Hirdetés

2017. július 25., kedd

Gyorskeresés

(#1) Hieronymus

Hieronymus
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Azt már kigondoltad, hol hagyod az autót Münchenben?
A 10 napos parkolási díj, rossz helyen parkolva, magasabbra tolható mint a tíznapos üdülés költsége.

___ bambano: "...vagy legyél konzekvensen nyúl, vagy legyél konzekvensen agresszív. az agresszív nyulat megverik... ___

(#2) DarthSun

DarthSun
(PH! addikt)

Szép kis út lesz ! Fotókat töltsél fel folyamatosan ! Csak egy VGA- t viszel :DDD , gondolom azért melletted figyel egy laptop is :U

𭩹 €Ł$ 𭩹Epox MVP3G2 és MVP3G5 alaplapokat keresek megvételre𭩹$Ł€ 𭩹

(#3) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Jó nyaralást kívánok nektek. :)

♣A káosszal teremtek rendet.♣ Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Lumia 735,640LTE,LGG2

(#4) Lars

Lars
(őstag)

Jó pihenést !
Látom neked még a rendszámod is ITX-es ... :D Bár jobb mint ha CGA lenne ;)

(#5) bacsis válasza Hieronymus (#1) üzenetére

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Münchenben a szálloda parkolójába hagyjatjuk az autót, persze még így is elég szép költsége lesz :U
DarthSun! A laptop az magától értetődik, azt azért is nem írtam :DDD
Luck Dragon, Lars! Köszönjük, ránkfér:) amúgy ha a ph-n rakok fel az autóról képet, és látszik a rendszám, ezt mindig elsütik:D

[ Szerkesztve ]

(#6) Hieronymus válasza bacsis (#5) üzenetére

Hieronymus
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Akkor jó utat, kellemes üdülést!

___ bambano: "...vagy legyél konzekvensen nyúl, vagy legyél konzekvensen agresszív. az agresszív nyulat megverik... ___

(#7) Redneck

Redneck
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Érezzétek jól magatokat, jó szórakozást!
Azért ha lesz valami retro, feltétlenül posztold! :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#8) Chabee

Chabee
(kvázi-tag)

ostoba: ON

Mintha az a repülő kissé cikcakkosan menne Münchenből Mallorca-ra! Azt is Te vezeted? :DD

ostoba: OFF

Igazat mondani könnyű, csak elhitetni nehéz!

(#9) bacsis válasza Redneck (#7) üzenetére

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

retro? már postoltam.. itt az autónk masszívan retro-nak számít már :DDD
amúgy ápdételtem egy kicsit a bejegyzést :)

(#10) Aventyr válasza bacsis (#9) üzenetére

Aventyr
(senior tag)
LOGOUT blog

Jó pihenést !
Üzemanyag szintjelző lemegy 0 állás alá is jópár milimétert, nem kell aggódni ! A retró-rol meg annyit, hogy ha választani kéne 3 autótípust, amivel nekivágnék egy föld körüli útnak, ez a típus köztük lenne ! ;)

https://www.facebook.com/HungarianOverclockers/ - - - - - - - - - - - - - - - hwbot.org/team/team_hungary/ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - https://logout.hu/blog/aventyr/index.html

(#11) nullpoint

nullpoint
(tag)

Mövenpick az nem egy jégkrém vót? :)

(de igen :D )

[ Szerkesztve ]

(#12) zone

zone
(őstag)

A Palma aquariumot ne hagyjátok ki, plusz egy pékség, ahol nagyon jó enseimadas van: [link]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#13) bacsis válasza nullpoint (#11) üzenetére

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Volt nekik az is igen :)) most indulunk a reptérre :))

(#14) Redneck válasza nullpoint (#11) üzenetére

Redneck
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Azóta se ettem olyan jó szőlős fagyit... Nagyon hiányzik! :K

bacsis: Arra nem is gondoltam. :N

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#15) zolikaDB

zolikaDB
(PH! kedvence)

Hajrá bacsis, áztassátok ki magatokat a tengerben! :)

MINDHALÁLIG DEBRECEN!!!

(#16) mephi666 válasza Aventyr (#10) üzenetére

mephi666
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

kivéve ha fel van akadva kicsit a mutató :D régi órán nálunk az astra-ban a piros szakasz fölött megakadt a mutató és egyszer úgy jártunk, hogy lámpánál indultam volna és leállt a kocsi... ráindítottam, nagy gáz, mozdult pár centit és leállt újra... kiszálltam, hogy akkor tolni fogom, adrenalintermelés beindult, kb 50méterrel arrébb levő buszmegálló volt a cél... szerencsére 2 járókelő besegített... utca túloldalán volt egy kút, gondoltam vigyünk bele pár liter naftát, ha pedig akkor sem indul, akkor autómentő... (azért gondoltam, mert km-ben már ott jártunk, hogy hamarosan tankolni kell... csak a mutató szerint még jók voltunk) ...korábban ez volt a rekordunk még a vicces órával ...kb ezen a ponton volt megakadva a mutató, itt majdnem 45 litert tankoltunk bele salgótarjánban... utólag gondolkoztam, hogy vicces lett volna, ha ott nászúton fogy ki a benzin valami borsodi településen, amiken keresztülhaladtunk tankolás előtt :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) bacsis

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Update van igaz képeket nem raktam fel azt majd este de a kalandoa sztori folytatódik. Olvassátok:))

(#18) zolikaDB válasza bacsis (#17) üzenetére

zolikaDB
(PH! kedvence)

Kiralysag :)

MINDHALÁLIG DEBRECEN!!!

(#19) bacsis

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Na nagy nehezen sikerült képeke felraknom, és folytattam kicsit a sztorit, lehet ismét ránézni a bejegyzésre :)

(#20) jookomak

jookomak
(PH! addikt)

A repülő késése miatt járj utána, lehet ilyen esetben kompenzációt igényelni. 2 óra késés felett 250 eurótól indul a történet. Persze csak ha nem valami elháríthatatlan helyzet miatt történt a dolog. Vannak cégek, akik kimondottan ezzel foglalkoznak, egy próbát megér. Lehet ingyen lesz a nyaralás, és még kijön egy új vga ára a történetből.

(#21) bacsis válasza jookomak (#20) üzenetére

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Igen. A második 1 órás késés bejelentés után kaptunk ilyen 10 ojrós kupont, amit bevállthattunk a büfében, utána adtak még valami pappert, amivel majd adnak vissza a repjegy árából...

(#22) jookomak válasza bacsis (#21) üzenetére

jookomak
(PH! addikt)

Nézz rá erre a linkre: [link]

(#23) bacsis válasza jookomak (#22) üzenetére

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Köszi :R

(#24) bacsis

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

ápdét :)

(#25) mephi666 válasza bacsis (#24) üzenetére

mephi666
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

jó kaják... gondolom egy pacalpörkölt, vagy brassói esélytelen ilyen helyen :D én osztrigát, vagy homárt kóstolnék tengeri cuccokból, mert eddig azok kimaradtak... a tányéron levőkből pedig a kagyló jött volna be legjobban :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26) bacsis válasza mephi666 (#25) üzenetére

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Inkább "univerzális" kaják vannak, van persze mexikoói, meg olasz konyha is, meg ilyen tengeri marhaságok, de Magyar konyha nem nagyon :)

(#27) mephi666 válasza bacsis (#26) üzenetére

mephi666
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

csinálj piackutatást, aztán nyitni kell ott egy kajáldát: árulni a lángost, gulyáslevest, pörkölteket, töltött káposztát, lekváros cpu-t... meg importálni a jó pálinkát :D

(#28) bacsis válasza mephi666 (#27) üzenetére

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Pont ezen agyaltam, lemenni a tengerpartra, azt árulni a főtt csöves kukoricát, meg a piros paprikát... Zabálnák a népek :)) hogy mennyire üdvözölnék a lekvárt, mint hűtőpasztát, azt nem tudom, túl sok informatikával nem találkoztam, de nem adom fel :D

(#29) snake1977

snake1977
(őstag)

Legközelebb egyél egy jó steaket :DD :C de csúszdázás után... :DDD :R

a zinternet kábelen költözik be a rúterbe, és onnan terjed tovább a levegőben

(#30) bacsis

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

ápdét ismét :)

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.