Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) bacsis válasza CounterBoci (#1) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Németország, Ausztria, Görögország, Spanyolország, és elég sokat Olaszország
Az hogy villantasz hogy beengeded magad elé, csak néznek ki a fejükből, teljesen természetes... semmi villantás.. Itt Magyarországon mi van? akár Budapesten? Én elég nagy követési távolságot tartok... BP-en közlekedve boldog-boldogtalan sorol be elém, persze én morgok, hogy hé nem neked tartom fent a helyet... Az összes villog hogy köszi hogy beengedtem, sőőőőőőt vannak akik lehúzzák az ablakot és integetnek! Külföldön ilyent az életben nem láttam :U Olaszországban meg tudod kinek van elsőbbsége? Aki erősebb... enyhe túlzással, és helyén kezelve a dolgot.. basszus félek egy szaros körforgóba bemenni, hiába van elsőbbségem :U
itthon a BMW-sek nem indexelnek? menj el Olaszországba, hát ott konkrétan senki sem indexel :U :DDD
Bizoyn Isten, elmegyek pár napra külföldre, majd úgy jövök haza, basszus, de jó a Magyar utakon, biztonságban érzem magam :U megint csak kicsit sarkítva, és helyén kezelve a dolgokat...

szerk: Jahh igen, bírom viszont a Litván sofőröket, náluk is "szokás" megköszönni az előzékenységet, ők nem az elakadásjelzőt villogtatják, hanem jobbra-balra-jobbra-balra indexelnek.. jópofa :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.