Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Azt már kigondoltad, hol hagyod az autót Münchenben?
A 10 napos parkolási díj, rossz helyen parkolva, magasabbra tolható mint a tíznapos üdülés költsége.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2) DarthSun


DarthSun
nagyúr

Szép kis út lesz ! Fotókat töltsél fel folyamatosan ! Csak egy VGA- t viszel :DDD , gondolom azért melletted figyel egy laptop is :U

(#3) Luck Dragon

Jó nyaralást kívánok nektek. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) Lars


Lars
őstag

Jó pihenést !
Látom neked még a rendszámod is ITX-es ... :D Bár jobb mint ha CGA lenne ;)

(#5) bacsis válasza Hieronymus (#1) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Münchenben a szálloda parkolójába hagyjatjuk az autót, persze még így is elég szép költsége lesz :U
DarthSun! A laptop az magától értetődik, azt azért is nem írtam :DDD
Luck Dragon, Lars! Köszönjük, ránkfér:) amúgy ha a ph-n rakok fel az autóról képet, és látszik a rendszám, ezt mindig elsütik:D

[ Szerkesztve ]

(#6) Hieronymus válasza bacsis (#5) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Akkor jó utat, kellemes üdülést!

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#7) Redneck


Redneck
veterán

Érezzétek jól magatokat, jó szórakozást!
Azért ha lesz valami retro, feltétlenül posztold! :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#8) Chabee


Chabee
tag

ostoba: ON

Mintha az a repülő kissé cikcakkosan menne Münchenből Mallorca-ra! Azt is Te vezeted? :DD

ostoba: OFF

Igazat mondani könnyű, csak elhitetni nehéz!

(#9) bacsis válasza Redneck (#7) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

retro? már postoltam.. itt az autónk masszívan retro-nak számít már :DDD
amúgy ápdételtem egy kicsit a bejegyzést :)

(#10) Alpi. válasza bacsis (#9) üzenetére


Alpi.
addikt

Jó pihenést !
Üzemanyag szintjelző lemegy 0 állás alá is jópár milimétert, nem kell aggódni ! A retró-rol meg annyit, hogy ha választani kéne 3 autótípust, amivel nekivágnék egy föld körüli útnak, ez a típus köztük lenne ! ;)

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#11) nullpoint


nullpoint
senior tag

Mövenpick az nem egy jégkrém vót? :)

(de igen :D )

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#12) zone


zone
őstag

A Palma aquariumot ne hagyjátok ki, plusz egy pékség, ahol nagyon jó enseimadas van: [link]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#13) bacsis válasza nullpoint (#11) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Volt nekik az is igen :)) most indulunk a reptérre :))

(#14) Redneck válasza nullpoint (#11) üzenetére


Redneck
veterán

Azóta se ettem olyan jó szőlős fagyit... Nagyon hiányzik! :K

bacsis: Arra nem is gondoltam. :N

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#15) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Hajrá bacsis, áztassátok ki magatokat a tengerben! :)

(#16) mephi666 válasza Alpi. (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

kivéve ha fel van akadva kicsit a mutató :D régi órán nálunk az astra-ban a piros szakasz fölött megakadt a mutató és egyszer úgy jártunk, hogy lámpánál indultam volna és leállt a kocsi... ráindítottam, nagy gáz, mozdult pár centit és leállt újra... kiszálltam, hogy akkor tolni fogom, adrenalintermelés beindult, kb 50méterrel arrébb levő buszmegálló volt a cél... szerencsére 2 járókelő besegített... utca túloldalán volt egy kút, gondoltam vigyünk bele pár liter naftát, ha pedig akkor sem indul, akkor autómentő... (azért gondoltam, mert km-ben már ott jártunk, hogy hamarosan tankolni kell... csak a mutató szerint még jók voltunk) ...korábban ez volt a rekordunk még a vicces órával ...kb ezen a ponton volt megakadva a mutató, itt majdnem 45 litert tankoltunk bele salgótarjánban... utólag gondolkoztam, hogy vicces lett volna, ha ott nászúton fogy ki a benzin valami borsodi településen, amiken keresztülhaladtunk tankolás előtt :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Update van igaz képeket nem raktam fel azt majd este de a kalandoa sztori folytatódik. Olvassátok:))

(#18) zolikaDB válasza bacsis (#17) üzenetére


zolikaDB
veterán

Kiralysag :)

(#19) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Na nagy nehezen sikerült képeke felraknom, és folytattam kicsit a sztorit, lehet ismét ránézni a bejegyzésre :)

(#20) jookomak


jookomak
őstag

A repülő késése miatt járj utána, lehet ilyen esetben kompenzációt igényelni. 2 óra késés felett 250 eurótól indul a történet. Persze csak ha nem valami elháríthatatlan helyzet miatt történt a dolog. Vannak cégek, akik kimondottan ezzel foglalkoznak, egy próbát megér. Lehet ingyen lesz a nyaralás, és még kijön egy új vga ára a történetből.

(#21) bacsis válasza jookomak (#20) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Igen. A második 1 órás késés bejelentés után kaptunk ilyen 10 ojrós kupont, amit bevállthattunk a büfében, utána adtak még valami pappert, amivel majd adnak vissza a repjegy árából...

(#22) jookomak válasza bacsis (#21) üzenetére


jookomak
őstag

Nézz rá erre a linkre: [link]

(#23) bacsis válasza jookomak (#22) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Köszi :R

(#24) bacsis


bacsis
Közösségépítő

ápdét :)

(#25) mephi666 válasza bacsis (#24) üzenetére


mephi666
nagyúr

jó kaják... gondolom egy pacalpörkölt, vagy brassói esélytelen ilyen helyen :D én osztrigát, vagy homárt kóstolnék tengeri cuccokból, mert eddig azok kimaradtak... a tányéron levőkből pedig a kagyló jött volna be legjobban :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26) bacsis válasza mephi666 (#25) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Inkább "univerzális" kaják vannak, van persze mexikoói, meg olasz konyha is, meg ilyen tengeri marhaságok, de Magyar konyha nem nagyon :)

(#27) mephi666 válasza bacsis (#26) üzenetére


mephi666
nagyúr

csinálj piackutatást, aztán nyitni kell ott egy kajáldát: árulni a lángost, gulyáslevest, pörkölteket, töltött káposztát, lekváros cpu-t... meg importálni a jó pálinkát :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28) bacsis válasza mephi666 (#27) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Pont ezen agyaltam, lemenni a tengerpartra, azt árulni a főtt csöves kukoricát, meg a piros paprikát... Zabálnák a népek :)) hogy mennyire üdvözölnék a lekvárt, mint hűtőpasztát, azt nem tudom, túl sok informatikával nem találkoztam, de nem adom fel :D

(#29) snake1977


snake1977
őstag

Legközelebb egyél egy jó steaket :DD :C de csúszdázás után... :DDD :R

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official

(#30) bacsis


bacsis
Közösségépítő

ápdét ismét :)

(#31) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Eh, sosem tudjuk meg milyen hardvert hűtöttél tengervízzel... :U
Jeges Balaton + celó D 330 még oké, de azért a földközi tengerben nem megúsztatni egy vasat sem, már fölöttébb hanyag magatartásra vall!
Mondjuk tesztelhetted volna felforr-e az öböl vize, ha a magaddal vitt (gondolom Radeon) végéákat megmeríted a benne. ;]

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#32) bacsis válasza flymi (#31) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Várjá, nincs olyan messze az Adria, ki tudja mit hoz a következő 3 nap?! ;]
Amúgy ápdéltetem a bejegyzést ismét :)

(#33) bacsis


bacsis
Közösségépítő

ápdét

(#34) DarthSun válasza bacsis (#33) üzenetére


DarthSun
nagyúr

A második képen az egyik kék virág majdnem a templomra mutat, a fotó közepétől kicsit lejjebb, kicsit balra.

(#35) Soybex


Soybex
őstag

Papagájos kislányodról a kép nagyon jól sikerült! :K

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#36) bacsis válasza Soybex (#35) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Pedig csak a fényképet fényképeztem le... NEm volt türelmem kivári, hogy hazaérjek és be scanneljem :B
DarthSun! Igen, kiszúrtad :))

[ Szerkesztve ]

(#37) DarthSun válasza bacsis (#36) üzenetére


DarthSun
nagyúr

Könnyű volt, 1m- es DirectLed IPS LCD- n vizslatom :D

(#38) bacsis válasza DarthSun (#37) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Na meg jó képeket csinál az LG G4 is :))

(#39) talmida


talmida
Közösségépítő

Örülök, hogy jól sikerült a nyaralásotok!!! :)) Nagyon vigyázzatok az útakon hazafelé! ;)

IN GOD WE TRUST!

(#40) bacsis


bacsis
Közösségépítő

ápdét (igaz képet, most nem tudtam felrakni)

[ Szerkesztve ]

(#41) DarthSun válasza bacsis (#40) üzenetére


DarthSun
nagyúr

Szép nyaralás, gratulálok ! Óvatosan a visszaúton, jön vissza a kánikula, melegfront, sok sofőr megkergülhet ilyenkor.

(#42) Winner_hun


Winner_hun
félisten

sóval olyan nagyon sok tengerben fürdés, szerintem nem lesz. - és cukorral?:P
bekeményítek - ezután a 2 gilisztás halas kép között a különbségeket kell keresni?:D

Jó volt végigolvasni:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.