Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

várom a jelentkezőket :R

(#2) Bocaa válasza bacsis (#1) üzenetére


Bocaa
senior tag

Mennék szívesen csak anyáméknak beadni ,hogy hova megyek.
-anya elmegyek bacsishoz.
-azmeg ki?
-egy nagy arc ph! ról retekkel hűti a processzort meg hasonlók.
- :Y
-Akkor mehetek?
-háát...

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

mennék én is szívesen :) Mr.Csizmás-sal szerintem egyeztetünk és, ha aznapra nem lesz semmi más program, akkor átvonatozunk :) (igazából a 2ünnep között lenne ideális, mert kb. 2hét pihenő lesz... vinnék jégert és ha hűtésre nem is használjuk, megisszuk :) )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) bacsis válasza mephi666 (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

na remélem tudtok jönni :R

(#5) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

fenébe ... szivesen elmennék , mindig is vágytam egy baráti PH találkozóra ! de több mint 300km-re lakunk 1mástól , ami simán leküzdhető de a gépet is vinni kéne valahogy az meg nagy és nehéz ! na sebaj ... majd legközelebbi alkalomra már meglesz a TT lanbox :C
remélem majd dobtok fel képeket a mostani összejövetelről is :R

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#6) Móci


Móci
addikt

Mondjuk a 2 ünnep között tényleg nem rossz ötlet...
Mennék is pestre amúgy is, de sajna pont nem 12-én. Azért miattam ne szervezzétek át a programot! :)
Egyszer úgyis el fogok jutni! ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) bacsis válasza Móci (#6) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hát a 2 ünnepközt én melózok, szóval nekem csak most 12-én jó! :R
Quan-Chi! ha gépen múlik a dolog, azzal ne foglalkozz majd adok én, pár gépet tudok a rendelkezésetekre bocsájtani :R

[ Szerkesztve ]

(#8) Drenadar válasza bacsis (#7) üzenetére


Drenadar
veterán

Bárcsak lenne egy normális kocsim amivel elmernék indulni egy ekkora útra...

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Gyere te hozzám. :))

ui.:Milyen sört is szeretsz? :U

(#10) bacsis válasza D1Rect (#9) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Az is meglesz :)
Sörből igaziból mindegyiket megiszom :B

(#11) gabor85 válasza bacsis (#10) üzenetére


gabor85
őstag

Nemhogy a procikra öntenéd. :DD

[ Szerkesztve ]

(#12) bacsis válasza gabor85 (#11) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

még az is megeshet :DD

(#13) bacsis


bacsis
Közösségépítő

na miva' ennyi gyerekek? :F
semmi konkrét? :U

(#14) Zolás


Zolás
addikt

Nos ha valaki még bevállakozik benzinpénzzel én valszeg lemennék eme jóemberhez. Remélem lesz nála legalább egy monitor mer azt nem viszem magammal mivel brutálnehéz :DDD
Ígérni ennyire előre nem ígérek semmit mivel van hogy éjjelente jön valami meló és sajna a pénz az amiből mindig rohadt kevés van.
Maglódon lakom valószínüleg Bp-en keresztül menne a karaván :DDD egy Peugeot 206os verdával. Nem tul gyors de elvisz mindenhova.
Mivel mindenkinek közbejöhet bármilyen probléma addig ezért szerintem ezt majd az aktuális héten fixálnánk hogy ki is jönne és mikor és hol stb.

Ja és bacsis az én gépemen elmegy a Farkráj 2ő is ;]
Jut eszembe ha már arra járok megtuningolhatod a gépemet. Elkenheted az arcát meg minden :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#15) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

ha összejön a Lanbox projekt megyek én is :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#16) bacsis válasza Zolás (#14) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nahh az zsír lenne...
szerintem is úgy volna a jó, ha a jövő héten fixálnánk le... akkorra szerintem már mindenki megtudná mondani, nekem meg lesz idpm felkészülni :))
Quan-Chi! Te is megtudod már mondani biztosra jövő hét magasságába ugye?

[ Szerkesztve ]

(#17) Quan-Chi válasza bacsis (#16) üzenetére


Quan-Chi
őstag

igen, jövő7 elején meg tudom mondani :K

pssszt ( te Bacsis , milyen sört szeretsz ? ) :C

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#18) frescho


frescho
addikt

85%

https://frescho.hu

(#19) Quan-Chi válasza Bocaa (#2) üzenetére


Quan-Chi
őstag

Bocaa :
most látom hogy neked is Asus 45GA tápod van ! hogy vitt rá a lélek hogy megvedd ?
nekem is ilyen van, és mikor vettem ez volt a legdrágább 450-es táp! mondjuk a leg szebb is ! de épp emiatt nagyon ritka darab ... iagzi műértő lehetsz :R

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#20) bacsis válasza frescho (#18) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nahh hát ez egész jó hír ;)
gyerünk-gyerünk urak pörgessük fel a topicot!
jöjjenek a jelentkezők!
azt később meg majd megint sírtok hogy "hát én nem is tudtam róla" :K

(#21) Zolás válasza bacsis (#20) üzenetére


Zolás
addikt

Rakasd ki föcimlapra akkor nem lehet sírás belőle :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#22) Quan-Chi válasza Zolás (#21) üzenetére


Quan-Chi
őstag

így van, rakasd ki a főoldalra :C

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#23) bacsis


bacsis
Közösségépítő

ááá azt nem hiszem hoyg engedné a házigazdánk :B
meg különben is tessék olvasni a személyes bejegyzéseim :DDD

(#24) aXXon válasza bacsis (#1) üzenetére


aXXon
senior tag

Tavasszal, ha már jó idő lesz, mi is elmegyünk majd egy ilyenre hozzád :B addig is jó szórakozást nektek!!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#25) aXXon válasza mephi666 (#3) üzenetére


aXXon
senior tag

Hát én innen biztos nem indulnék neki vonattal... Mr. Csizmás is idevalósi? (világbajnok az aláírása)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#26) mephi666 válasza aXXon (#25) üzenetére


mephi666
nagyúr

vonat a legjobb... lehet sörözni/bagózni rajta és van retyó :DD mindenképp át akarok menni fülére, ha tehetem... dec12 még nem biztos, hogy jó, de ami késik nem múlik...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#27) bacsis válasza aXXon (#24) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ezután nem tudom mikor lesz ilyen, de tavasszal valamikor valószínű, de ez még nagyon messze van... mindenesetre várlak szeretettel :R
mephi666! Remélem ti is eltudtok jönni :R sztem alig több mint 5 óra lenne az út :DDD

(#28) mephi666 válasza bacsis (#27) üzenetére


mephi666
nagyúr

ááá... csak 4.5 :) 2 átszállással :) de ez érint legkevésbé... 5-6 sör odafelé meg ugyanannyi vissza és gyorsan telik jó társasággal :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29) 14adam


14adam
addikt

Most nézem a térképet,nem is tudtam,hogy ilyen közel vagy hozzám.Lehet elmegyünk néhány baráttal :)

[ Szerkesztve ]

(#30) bacsis válasza 14adam (#29) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

persze csak nyugodtan :R
kikötés továbbra is, aki jön, rendelkezni kell egy prohardveres reggel ;)

(#31) puttputt válasza mephi666 (#26) üzenetére


puttputt
őstag

Milyen igazad van: [link] (Első két kép)
:DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#32) aXXon válasza mephi666 (#28) üzenetére


aXXon
senior tag

A tavaszi partira majd jöhettek velem kocsival, aztán majd jól szétdobjuk a benzint. Sörözni lehet, dohányozni nem. Wc-zni is lehet, csak akkor büdös lesz, mire odaérünk, így majd megállunk egyszer-kétszer :D Csak majd szerezni kell valami szállást, hogy ha már ott vagyunk sörözni, akkor én is tudjak inni :DD

Javaslom bacsisnak, hogy már most kezdje el szervezni a "Nagy Fülei PH-bacsis Meeting/Happening" -et tavaszra :))

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#33) bacsis válasza aXXon (#32) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

tavasszal már jó idő van, majd lehet szunyálni nálunk.. de ha ilyen gigamega összejövetel lesz, akkor meg a kertbe lehet csicsikálni sátorban :C
Következő megoldásra váró probléma? :))

(#34) aXXon válasza bacsis (#33) üzenetére


aXXon
senior tag

Az, hogy mennyire giga-mega, szerintem csak rajtad múlik :D

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#35) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Pestről vonattal átszállás nélkül ki lehet jutni, illetve ha igen, honnan/hogyan/mennyi idő/hány km?

Ha esetleg valaki megy kocsival és lenne még egy hely, természetesen beszállok a benzinpénzbe.

(#36) aXXon válasza Jhonny06 (#35) üzenetére


aXXon
senior tag

Itt nézelődj :)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#37) Jhonny06 válasza aXXon (#36) üzenetére


Jhonny06
veterán

Valószínűleg meg van oldva a dolog kocsival.

(#38) Zolás


Zolás
addikt

Uj szövegcim:
Gyere el Bacsis übertuning bulijára. Még a procidon is sör és lekvár fog folyni. Akár egyszerre is ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#39) bacsis válasza Zolás (#38) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

;] nagyon jóóó :R
a következő, tavaszit ezzel a névvel szervezem :K
Jhonny06! Persze megoldható, kb 1,5-2óra az út :R

[ Szerkesztve ]

(#40) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Hát, megpróbálok ott lenni. Mindenki viszi a gépét? Csak mert nekem elég macerás lenne. Valami piát cserébe szerválok. :) Vagy a kocsmázás be lesz iktatva?

(#41) Zolás válasza Jhonny06 (#40) üzenetére


Zolás
addikt

Én viszem a gépemet de a monitort majd bacsis fogja adni remélhetőleg mert azt nem cipelem :DDD
Aki akarja és tudja az elhozza. A többiek lekváros p3akon fogják nyomni a far cry-t ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#42) bacsis válasza Jhonny06 (#40) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

persze nem kell gépet hozni, majd én adok!
Yutani-nak is adok vasat...
Viszont arra készüljetek, hogy förtelmes monitorjaim vannak :DDD
a legjobbb egy 15-ös LG, annak jó a képe.. a másik a 15éves Quadra-chek 4000
1024ben nagyon homályos, de a játékok kinéznek még azért valahogy :))
és az uccsó egy compaq szigorúan 800X600... aki utoljára érkezik, az azt kapja :DDD

(#43) Quan-Chi válasza bacsis (#42) üzenetére


Quan-Chi
őstag

na majd akkor ha eljutok viszek neked ajándékba egy 15"-os Axion -t , annak jó a képe teljesen de a padláson raboskodik! mert fater "Energy Saveing" projektet hajtott végre tavaly aminek keretében 3 TFT monitorral gazdagodtunk ( vagy szegényedtünk 150K-val ... nézőpont kérdése :C ) ja és van egy 12"-os Herkules fekete fehér monitor is ! :C

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#44) bacsis válasza Quan-Chi (#43) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nekem van fekete zöld herkulesem is :P ;]
Amúgy jahh, én si akarok monitort upgradelni, a quadra chek 4000 helyére nem ártana egy komolyabb mostmár :B
állandóan azon tesztelek és kifojik tőle a szemem :DDD

(#45) mephi666 válasza bacsis (#44) üzenetére


mephi666
nagyúr

vállald be akkor azt az axion-t szerintem :) nekem is volt olyan meg egyik haveromnak is... az övé ütésálló volt: mozizást csaptunk rajta és hülyén voltak elvezetve a kábelek... az egyik bolond csaj meg ahogy szaladgált, beleakadt a vezetékébe, amitől a monitor az asztalról lerepült, nekiszállt a falnak majd a földön is koppant egyet :) mindenki csak nézett tátott szájjal, de semmi baja nem lett szerencsére... a srácnak megugrott azért a vérnyomása rendesen :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#46) bacsis válasza mephi666 (#45) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Most erről haverom monitorja jutott eszembe, szigorúan 640X480...
és időnként futott a képe, na most akkor rá kellett baszni egyet a tetejére, és egyből jó lettt...
az volt a kemény mikor a srác tartotta a bulit, aztán elkezdet futni a képe a moncsinak akkor is csak ugye zenét kellett volna váltani.. a srác elkezdte a közönség előtt csapkodni a monitort :DDD pár másodperc és már jó is volt újra :C
íyg működött éveken keresztül :DD

(#47) mephi666 válasza bacsis (#46) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem a 40x-es sony cd-rom-om volt hasonló... csak akkor olvasta be a lemezt, ha olyan erővel toltam be a tálcát, hogy a ház is legalább pár centit csúszott hátra az asztalon :) egyébként csak erőlködött-füttyögött, de nem olvasott... amikor tropa lett, kiszedtem és a sok lelki sérelmet megbosszultam rajta... majdnem csomót kötöttem rá, úgy meghajlítottam a burkolatát is... szakszerűen szétfeszegettem csavarhúzóval magasról sz@rva az összes csavarra... a barbár megoldást választottam :D haverom átjött, nézi a szerencsétlent, kérdezi: "mi lett vele?" mondom: "leesett az asztalról" :) ezen röhögtünk utána évekig...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48) bacsis


bacsis
Közösségépítő

nahh urak! a héten vasárnapig kérem jelezze az aki biztosan tud jönni :R

(#49) Zolás válasza bacsis (#48) üzenetére


Zolás
addikt

Én csak a jövö héten tudok fixet mondani. Sajna ennyire nem merek előre tervezni.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#50) bacsis válasza Zolás (#49) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

de azért ne jövő péntek este 10kor mond meg ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.