Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) bacsis válasza Titagyerek (#700) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

akkor vilants vele valamit, 400Mhz CL2 fincsi :C

(#702) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Belépnék a klubba:
Abit AV8 abit uguruval
AMD Opteron 170(most 240-et megy, mert nem találtam a ht link visszaosztást)
4*512gb Corsair XMS cl2-2-2-5@400as ramok
Sapphire HD 3850 AGP
Enermax 375W
160gb samu vinyó
Még lég de lassan összeáll a víz

Mit is kéne ide írni?

(#703) hitman, válasza KisTopi95 (#702) üzenetére


hitman,
őstag

:C :C :C

Az én volt procimmal tolja a srác!!! :DD :DD
DFI lapom még van eladó... :))

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#704) Titagyerek válasza bacsis (#701) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

ja és az edig gépemből eladtam a 4650-t és most PALIT GeForce 9800GTX+ van benne kérem Bacsis mestert hogy ezt is írja át
ami felül van gép abból
csinálok eredményeket... de nem várok sokat egy 7600gt-től

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#705) bacsis válasza KisTopi95 (#702) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

oksa felírlak, jöhetnek a 3dmark eredmények :C

(#706) triklin


triklin
tag

Bakker micsoda konfigok... apám... :Y :R

Más.: ma úgy ébredtem h megpróbálom 3200mhzen lefuttatni a dmarkot... ment is, sőt további feszt sem kért hozzá :DDD

(#707) Titagyerek válasza triklin (#706) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

ilyen jól mennek a 4200+ ok??? :Y :Y

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#708) triklin válasza Titagyerek (#707) üzenetére


triklin
tag

Némelyik igen, ha meg bírod hűteni . :B :K

(#709) Titagyerek válasza triklin (#708) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

elég szép eredmény :R

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#710) bacsis válasza triklin (#708) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

12300 pötty? :Y :R

(#711) hitman,


hitman,
őstag

DFI LANParty NF4 SLI-DR, 10k-ért valakinek?

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#712) bacsis válasza hitman, (#711) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hallom megvan minden tartozéka :))

(#713) hitman, válasza bacsis (#712) üzenetére


hitman,
őstag

Igen,meg!

A táska is.... :DD :DD

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#714) bacsis válasza hitman, (#713) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hááát ha ez vígasztal én tuti lecsapnék rá, ha lenne pénzem :DDD :R

(#715) hitman, válasza bacsis (#714) üzenetére


hitman,
őstag

Vagytok így egy páran itt a topikban! :DD :DD

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#716) triklin


triklin
tag

Kaptam egy választ a 3200mhz-re.

Szerintem ez célzás volt a részéről. ;]

Szerk.: Ilyen procitól méltóság kikapni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#717) bacsis válasza triklin (#716) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

GTX570 meg FX60 3,4-en, háááát :DDD ezt nem mostanába nyomjuk le :U tutui LN2-vel hűtötte a procit :U

(#718) triklin válasza bacsis (#717) üzenetére


triklin
tag

kompi :DDD

(#719) bacsis válasza triklin (#718) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jahh, mennyivel jobb akkor a lelkemnek :DDD

(#720) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Raknék föl egy korai 3dmark03 eredményt. Ez még közel sem a legjobb, de most hűtési problémákkal küszködök. A 2. mag orthos alatt megadja magát, és az aida hőmérséklete alapján, legalább egy 10 C-al melegebb is az a mag. Nem értem hogy miért, most szereztem egy mugen 2őt, majd azzal megpróbálom.

Jah és a kép Itt asszem a ram 333-ra volt visszaosztva, mert nem akartam az időzítésekkel bajlódni.

[ Szerkesztve ]

Mit is kéne ide írni?

(#721) triklin válasza KisTopi95 (#720) üzenetére


triklin
tag

Régebben írtad, hogy nem találod a ht visszaosztást.
ldt/htt ratio vagy multiplierr hasonlót keress. Brutálisan sok az az 1200, nemcsoda, ha ez limitál.

Az eltérő maghő pedig... Én is küzdöttem ezzel sokat. Leszedtem a prociról a kupakot, újrapasztáztam (a kupak és a mag közt) és visszaraktam rá. Sokat segített, de borzasztó macerás most szerelni, mert hiába ragsztom vissza mindig lejön ha a hűtőt leveszem. Most víz alatt kupak nélkül megy. :DDD

Bacsis, tényleg, már egy ideje más a konfigom.
A léghűtést vízre és a 3870x2-t his 4890 icooler x4 re átírnád?
Köszi. :B

(#722) KisTopi95 válasza triklin (#721) üzenetére


KisTopi95
aktív tag

A ht-t már vissza tudtam osztani, ott volt ahol sosem keresném, na mind1. 1250et ment a ht :D. Addig bírja a dolgot. Most 3as szorzóval megy. Skalpolni nem akarom, féltem a kis drágát. Erre kéne valahogy rájönni, hogy miért van az hogy az egyik mag 10 fokkal melegebb.

Mit is kéne ide írni?

(#723) bacsis válasza KisTopi95 (#722) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nincs itt min rájönni, nem a legjobb a hő átadás, Triklinnél is ez volt a gond, egy kupaktalanítás megoldotta a dolgot :D de Titagyerek első, Opteron 175-ösénél is hozott vagy 100MHz pluszt a skalpolás, nyug nem nagy meló 30sec alatt megvan :K

(#724) triklin


triklin
tag

Hát srácok nem hiszitek el mi történt ma velem... Még én sem nagyon dolgoztam fel.
Suliban van egy szerver szobának nevezett helyég, aminek tulajdonképpen semmi köze a szerverekhez, ugyanis már nincs a sulinak szervere (vagyis van de nem saját és nem ott.) Annyit kell tudni a helyről, hogy televan ömlesztett hardverekkel. p2 től p4 ig sztem minden megtalálható raklapos tételben. Feledat volt, hogy túrjak valamelyik selejtezett gépből olvasót. Miközben szöszöltem észrevettem a polcon egy fekete zöld doboz felső sarkát. Még gondoltam is hülyeségből magamban h opteron doboz. Levettem megnéztem...
Na mi volt? egy opteron 170 doboza :DDD Aszittem befosok ott helyben.
Utánaérdeklődtem és kiderült, hogy véletlen került a suli tulajdonába. Ha a villámkáros gép volt akkor már valamelyik bontóban végezte (volt 2 infóteremnyi villámkáros gép) Ha pedig nem, akkor valahol a suliban van. A baj csak az, hogy van a suliban van 4 nagy infóterem + könyvtár+tanári+kolégium ami szvsz legalább 200 gép. + még ennyi a selejtek közt, és ha megtalálom se vihetem haza :( . Még a dobozt se :DDD

Áh geci olyan lázba jöttem , h kell egy opteron. (vagy fx :DDD ) De hülye voltam h nem vettem meg 10k ért ... :W

Hol tudnék ebay-en kívül venni optit amúgy? (ahol tudok válogatni is :D)

(#725) bacsis válasza triklin (#724) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

figyelgetni az aprót továbbra is, fel szokott tűnni havi rendszerességgel :U

(#726) hitman,


hitman,
őstag

DFI doboz érdekel valakit, vagy van annak valami értéke vagy kuka?

Mert eladtam a DFI lapom de mivel túl nagy és nehéz a vevő azt mondta neki elég az alaplap és annak a doboza meg ami abba belefér...
Így megmaradt a nagy doboz a táska meg még pár hülyeség pl kábelharisnya bontatlanul,ami nem fér bele a kis dobozba!

[ Szerkesztve ]

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#727) Titagyerek válasza hitman, (#726) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

én én én én én
érdekel...
többi priviben

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#728) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

kicsit kihalt a topic... mivan itt?

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#729) triklin válasza Titagyerek (#728) üzenetére


triklin
tag

xp-t telepítek, dmarkozni akarok este ;]

(#730) Titagyerek válasza triklin (#729) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

az jó az jó :DD :DD :DD

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#731) triklin válasza Titagyerek (#730) üzenetére


triklin
tag

Remélem sikerül valamit csinálni :DDD

(#732) KisTopi95 válasza triklin (#731) üzenetére


KisTopi95
aktív tag

Csak hajrá, én még várok a ramjaimra... Pedig megnézném 600on milyen sebességgel ír meg olvas a kicsike.

Mit is kéne ide írni?

(#733) triklin


triklin
tag

bacsis az megengedett, hogy a 01 es 3dmarkban csak a game teszteket futtassam le? Mert ugye csak azok alapján pontoz. Nem az instabilitás miatt, csak szimplán lusta vagyok, mert halálra szopatott ma az xp. :DDD

Zsír eredeti sp2 felmegy. Megvárom míg míg felfrissítget sp3 ig. lejön minden baszás hozzá, driverek felmentek, dmarkok felmentek. Gép újraindít, bootol és a hall.dll hiányzik... Anyád. Ez milyen már? Hozzá sem nyúltam semmihez, minden normálisan ment. Boot filehoz meg pláne nem.:DDD
Nem foglakoztam helyreállítással mert abból stabil rendszer sose sül ki. Mindent kezdtem előröl. Most ott tartok, hogy fejtörést okoz bacsis eddigi top 3dmark01 es eredménye. :B :))
Tweakelni kell még a rendszert ... :DDD

(#734) bacsis válasza triklin (#733) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

persze úgyis megengedett a tesztelés, elvégre ha instabil a ucc már ott is ugyanúgy kivág :DDD

(#735) Titagyerek válasza bacsis (#734) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

és így nem lehet több pontos elérni???

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#736) bacsis válasza Titagyerek (#735) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nem... csak azokat a részeket méri ami beleszámít a pontozásba a többi az csak "sallang" :)

(#737) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Na, megjöttek a ramok, ezeket mester majd megkérnélek hogy javítsd:
2*512mb Geil 500
Az eredményeken még majd csiszolok.
3dmark01:34569
3dmark03:29619

[ Szerkesztve ]

Mit is kéne ide írni?

(#738) bacsis válasza KisTopi95 (#737) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

fent vagy, szép eredmény, de mostmár oda léphetnél igazán annak a procinak ;]

(#739) Titagyerek válasza bacsis (#738) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

nem akarok beleszólni de KisTopi95 -nek még mindig megvan a 939-es gépe mivel csinált vele 3dmarkot viszont mégis abba a listában van akinek már nincs meg a gépe...

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#740) bacsis válasza Titagyerek (#739) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jahh télleg bocsi át is rakom :R

(#741) Titagyerek válasza bacsis (#740) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

de a ramokat nem írtad át ;]

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#742) KisTopi95 válasza bacsis (#738) üzenetére


KisTopi95
aktív tag

Meglesz, csak legyen meg a ház, mert így az asztalon 2 billel meg 2 egérrel, elég nerces. Valószínű leszedem a kupakot, aztán újrakenem a magot. Mx-2vel át lehet kenni?
Majd ha lesz egy kis kedvem, fölpattintom rá a vintage-t meg a 06ot is, aztán megnézzük mit kapunk.

Mit is kéne ide írni?

(#743) bacsis válasza KisTopi95 (#742) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hogy a francba ne lehetne megcsinálni úgyis jó pár fokkal csökken a hőmérséklet :K

(#744) triklin


triklin
tag

Amit eltervezek, vagy szóbahozom, hogy csinálom, sose jön össze... Ezért bocs mindenkitől.

Egyszerűen nem tudok eligazodni a gépen. Olyan anomáliákat csinál, hogy... áh...

Most vagy a lapom szar, vagy a cpu-m szar vagy a memóriák haltak be. Vagy vga driverei buzulnak.

3dmark01 et az istenért nem tudok rendesen futtatni. game test 3 low-high közt szinte nincs fps különbség. game test 2 low meg 640 fps?... kb 100 al több volt eddig...
Amikor nekikezdtem az egésznek elsőnek egy 42400 as eredményt dobott. Este volt már, aznap az xp is felbaszott, ráhagytam. Tegnap meg ma sem sikerült még megközelíteni sem azt az eredményt. SEHOGYANSEM. Pedig még a procin is tovább húztam. Itt egy eredmény, dirket szar screen, hogy fel ne tegye bacsis. :DDD 3170 mhz el kaptam 42400 at...

3dmark03... szintén nem értem. A gt2 minden esetben úgy beáll mint a gerely. Nem újraindul, nem kékhalál, hanem lefagy, kész. Mondom oké, vga biztos túl van húzva... Aha... alapórajeles vga...

3dmark06-ot meg sem próbálommár. Abból van már egy eredményem, másikkal nem szenvedek, mert megőszülök.

Szóval, ennyi. nemtudok eredményt produkálni... :(

[ Szerkesztve ]

(#745) triklin válasza triklin (#744) üzenetére


triklin
tag

Csakazértis megpróbáltam a samsung ramjaimmal is, márcsak idegből is egy nagyon alap beállítással. Milyen érdekes... De szerintem csak szimpla szerencse, hogy lefutott... :W

(#746) bacsis válasza triklin (#745) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nahh a 03-as eredményed felrakjam? :))
Fene tudja mi volt a gond, de sztem ne add fel ;)

(#747) triklin válasza bacsis (#746) üzenetére


triklin
tag

Ne ted még fel. Ezekkel a ramokkal kb 3140 et bír a rendszer, megnézem mi sül ki belőle.
Jócskán özzezavarodott szegényke... cmos clear, rendszer indít, win töltésnél újraindul. Adok a ramnak 3,2v ot. indítom, win töltésnél újraindul. OK
cmos-->egyből 3,2v--> újraindul
cmos-->egyből 3,2v--> 2500 mhz (10*250)--> működik. +dmark03 fagy.
cmos--> egyből 3,2v--> 3000mhz (10*300)-->ram 166---> újraindul
cmos -->egyből 3,2v ---> 3000mhz(10*300)-->ram 166 cl2,5 ---> Elindul, semmi baja, de 03 fagy
cmos -->egyből 3,2v --->3100mhz (10*310)-->ram 166 cl2,5 ---> 03 fagy
cmos -->egyből 3,2v --->3100mhz (10*310)-->ram 166 cl3 4 8 4 megint-->nem indul
...
cmos-->egyből3,2v-->3200mhz (10*320)--> ram133 cl2 indul--> dmark fagy.

És nem újraindul, vagy kékhalálozik mint amikor instabil a rendszer, hanem gt2 nél amikor kilép a liftből és elnéz jobbra. Ott fagy meg.

Full random csinálja, mikor indul mikor nem. pl cl2,5 3 3 6 ddr532 megy Uyganez cl 3 4 8 4 en nem...

Szerintem a lapom kezd meghalni, mert most semmiféle ide eszközt nem ismer fel...
Bár ezekkel a samu ramokkal nincs baja, azt leszámítva mint eddig :DDD

(#748) bacsis válasza triklin (#747) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

bazz ezt még leírni is jó lehetett :DDD

(#749) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

oPalRx7 ezt most ne olvasd ;]
ó hogy az a sarkon álló jó édes.......názárjeti............................................ win 7
szerettem volna vantage és 2011 eredményeket feldobni ....
a vantege-t fel tudtam telepíteni, el is indul de az istenért sem akarja elindítani a bensmárktot...
a 11 meg sok zip fájlból van és sehogyan sem sikerül telepítővé alakítani...
ja az elején azzal szenvedtem hogy hálozat legyen a torrentezős gépem akaorm mondani az eredeti dolgok telepítőjét tartalmazó gépem és a 939-es gép között hogy áthúzam a telepítőket :DDD
:W :W :W :W

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#750) Titagyerek válasza Titagyerek (#749) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

a 11 telepítőjét sikerült összerakni...

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.