Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) triklin


triklin
tag

Látom bacsis ismerkesz hwbottal, hamár 939 fan klubb és éppen folyamatban lévő hwbot teamcup, akkor belinkelném ezt:
Bár neked a többi stage is érdekes lehet, pláne a gf-ek :)
k8 superpi32m :DDD Akarok majd énis alkotni rá valamit, de még se vga-m se ramom :(

Am ilyen cup-ra csináltam a 3dmark06 omat is, ezért kellett hivatalos eredmény.

Más:
Jó lett a cf cikk, de úgy őszintén (mint már mondtam is) én még a 60-70% os skálázódáson is meglepődtem. Sokkal kevesebbet vártam volna.
Jó volt olvasni. köszi a cikket! :R

Szerk.: Bocs az offért :B

[ Szerkesztve ]

(#852) bacsis válasza triklin (#851) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

semmi gáz itt a 939-es kulbba nincs off ;) mi cimbik megosszuk a tapasztalataiknakt élményeiknet oszt jóvan :) jahh ismerkedek a hwbot-al, bár sztem hoszú távon nmem lesz belőle semmi.. nem tom miért de nemigazán köt le :U

(#853) triklin válasza bacsis (#852) üzenetére


triklin
tag

Hát, ha élmény... hozott valamit a páóstás'. :DDD :DDD

(#854) triklin


triklin
tag

Bocs a dupláért is :DDD

Nah gyorsan futtattam egy 3dmarkot. (szétesett , régi xp, ahhoz képest szépen hozott a cpu-score)
Itt a cucc.

A kártya egy 2900xt 1gb gddr4 (!!!) accelero extreme hűtéssel.
A vicc az egészben, hogy max 63 fok volt a gpu a teszt alatt. :B Az szerintem egy ilyen kazántól 27 fokos szobában nemrosz, ráadásul nem is süketülsz meg mellette. (53% on mentek a ventik)

bacsis feléd irányul a kérdés: vrmeknek 70-80 fok nem gáz-e?

Tuning majd lesz, de egyenlőre éppen ez a szoba kivételével az egész házat festik, és van egyfajta zsúfoltság :DDD

szerk: most nézem a proci radija is véletlenül passzívan ment, de így sem ment 50 fok fölé :))

[ Szerkesztve ]

(#855) DarthSun válasza triklin (#854) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Hasííttt rendesen :C

(#856) Black&White


Black&White
addikt

Hehe, én meg egy 2600XT-t árulok épp.
És vszínű holnap berendelem a következő A-Data packot! :)
Viszont jó nagyot szívtam egy 3TB-os vinyóval, benne áll majd 50k-m. :(((
DFI nem kezeli le rendesen (IDE vezérlője csak 2TB-tud).

(#857) DarthSun válasza Black&White (#856) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az XP kezel 2TB- ig, tegyél rá Win7 / 64- et s lám már látni is fogja :)

(#858) bacsis válasza triklin (#854) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Zsír felraklak a listára, úgyis régen frisssült :DD
Amúgy meg bakker, GDDR4 memós 2900XT? na ilyent sem láttam még, nagyon büntet

(#859) Black&White válasza DarthSun (#857) üzenetére


Black&White
addikt

Rosszul fogalmaztam.
Win7@64, létrehoztam a GPT partíciósémát.
Sikerült is leformázni az egész lemezterületet, viszont újraindításnál, már a post screen-nél megakad, semmire nem reagál. :(
DFI NF4 Ultra-D.
MBR mellett megy, de csak 2TB-ot lát.

(#860) DarthSun válasza Black&White (#859) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Akkor tedd ki USB házba, a Win USB drivert ad neki és feltehetően látni fogja az egészet.Rendszervinyónak meg beleteszel egy kisebbet.

POST- nál lehet megáll majd ha be van dugva de ha egy pillanatra kihúzod továbbmegy és a Wines driver már kezeli rendesen.

(#861) Black&White válasza DarthSun (#860) üzenetére


Black&White
addikt

Tipródtam még ma is egy eSATA házon plusz egy PCI-e vezérlőkártyán, de félek hogy ezzel a kettőssel megint belecsúszok vmi X-Aktába, szval most úgy néz ki visszaviszem.
Péntekig kellene eldöntenem.

(#862) triklin válasza bacsis (#858) üzenetére


triklin
tag

Köszi! Majd még természetesen megkergetem a bajszát, kiváncsi vagyok mit tud.

Muszáj volt valami kuriózumot keresni... hétköznapi 2900xt? az milyen már.... :DDD

Nagyon sokat agyaltam mi legyen a 4890 helyett. Már majdnem elcseréltem egy gtx280 oc ra. Aztán meg majdnem egy x1950xtx+kp-ra, de... hmm
Inkább végigjátszom az egykori csúcsokat :))
x1950xtx... (egyszer lesz még ilyenem is :DDD ) háát.. gyengus... túl nagy visszalépés, kettő kellene... :B
2900 van
3870x2 volt
4890 volt
4870x2?... Táp kellene :DDD
...

Amúgy ezekhez a 3ghz feletti 939-ekhez (mostmár tapasztalataim szerint is) Egy 3870x2 (4850) a max amit tennék melléjük. Itt már elő-elő jön a cpu limit, de van annyi a kártyában, hogy bírja szűrőkkel játszahtóan (nem úgy mint szegény x1900xt cf-ed :( )
4890 már őrült kategória pláne 1280ban. :B
Az felett meg már overkill.

De most így a dmark pontokat nézve majdhogynem szűrők nélkül is kihajtja az x2-m a 2900as kazánt.

[ Szerkesztve ]

(#863) DarthSun válasza Black&White (#861) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

No igen, nehéz megjósolni de sztem USB2/3 alatt menne / tipp / de teljes felelősséggel nem állíthatom, mivel nincs 3T- ban tapasztalatom. Az 1.5T megy rendesen, persze az régi SATA vezérlőn is műkszik.

eSATA, FireWire egy nagy f@s, céges tapasztalat, szívás volt velük, nem ismerte fel, eldobta stb.
- mindezt a legújjabb gépeken.

(#864) Black&White válasza DarthSun (#863) üzenetére


Black&White
addikt

Igen, az a baj hogy az én esetem is annyira speciális, hogy hiába kérdeztem/gugliztam semmi konkrét tesztet, tapasztalatot nem találtam.
Azért mégiscsak egy 7-8 éves lapra volt bízva a mutatvány. :)
Most megpróbálok egy 2TB-osra downgradelni, a maradékot meg eliszom, vagy belerakom egy SSD-be! :D

(#865) bacsis válasza triklin (#862) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Hát azér egy metro2033 FullHD-ba hidd el megtekerne egy 5850-es radeon kategóriát is 939-es proci meleltt is :K
3Dmark06... 1280X1024 de ugye manapság ennél jóval magaabb felbontásba játszunk ;)
Fel kéne venni a lsitára az unigine heaven tesztjét valahogy, na ott biztos nem lenne könnyű még kedvenc platfomunkal sem CPU limitbe futni ;)

szerk: egy "mezei" 2900XT is elég nagy kuriózum szvsz :U

szerk2: minnyá emgtekerem a X1950XTX-et is azt dobok fel eredményt :DD

[ Szerkesztve ]

(#866) triklin válasza bacsis (#865) üzenetére


triklin
tag

Persze, brutál példák mindig akadnak, csak az a baj egy 5850 el még egy 3960x mellett se nagyon lenne játszható az a grafikailag nemigen jól optimalizált (aka. "szar" :DDD ) játék.

A dx9 es heaven def settings mellett milyen felbontást igényel? Sajna nekem a max az 1280*1024 :( De szivesen bennelennék egy olyan versenyben is.

A 2900xt-t természetesen nem leminősíteni akartam, mindig is nagy vágyálmam volt, az hogy most egy nem mezeit megsikerült kaparintanom... talán szerencse is. Remélem érezted azért abban a mondatomban a barokkos túlzást, úgy mint a metro2033 as mondatomban. :DDD :DDD

Szedd csak, ne szunnyadjon a király! :C

szerk.: Úton a ramom :DDD Rászántam magam. Mennyi feszt bírnak az 500 as a-daták? cl2/2,5 fekszik nekik?

[ Szerkesztve ]

(#867) oPalRx7 válasza Black&White (#864) üzenetére


oPalRx7
tag

ssd jó döntés :D

én is beraktam kicsit a sapphire lap mellé, és hát igen. a kis hashekkel is 40es tempó csábító (sata2 raid tud max 2-4m/s-t)

(#868) bacsis válasza triklin (#866) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

A heaven-el az a baj, hogy nincs neki default settings-e :U
Az A-datáknak mehet a 2,8V ha 500fölé viszed őket akkro kell is nekik annyi 550körül a 2,9V elkélhet de az fölé nem igazán lehet rángatni őket... én mindíg CL3-4-4-8-ba használtam/om őket :U

amúgy a 939-es lapok nem igazán csipázzák az SSD-ket, szal vigyázni kell, mert előferdülhet hogy nem fogja látni/kezelni :U

(#869) triklin válasza bacsis (#868) üzenetére


triklin
tag

Értem. Akkor ezeknek gondolom a 3,2v nem pálya. Fasza pi-hez jólenne 500-530at tudnának majd cl2,5be Bár ez így leírva is túúl soknak tűnik 1gbos moduloktól. Majd meglátjuk.
Milyen chipesek amúgy? Melyik slot eszi őket? 2,9v fölé azért nem érdemes menni mert degradálhat vagy azért mert értelmetlen, mert úgysem gyorsulna?
Mellesleg a 2*256os a-data dr600 akat nézted már, hogy élnek-e? :F :B

(#870) bacsis válasza triklin (#869) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

volt hogy 3,2-t kaptak, jó nem napokig, de azért véletlen úgy maradt... nem nyiffantak ki... de nem hozott már semmi pluszt.. szal fölösleges kínozni őket annyi kraftal... én a narancssárga foglalatba hajtom őket, gond nélkül.. mivel 550-et simán tudnak cl3-ba ezért sztem 500körül menne nekik a cl2,5 is ;)
és jahh a 600as a-daták.. na látod még nem próbáltam őket :B de ha már itten van kipakolva a gép, kipróbálom :)) meg minnyá rakok fel eredményt, lefuttattam a 8800gtx-el is :))

(#871) bacsis válasza bacsis (#870) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nahh akkor pár 3Dmark eredmény:
3Dmark2003 20074
3Dmark2006: 6342
Konfig:
Abit AT8-32X
Opteron 165@2880MHZ
2X1GB A-Data Vitesta DDR500@ 524MHzCL3
Windows XP SP3
3Dmark2003 35512
3Dmark2006: 10537
Konfig ugyanaz csak 8800GTX-el

(#872) triklin válasza bacsis (#871) üzenetére


triklin
tag

zsííír!! Szép eredmények! :R

Megvan a kitűzött cél, beérni (ezt) a gtxes erdeményed :))

Legközelebb pls egy details ablakot nyiss már, mert érdekelne :B

(#873) bacsis válasza triklin (#872) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

áhh nem fogod tudni behozni a GTX erősebb, ha elkezded tépni az XT-t akkro én is odalépek neki
szerk: de hogy ON is legyek, azért némi haszna van a dupla kess-nek, mert a te procid majd 200MHz-el magasabb órajelen járt mégis "csak" 80pöttyel kaptál többet a CPU-ra

[ Szerkesztve ]

(#874) triklin válasza bacsis (#873) üzenetére


triklin
tag

Tudom, hogy a gtx erősebb, (talán egy gts-t tudnék vele behozni) de ezért írtam a hszbe hogy (ezt) azt eredményed, azaz a tuningolatlan gtx-et. De lépjél majd te is csak oda neki, bár tőled azt is kinézem, hogy fagyállózásra vetemedsz. :DDD :R

A procik közti különbséget elismerem sőt bosszankodok is miatta, de az eredményben még a szétszrt xp-m és a fospermet ramom is közrejátszik. Amikor a 4890-el bíbelődtem szar vs jó ram párharcban ugyanolyan órajelek (cpu/gpu) egyedül a ramok mentek cl2,5 530 on Az hozott +400 pont sm2-t és +20 pont cpu-score-t. :B (meglested az a-datákat? )

Illetve már régebben néztük (itt a topicban vagy privátban nemtudom) Ugyanazon az órajelen futtattunk dmarkot és pár pont különbség volt.
Na ezért írtam pár hszel feljebb, hogy szivesen válogatnék opteront :DDD

:R :R

(#875) triklin


triklin
tag

Piccs... Megint elkéstem :W :W , de megvan

#107 vs. #114

(#876) bacsis válasza triklin (#875) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

figyi! Winrar benchmarkot toslz ilyen 3géza körüli órajelen? lődd be a procidat 9X-es szorzó mellett 333-as ref clockra megnézzük ott, mi a különbség a dupla kessnek köszönhetően :K
amúgy jahh ha arról van szó, előkotrom az Abit KN8SLI-t vagy a fatálat azt abba szalad az opteron 3géza fölött is :))

(#877) triklin válasza bacsis (#876) üzenetére


triklin
tag

Most az elkövetkezendő 1 hétben nem igérem, hogy megtudom nézni,( festik az egész házat, a gépeket meg le kellett suvasztanom a pincébe, így a "szandikával" kell nyomuljak most) ramom se jött még meg, de mindeképpen megfogom nézni, mert érdekel engem is Illetve szerintem másokat is. :B
(mivel ugyan olyan ramunk lesz, írnál nekem rambeállításokat, hogyan nézzem? Vagy gyári időzítéseken? Meg még azt sem tudom a lapom bírni fogja-e a 333-at. Másnem kap egy kis feszt a chipset .)

Ha nem gond, szerintem nézzünk:

winrar benchmark
Cinebench R11.5
SuperPi (1M/32M)
wprime 32m
ucbench 2011

Szerintem ezekből letudjuk majd szűrni miben illetve mennyivel gyorsabb az opti. ;) :K

(#878) bacsis válasza triklin (#877) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

valahol a neten böngésztem fasza időzítéseket a "cl3-4-4-8-on kívüli" paraméterekhez.. télleg dobott, nem is keveset.. majd lefotózom neked :R

(#879) triklin válasza bacsis (#878) üzenetére


triklin
tag

Húúú azért hálás lennék! :R

(Megjöttek a ramok ;] )

(#880) Black&White


Black&White
addikt

Gondolom te vetted meg elolem a Vitestakat...:)
Rafkos (korrekt semmikepp)volt az elado, mert priviben mar megegyeztunk mindenben, erre 2 nap mulva ir, hogy mas elviszi, mert o allja a postat is!
Gondolom kozben irt neked is. :)
UCCC chipek vannak rajta, a narancs slotba probald oket.
Feszezni nem erdemes nagyon, ahogy bacsis is irta 2,8 kornyeken a legjobb nekik.
Mivel ugyanilyen chipes RAM-ok egyes G.Skill, Corsair, Mushkin memok is, ha tesztek, beallitasok utan kutatsz erdemes lehet ezekre is guglizni.

(#881) triklin válasza Black&White (#880) üzenetére


triklin
tag

:F Valószínűleg egy eladóról beszélünk mert nemlátok több vitestat.

Neharagudj, nemtudtam, hogy van már neki vevője, egy szóval nem mondta az eladó. :(
Még régebben érdeklődtem nála amikor 12ért hirdette. Lealkudtam 10-re majd, anyagiak miatt nem tudtam megvenni, teljesen megértővolt, de azthittem eladta. Még valamikor télen volt ez. Hirdetés is eltűnt, aztán a napokban megláttam az új hirdetést és lecsaptam rá.

De tényleg neharagudj, nemtudtam róla, hogy veled már egyeztetett is. :Y :(

A slotosat azért kérdeztem mert nemtudtam milyen chipesk vannak rajta (olyan mint a 600ason-e). A beállításokat meg hiába guglizom, azokkal az értékekkel tisztában vagyok amiket a cpu-z is kiolvassa (mit miért merre meddig mennyit minek), de azokon kívül még kb 20 időzítés, késleltetés stb állítási lehetőség van, amikben igazán rejlik a tweak. Ezeket meg nemigen adják ki, úgy mint a 939 ek best batch-eit a mai napig örzik :DDD

De köszönöm a tanácsot. :R (remélem nincs harag :F )

(#882) Black&White válasza triklin (#881) üzenetére


Black&White
addikt

O mozgatta a szalakat, szval en rad ezert nem fogok fujni, nyugi. :)
Amugy azokhoz a kapcsolokhoz is van leiras, csak nem kimondottan UCCC-s RAM-okhoz.

(#883) triklin


triklin
tag

Nah játszottam a ramokkal.
9*333 on a proci, ram 166 ra visszaosztva . Ram gyári értékeken (cl3 4 4 8) így ment 272,5 mhz-en (asszem) Stabil a rendszer (vagyis annak tűnik) de superpi32m már nem fut le, ellenben az 1m , 3dmarkok gond nélkül. 2,8v ot kapnak. Lehet rápróbálok egy kicsit nagyobb fesszel. (cl2,5 et meg nemigen csípi... :( )

A másik gond pedig az, hogy nemtudok gpu órajelet emelni... Mondom kezdésnek megpróbálom 800/1050-en. Lefutott a teszt, de alig gyorsult, akkor látom 750en ment végig... Illetve 2d órajele sincs a kártyának. Asszem belekell másznom a biosába... :(

(#884) bacsis válasza triklin (#883) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

miért nem tudod húzni a GPU-t? :F mivel próbáltad?

(#885) triklin válasza bacsis (#884) üzenetére


triklin
tag

Afterburnert hazsnáltam eddig minden esetben. Gpu csuszka nem ugrik vissza, elméletileg annyin fut, de 3d ben sem vált fel arra az órajelre. (ellenben a ram igen)
CCC ből is ugyanez a helyzet, kivéve 1 esetet, ha az auto tune-ra megyek. Akkor viszi 5 ösével felfele a gpu-t, 830nál modom elég ez neki így elsőre. Túrtam neki egy 3dmarkot, lefutott (830/1000-en, csak a gpu-t húztam) De utána egyből leváltott 2d be 750-re.

A ramok... 333*9 en 166 ra osztva gyári értékeken hibázik a ram. (ddr 545) 2,8v on Több fesszel nem néztem

cl2 sehogyan nem megy neki
cl2,5 440 ig megy (2,9v)
cl3 530-540ig stabil, de nem csak cl-t mást sem enged csökkenteni, mert cl3 3 3 7 ben sem indul el még ddr 450en sem.
Arra tudok gondolni, hogy itt valami bios szarság lesz, ugyanúgy mint a vga-nál :(

Egyébként ezekre gondoltál? :B
DRAM Frequency Set............................ - 200=RAM/FSB:01/01
Command Per Clock (CPC)....................... - Enable
CAS Latency Control (Tcl)..................... - 3.0
RAS# to CAS# delay (Trcd)..................... - 04 Bus Clocks
Min RAS# active time (Tras)................... - 08 Bus Clocks
Row precharge time (Trp)...................... - 04 Bus Clocks
Row Cycle time (Trc).......................... - 07 Bus Clocks
Row refresh cyc time (Trfc)................... - 14 Bus Clocks
Row to Row delay (Trrd)....................... - 02 Bus Clocks
Write recovery time (Twr)..................... - 02 Bus Clocks
Write to Read delay (Twtr).................... - 02 Bus Clocks
Read to Write delay (Trwt).................... - 03 Bus Clocks
Refresh Period (Tref)......................... - 3120 Cycles
DRAM Bank Interleave.......................... - Enabled

DQS Skew Control.............................. - Auto
DQS Skew Value................................ - 0
DRAM Drive Strength........................... - Auto
DRAM Data Drive Strength...................... - Auto
Max Async Latency............................. - Auto
DRAM Response Time............................ - Normal
Read Preamble Time............................ - Auto
IdleCycle Limit............................... - 256 Cycles
Dynamic Counter............................... - Disable
R/W Queue Bypass.............................. - 16 x
Bypass Max.................................... - 07 x
32 Byte Granularity........................... - Disable(8 Bursts)

(#886) bacsis válasza triklin (#885) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Így van, 2D-be le fog váltani kisebb órajelre... nekem valami 600Mhz rémlik, mindíg annyit mutatott a GPU-Z... de ha az afterburnerr-el monitoroztam az órajelet a tesztek alatt szépen 800-on ment :K ne foglalkozz vele ;) esetleg próbáld meg még a rivatunert ;)
amúgy meg nem a ram hibázik, hanem a procid.... rakd vissza a szorzót 2-vel és láss csodát :D én is szoptam vele, hogy hogy van az hogy 550-en van amikro stabil van amikor nem... már ki van nagyon csücsközve így 3GHz környékén.... mikor a szorzót levettem betonstabil lett a gép... szal a memória vezérlő nem bírja

(#887) triklin válasza bacsis (#886) üzenetére


triklin
tag

Sajna nem ilyen egyszerű a helyzet. :( AB-re abszolult nem reagál a gpu. Memória is csak akkor, ha kb 10esével emelem az órajelét. CCC ből tudom csak állítani, de akkoris csak úgyfogadja el, ha lement a gyári stabilitástesztje.

Amúgy... Én ezt nem hagynám... 1 pont... :DDD :DDD :R 2 gpu-z az egyiken high órajeleket olvastatva, 820/1090 cpu-score üszökcsirke :DDD

Kiváncsiságból futtattam csak. Most superpi32m el bohóckodok a k8stage-re.
Sztem majdhogynem kijelenthetem, hogy stabil a procim ezen az órajelen ezzel a fesszel, mert 5 superpi32m futott le egymás után (kettő 2 maggal, egy az első maggal, kettő a második maggal)+ ez a dmark utoljára funból, de sztem egy resi ráfért volna már a rendszerre. Ez tükröződik is a cpu-scoreon. :(

Azt tudom, hogy az imc-m fospermet, ez már a 600 as vitestákkal is kiderült. 270 et bírták vígan cl2,5-ben de tovább nemigen. A "panaszom" ha lehet annak nevezni inkább a cl2,5ben való csirkeségére utalt. :B

[ Szerkesztve ]

(#888) bacsis válasza triklin (#887) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

elmész ám a francba a 3170MHz-eddel tudod hova :P
Zsír eredmény, akkor a régit leveszem és ezt rakom be frissítésnek ok?

(#889) triklin


triklin
tag

Gyüttem egy kis csomaggal ha nem baj. Pár eredményt találtam, illetve régieket raknám fel újból, mert ph adatbázisba nem túl hosszúéletűek a képek.

Aszongyahogy:

Konfig 1:

3800+ x2 manchester mag @ 2ghz (alap)
dfi nf4 ultra-d
asus gt 8500 slient 512mb
Eredmény: 2235 pont (3dmark06)

Konfig 2:

3800+x2 @2645mhz
dfi nf3 ultra-d
Sapphire 2600xt 512mb gddr3
Eredmény: 5011 pont (3dmark06)

Konfig 3:

3800+x2@2700mhz
dfi nf3 ultra-d
Sapphire hd 3850 agp
Eredmény: 9149 pont (3dmark06)

Konfig 4: EZ az eredményem már fent van, csak a kép már inkatív! :( (ezért itt az új)

4200+x2@3040mhz
dfi nf3 ultra-d
3850agp
Eredmény: 9987 pont (3dmark06)

Konfig 5:
4200+x2@3125
dfi nf4 ultra-d@sli-d
3870x2
Eredmény: 11900 pont (3dmark06)

Konfig 6:
4200+x2@3125mhz
dfi nf4 ultra-d@sli-d
hd 4890
Eredmény 1: 38377 pont (3dmark01)
Eredmény 2: 51346 pont (3dmark03) Itt csak 3050 en a cpu
Eredmény 3: 12078 pont (3dmark06) van ilyen is (12325) de ez csak mutatóba, mert nem erre a "versenyre" készült, így az itteni normáknak nem felel meg. :N

Bacsis ha lesz időd és kedved, akkor feltennéd illetve átjavítanád ezeket? :B :R
Valamint a konfigom is változott azóta párat, így a
ram 2*1gb a-data vitesta ddr500-ra
vga hd2900xt 1gb gddr4-re
a hűtés pedig víz-re
módosulhatna? :B

A 9*333-as eredmények is készülőben!

Nah jóvan' lelövöm magam végre... :DDD

Szerk.: Azt ne tedd be, hurka lett, csak a +1 pont miatt raktam be. remélem tudok még jönni többel :))

[ Szerkesztve ]

(#890) SP!T


SP!T
addikt

Csatlakozom! Egyenlőre így néz ki a "retro" konfig, amit igazából AGP vga gyűjteményem tesztelésére szerváltam össze. A videokártyát a cpu korának megfelelő erősségűt írnék bele. :)

MSI K8N Neo2-FX
AMD X2 3800+
Aeneon 2x1GB DDR 400MHz 2-3-2-5 (valahol 500 körül van vége CL3-ban)
ATi Radeon 9800XT 256MB

A többi változó. :R

There's a device that I've been using called a whoop.

(#891) oPalRx7 válasza SP!T (#890) üzenetére


oPalRx7
tag

hmm. 9800XT egy dualcore procc mellett.. kíváncsi lennék mit tud :)

(#892) SP!T válasza oPalRx7 (#891) üzenetére


SP!T
addikt

3DMark eredmények vannak. :) Majd délután beírom.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#893) SP!T válasza oPalRx7 (#891) üzenetére


SP!T
addikt

Az adott konfiggal az eredmények:

3DMark01: 19401
3DMark03: 7764
3DMark05: 3571

There's a device that I've been using called a whoop.

(#894) bacsis válasza triklin (#889) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Bakker izomból elfelejtettelek :Y
bocsánatod kérem, felraktalak a listára :R
Látom szépen lenyomtál a 03 és a 06 alatt is.. itt az idő hoyg vissza vágjak ;]
Mindjárt röffentem a 8800GTX SLI-t ;] :DDD

SP!T! Köszi hoyg te is csatlakoztál, de sajnos az eredményeid a szabályzatból fakadóan nem tudom felrakni, kellene hozzá a hitelesítő kép is :R

(#895) triklin válasza bacsis (#894) üzenetére


triklin
tag

Dehogy, semmi baj!

"itt az idő hogy vissza vágjak"

Erre várok ;] :DDD

Am a 3800+x2 2ghz alapon :B

(#896) SP!T válasza bacsis (#894) üzenetére


SP!T
addikt

Nem para, nem is azért tettem közzé. :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#897) bacsis válasza triklin (#895) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

elkezdeném a vissza vágást de valami opat rendesen.. először is IDE-s vinyóra nem tudtam oprendszert húzni, partícionálás file másolás után ismét a telepítő indult el áés aszondta nincs a HDD-n partíció :U SATA vinyóra felment, csak msot meg random lekapcsol a gép és nem is tudom vissza kapcsolni, mert folyamatosan egyből lekapcsolgat.. valami zárlat szerűség van :U sztem a félig halott 8800-asok opatnak :(

(#898) DarthSun válasza bacsis (#897) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem gond, megoldod azt Te hamar ;]

(#899) bacsis válasza DarthSun (#898) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

majd a sütő inkább ;]

(#900) triklin válasza bacsis (#897) üzenetére


triklin
tag

Ami késik nem múlik... Meg így tovább élvezhetem az elsőbbségem pár nappal :DDD :DDD

sűtő... kirakod a napra alufóliával és cső :)) kb olyan meleg van :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.