Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

várom a ti véleményeteket is :R

(#2) Daweee


Daweee
őstag

Nemrég leszedtem az eredeti, sárgakazettás Nintendós Super Mariot Wii-re, És máig az a véleményem hogy az az ultimate JÁTÉK :D egyszerű sztori, és jobban leköt mint bármi más :K Amúgy nem is tudom mikor játszottam a Mariónál bonyolultabb játékkal :F

(#3) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Őszintén szólva nekem meló után nem sok energiám van (vagyis semmi) egy komplex / odafigyelős / sztoris játékkal játszani.
Régen amíg csak iskola volt meg minden imádtam az összetett játékokat (és rinyáltam is ha valami túl egyszerű), azonban ma már számomra az jelenti a jó játékot, ha nincs túlbonyolítva és könnyen lehet írányítani + elszórakoztat (tehát kanapéra befekve gamepaddal el lehet vele lenni naponta 1 vagy 2 órát).

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4) bacsis válasza Daweee (#2) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jahh az is igaz, hogy mára olyan szinten túl bonyolítják a játékokat, hogy csak győzz benne megtanulni mindent...
Az ilyen ami szintén számomra kicsit bonyolúlt játék az a Men of War volt...
Persze kell a sok lehetőség, de azért kérem túlzásba ne essünk :(

(#5) ftc


ftc
nagyúr

Egy jó RPG csodákra képes...mint pl a Gothic1 voltak benne részek,hogy majdnem berosáltam...

de abban igazad van új gamek rövidek s unalmasak....

(#6) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

-

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7) moha21


moha21
addikt

Hát na ezért játszok én DOS-box alatt mortal combat 1-et meg settlers 1 -et
Ha szeretitek a horrort a Penumbra-t ajánlom. Szerintem Bacis hátravágnád magad egy GEF 4 Ti-n milyen grafikája van ahhoz képest 2 ember techdemoja.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#8) Móci


Móci
addikt

A Dragon Age-el én is így voltam. Toltam, haladtam előre, de annyira nem kötött le, nem érdekelt. Aztán elvesztek a mentések is, nincs nagy kedvem újrakezdeni.
Szinte nem is játszok egy új játékkal sem.
Talán a Crysist illene lenne már kipróbálni, fene tudja. :D
A Wow kötött még le (jó, az mmorpg), azelőtt meg a Neverwinter Nights-al játszottam rengeteget. Az alapjátékot kb. hatszor vittem végig, de a két kiegészítőt is minimum kipörgettem. Az online játék meg hab a tortán...
Talán a két játékban az volt a közös, hogy lehetett gyakni is rendesen, de a Nevernél pl. akadt sztori, történet, stb.
Maximum néha lövöldözök még neten a source csével, ha már megvettem, ki kell használni.
Ideje lenne keresni valami játékot... :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9) dízelracer


dízelracer
senior tag

Jól gondolom, hogy sietve írtad meg ezt a bejegyzést? Van pár elütési hiba. :DD

"átlag felhasználókra mint pl én, is gondolhatnának De nem.. Hova tűntek ezek a jó kis izgalmas gép elé leszögező játékok? hisz még nem is olyan rég volt belőlük"

Ezzel többé kevésbe egyetértek.

[ Szerkesztve ]

(#10) neduddki válasza bacsis (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat kelrek megeled a megoregesei fazist:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11) moha21 válasza moha21 (#7) üzenetére


moha21
addikt

Bocsi elírtam a nevedet a szerk. idő meg lejárt. :W bacsis

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#12) bacsis válasza neduddki (#10) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hát éppen ezaz.. nem öregedési kor.. hisz a Fallout3-al most a héten nem de előtte való hetekben napi 2-3 óra ha időm ugy engedte :U
de mindjárt megy vissz a GTA4 is, azt is desokszor elkezdtem csk a mentéseket nem tudtam soha vissza rakni.. de most is érzek késztetést előröl elkezdeni mer az jó :)
dízelracer nem siettem, de mindjárt átfutom :R
moha21 Megesik, no para ;)

[ Szerkesztve ]

(#13) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nálam a Sportcar GT a nyerő, nem tudom megunni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) makraipeter1


makraipeter1
tag

Vegyél egy XBOX Classicot, arra voltak (vannak) jó játékok, és a grafikájuk sem a legrosszabb :)

(#15) bacsis válasza makraipeter1 (#14) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

a PC (is) egy vallás, én pedig hű vagyok hozzá ;)

(#16) moha21 válasza bacsis (#12) üzenetére


moha21
addikt

Van egy rakás jó régi géped ( de bánom eladtam őket :O ).
Duke nukem, shadow warrior, MDK, Stunts, doom 1-2 mi kell még? ;]

"a PC (is) egy vallás, én pedig hű vagyok hozzá": Pedig egy Xbox Vmod izgi lenne.
Szerintem ő nem használt még hercules/CGA/EGA monitort.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#17) bacsis válasza moha21 (#16) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Mostanság szoktam tolni 486oson a Panzer General-t
jelenleg pedig a K6-III+ laposomon a Simcity3000 fut ;)
jahh igen.. nem is olyan rég vittem végig egy 286os laptopon a CGA monitorral a Dangereus Dave-t :D

[ Szerkesztve ]

(#18) ftc válasza bacsis (#17) üzenetére


ftc
nagyúr

transport tycoon-t az az igazi

(#19) moha21 válasza ftc (#18) üzenetére


moha21
addikt

Jah az megy XP alatt is. néhány milliárd dollárom már volt benne.:)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#20) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Half Life 1-2 megvolt? Igaz, nem FPS, de Portal?

(#21) bacsis válasza DeFranco (#20) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

a 2-vel csapattam... jó volt :)

(#22) bacsis válasza bacsis (#21) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Amúgy még mindíg nem értem, hogy manapság miért nem csinálnak ilyen játékokat?
fogadjunk a Crysis2-t is elfogják cseszni :W

(#23) Móci válasza bacsis (#22) üzenetére


Móci
addikt

Ez itt a kérdés... anno nekem is nagyon bejött a HL2, kiba**ttul tetszett!
Egyre jobban irigylem ismerőst. Vett egy kormányt, barkácsolt egy keretet, arra rászerelte a kormányt, no meg egy autóülést, s a Gt Legends-el tolja online. Van bajnokság, minden jó.
Sajna nem az én műfajom, de kár, hogy nem tudok találni én is valami hasonlót, ami ennyire leköt.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#24) bacsis válasza Móci (#23) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

autósból a DIRT2 sem lett rosz.. szal bizony, tudnak\tudnának ma is jó játékot csinálni.. még a SHIFT sem lett olyan rossz...
Jó volna h a Crysis2 se lenne elcseszve de tuti lőttek neki, nem a dzsungeles feelingje lesz, s sztem neki az adta a varázsát :U

(#25) Móci válasza bacsis (#24) üzenetére


Móci
addikt

Ki is próbálom szerintem a Crysist, talán elfut 1680 körül low vagy medium beállításokkal. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#26) cskamacska válasza moha21 (#16) üzenetére


cskamacska
addikt

Én használtam, de nagyon nem kívánom vissza. :P

Egyébként az, hogy nem csinálnak jó játékokat butaság. Tény hogy bizonyos műfajok háttérbe vannak szorulva(pl az akció orientált űrszimulátorok kifejezetten döglődnek - Frííszpéész nuku), de pl az ArmA 2 képviselte valósághű harctéri szimuláció jelenlegi formájában egy évtizede még csak nem is létezett. Na meg úgy általában a PC mint játékplatform döglődik a sok konzolporttól.
Slusszpoén viszont az, hogy a játékok bonyolultsága miatt reklamálsz. :R Komolyan jó ilyet látni, mivel a legtöbb PC-s vérpistikének a konzolok közönségéhez butított játékok miatt sír a szája. Persze olyan játékokat amelyeknek elvileg pont az az előnye hogy összetettek, épp ezért kritizálni? :F Ráadásul a ME pont akció-RPG.. :))

CoD 4/6 megvolt már? Olyan mint ha egy jobb akciófilmben szerepelnél, a játékmenet mégis egyszerű mint a bot. Ha szeretted a GTA-t a Saints Row 2-t se hagyd ki, nem pont olyan.. hanem jobb! :D Batman: Arkham Asylum már macerásabb, mert néha gondolkodni is kell, de bőven kárpótól a csihipuhi. Left 4 Dead (2)-ben aztán lehet lőni eleget, adott esetben még igazi zombifilmes hangulata is van a dolognak. Alien versus Preador játék ugyan nem kapott jó kritikátkat, sőt még rövid is, de adott esetben vissza ad némi filmes parás élményt.
BattleFityula, Killing Floor, CSé, Tímfortressz, UT természetesen kihagyhatatlan, ha onlányokra lőnél.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#27) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Már miért ne lenne a Mass Effectben akció?El kell vállalni küldetést,és akkor lesz is. Nem csak menni körbe-körbe,aztán meg fújolni,hogy nincs semmi eksön. Ha meg tényleg nem tetszett,ajánlom a Shadowmant,HL1,HL: Opposing Force,HL: Blue Shift,satöbbi. Vagy most akciósan(990 FT mindkettő!)Sim City 4 Deluxe Edition,vagy Command & Conquer Generals Deluxe Edition. Istenjátékok :R

[ Szerkesztve ]

(#28) bacsis válasza vsgaborr11 (#27) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

A Simcity3000-el ma sokat toltam, megvan a 4 is, az sem rossz :R
cskamacska! Sok játék akkro is túl van bonyolítva, egyszerűen nincs is kedvem megtanulni, mert csak a káosz van benne... COD4 megvolt, nem jött be, nekem a rambo stílusú FPS-ek jönnek be ahol egyedül lövöm le a fél világot :)

[ Szerkesztve ]

(#29) ftc válasza bacsis (#28) üzenetére


ftc
nagyúr

Ötlet még Settlers 2 az új 3D-s is jó de az öreg az igazi s az volt maygarul is.......napoakt elvolta 1 pályán

(#30) bacsis válasza ftc (#29) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

kiakasztottam mindegyiket többször is, máig imádom :K

(#31) frescho


frescho
addikt

Legozoltem a X-COM szeriat 4 Euroert es azzal jaccogatok neha neha. A Total Annihilation sem volt rossz. Ma evente talan 1-2 jatek van, ami meguti a szintet.

https://frescho.hu

(#32) ftc válasza bacsis (#30) üzenetére


ftc
nagyúr

Esetleg stratégia a Total Wars-ok kegyetlen illetve én szeretem a Silent Hunter-t is...öröm nézni mikor eltalálsz egy hajót ;]

amúgy a kérdésedre a pontos válasz:

Én C64-el kezdtem...ott egy gama sokszor egy éjjelig lekötött mindenkit az egész családot, pedig grafikailag mai szemmel csak vonalak. S miért is kötötte le az embereket? pl: mentél a levelekben s megakartad tudni mi lesz a vége vagy a főellenséget leakartad győzni miután 20.x-ra kinyírt...
A mai gamek én úgy vettem észre a grafikára gyúrnak csak. Visszaemlékezve első gépemre s azon a játékokra: Crock- imádtam kikapcsolódásnak jó volt, NFS1,2,3 hihetetlen élmény volt főleg az 1-s amikor a 205Mph-t kiakartad hozni a kocsiból :) azt MDK sose sikerült kivinnem :((( , FIFA98-2000 elég élvezetesek voltak, Imperium Galactica 2- egy igazi stratégia máig lenyűgöz Myst sorozat,Brooken Sword s egyéb kaland/logikai gamek s az igazi RPG-k amikre vártál....Diablo -al mindig mikor brfejeztem a sulit már futottam is haza és nyomtam estig :D Esetleg Sim city 2,3000..... s sorolhatnám éjfélig is..
A mai gamek meg csak hó ilyen efekt olyan efekt holott sokszor csak egy könnyed kikapcsolódásra vágysz s semmi csicsára. S hogy miért lett max. 10-15h egy komplett végigjátszás? szerintem azért,mert a játékok fejlesztése árilag a csillagokat verdesi...s ha tovább építenék a történetet lehet el is érnék azokat a csillagokat ott fent...-s sajna a mai fiataloknak ez tökéletesen megfelel....sose halottam még egytől se hogy húúú de jó a játékmenet megfog nem lehet abbahagyni hanem inkább hú de klassz ez a grafika....

nem irom le gondolatam mert az már cikk lenne :)

(#33) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nem hinném, hogy egy jó sztori agyonvágna egy FPS játékot. Nem, csak nem költenek még minőségi forgatókönyvre is, ha anélkül is profitjuk van... A játékiparban általában nem a maradandót alkotás a cél.

(#34) NewRemn73


NewRemn73
csendes tag

sztem a CS1.6 alkotta a legmaradandobbat (szamomra)
miota az mar tobb mint 5 eve nyomom ;
utkozben kiprobalok neheny ujabb masabb jatekot , de mindig fisszaterek az oreg CS1.6-ra

(#35) Ipse89


Ipse89
tag

Lehet, hogy az idősödsz, oszt... ja :B
Nálam mai napig a CS 1.6; NFS U2/Most Wanted ; StarCraft a favourit, jó mondjuk ha lenne gépem, amivel tolhatnám a shiftet/dirt2-őt/GRID-et lehet ők is favouritok lennének.
Játszani kéne valamikor Farcry-t vagy Settlers3-at hálóban nem gondolod? ;]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#36) cskamacska válasza ftc (#32) üzenetére


cskamacska
addikt

Bár kicsit kusza. Engem speciel érdekelne, hogy nőtted ki a játékokat, és miért is volt jobb dolgod tinédzser korodban.. ;]

Retróbélák :P :DDD

más: még mindig nem találom azt a Zero Punctuation részt, ahol Yahtzee a korosodó és múltban felejtődött gémereket ostorozza :B

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#37) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Battlefield: Bad Company 2 legalább olyan jó, mint a Crysis, nekem nagyon bejön, multi iszonyat király, single is szuper, jól el lehet lenni vele. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#38) ftc válasza cskamacska (#36) üzenetére


ftc
nagyúr

pia után volt :DDD

jelenleg sz..ni sincs időm ;]

(#39) Boxi88


Boxi88
őstag

milyen igaz írás!!!

Engem se kötnek le úgy ezek az új játékok, mint pl régen a mafia!!!! meg a vice city!!!! azok még játékok voltak, legjobb autós pedig a nfs underground 1 és 2, meg a race driver GRID!!! a grid volt az utolsó játék ami még lekötött, meg talán a gta 4 de már az se annyira mint régen...

szerintem megöregedtem :O :DDD

(#40) bacsis válasza Boxi88 (#39) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jelenleg is a GTA!-et tolom, tegnap simcity3000-eztem de aszem mindjárt röffentem azt is :)

(#41) Boxi88 válasza bacsis (#40) üzenetére


Boxi88
őstag

Mester! Megkérdezhetem hogy mi lett a 2mhz-es tesztel? Csak mert már kerestem, de nem találtam, és meg kell hagyni, hogy kíváncsi vagyok hogy megy e 2mhz-n a win7!!! :DDD

(#42) moha21 válasza Boxi88 (#41) üzenetére


moha21
addikt

Azóta tölti neki :DDD

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#43) Boxi88 válasza moha21 (#42) üzenetére


Boxi88
őstag

nem kizárt!!! :DD

[ Szerkesztve ]

(#44) Winner_hun


Winner_hun
félisten

StarCraft?
SC 2 beta-val most (is) játszottam, eléggé begyere. 2 éve nem igazán játszok, előtte UT2k4-et toltam sokat neten, azt hiszem SC2 most egy ideig le fog kötni..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#45) Fücsök007 válasza bacsis (#1) üzenetére


Fücsök007
őstag

A Settlers 7 hamarosan megjelenik, szerintem jobb lesz mint az előző két rész volt. ;)

(#46) puttputt


puttputt
őstag

A Duke Nukem-ért kár volt... Meg az Interstate sorozatért.
Azokat is (mint a folytatásos játékok-filmek többségét) kegyetlenül elszúrták, leakadtak vele, stb... Méltatlan. :U :N

GTAIV+1.04 patch? Ezt a kijelentést azért revideálnám... még egyszer átgondolnám. :DDD
Amúgy az, hogy jó a játék, kétségtelen. Persze, a patch nem helyettesíti a jó hardvert... legalábbis ennél a játéknál. Sajnos.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#47) Geri9159


Geri9159
tag

És senki nem írta a Return to Castle Wolfenstein-t meg a legújabb wolfenseint sem.
Van egy kis sztorija csak előre kell menni és darálni. :) Vagy a H.A.W.X. repülőgép szimulátor annak is van egy követhető története ha nincs kedved végig nézni a videót akkor ki hagyod. Nem tűntek el az ilyen játékok csak keresni kell őket. ;)
Ha még eszembe jut ehhez hasonló játékok leírom.

[ Szerkesztve ]

(#48) kefizor


kefizor
tag

Nekem például a nyáron kiadott bionic commando is bejött, elvoltam vele legalább 1-1,5 hetet. De vannak régi játékok, amivel bármikor végig tudom játszani az egész napot, pl Mafia :P

(#49) bacsis


bacsis
Közösségépítő

nahh kkor szépen sorjában:
Boxi88! 2MHz-en kezdésnek egy XP-t indítottm, be is töltött szép komótosan, mondjuk nem voltak hosszú órák, de nem kapkodta el, viszont a tesztprogramok egyike sem 2MHz-nek ismerte fel, sőőt mindegyik másnak :DDD volt ami 900körülinek, már nem emléxem, asszem az Everest, a CPU-Z pedig 400-nak ha jól rémlik, na meg olyan FSB-ket láttak a progik amik meg sem közelítették a BIOS beállításokat szóval így kihagytam a Win7es meg publikálós részt, fölöslegesnek tartottam így megcsinálni :)
Winner_hun! Köszi, a jó stratégiákat szeressük, majd bepróbálom :R
Fücsök007! Úgy legyen, mert a stratégiák közül is a settlerset szerettem mindíg is legjobban :)
puttputt! Nem kell oda nagy vas... 4850+4magosított Phenom II+ 4GB RAM-al csuma graffon rohan, a textúra részletesség ami medium, mert kevés a video ram...
ennél persze jóval kisebb gépen is lehet már vele játszani élvezhetően, pedig az én konfigom sem egy csúcs kategória már, így ez nem nevezhető sztem nagy gépigénynek... főleg úgy hogy más játék is elkér hasonló konfigokat ;)
Geri9159! a HAWX nem jött be :( nem éreztem rá :U

(#50) puttputt válasza bacsis (#49) üzenetére


puttputt
őstag

Végül is, azon múlik az egész (GTA4), hogy ki milyen graf. részletességen akarja... Aki pl. az 1nsane-en "szocializálódott" ( ;] :P ---nem konkrétan rád gondolok, tudod kikre ;] :D ---), azoknak elég egy kisebb masina - végül is a "feeling" úgy is biztosított szerencsére -, de sajna, aki nagyon maxon akarja tolni (1600x... és felett), annak bele kell nyúlnia a pénztárcába, :U :DDD
(Persze, nálam a 30-35FPS már abszolút játszható kategória..., másnak még a 60 is kevés... :U Tehát igényfüggő rendesen. )
Annyiban totál igazad van, hogy bizonyos graf. szint felett már nagyon nem... alig látszik a különbség és csak a memót zabálja.
Vannak különben olyan patchek is hozzá, amik visszaveszik a grafot, úgymond kímélik a kártyát meg magát a gépet is...
Itt annak kell igazán "felkötnie", aki nagy felbontáson... az apróbb beállítások már annyira nem mérvadóak, nem "ipariak".

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.