababák tuningversenyen a retiküleik tartalmával kísérleteznek, hogy melyik kence mennyire jó ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) Dany007


Dany007
veterán

Hehe. Én is várom! Elvégre én is barack lekvár paszta júzer vagyok!!! :DD

(#13) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:C :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Badman 4ever válasza mephi666 (#11) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Reggelizik bacsis: "Tök jól kenhető ez a vaj... Vaj, jól kenhető.... Ez az!" És kikapja a procit a gépből és a kenyér mellé azt is megkeni. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#15) puttputt válasza Badman 4ever (#14) üzenetére


puttputt
őstag

Érlelődhetne is egy új cikksorozat... "Melyik az ízletesebb? E8400 vs. E7200 rántva, lágytojással, uborkasalátával..." :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#16) Badman 4ever válasza puttputt (#15) üzenetére


Badman 4ever
őstag

És a címe ez lenne: "Kulináris élvezetek a gépházban avagy főzőcskézzünk bacsis módra" :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Tehát ha látunk egy atom villanást majd egy gombafelhőt, akkor a kézkrém nem bírt a 3,9-es kazánnal, ugye? :DDD
Várjuk szeretettel! :C :R

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#18) bacsis válasza ]Phobos[ (#17) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

igen.. valami olyasminek kellene abban az esetben történnie.. de bíztosíthatlak, nem történt semmi ilyesmi ;] :R

(#19) I.P@trick


I.P@trick
csendes tag

Hajrá bacsis, csak így tovább :C :R

Megszólnak, ha részeg vagyok. De mit szólnak,ha szomjan halok?

(#20) puttputt


puttputt
őstag

Két ismerősömnek - egyébként a volt IBM gyár /Sz.fehérvár/ környékén dolgoznak, Lenovo Gigabyite alaplapokkal főleg - (egy lengyel programozó-teszter és egy taiwani kollégája) beszéltem a tesztjeidről, mutattam a képeket. Egészen el voltak ámulva, elismerően bólogattak, meg mondták, hogy: "Crazy." :D Szóval, ötletesnek vélték, s kíváncsiak, vajon hosszú távon is kiszolgálná-e a gépeket pl. a "lekváros vajas kenyér". :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.