Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kentucky


kentucky
őstag

Kár, hogy nem Claas-t :))

(#2) bacsis válasza kentucky (#1) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Jahh, már csak azért is mert 10 évvel ezelőtt a párom is készített kábelkötegeket a Claas munkagépekbe :))

(#3) twollah1976


twollah1976
őstag

Én traktort szeretnék vezetni, de Pöstön hiány van traktorból...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) Csupingo válasza twollah1976 (#3) üzenetére


Csupingo
veterán

Majd ha felvonulnak, még választhatsz is. :)

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#5) bacsis válasza twollah1976 (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Az OMÉK-on meg lehet tapizgatni az ilyesmit, mi is voltunk, a Zaszony akkor is csak vágyakozott, hogy az ott nem az igazi.... Szal a feleségemen keresztül átérezem szomorú sorsodat :)

(#6) Hieronymus válasza bacsis (#5) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A nagyapám mozdonyvezető volt és gőzmozdonyon tolta az ipart.
Szeretnék én is egyszer egy gőzmozdonyt vezetni. Ötlet? :DD :DDD :DD :R

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#7) bacsis válasza Hieronymus (#6) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Bemész a MÁV-hoz, elmondod ez a vágyad, és akkor engedik...
Legalábbis abból kiindulva, ahogy ez nálunk zajlott :))
Azaz bementem a helyi TSZ-hez, elmondtam hogy a párom 10 éves álma ez, és ez lenne neki egy meglepetés... elmosolyodtak, már hívták is a kombájnost, én meg vittem az asszonyt :))

(#8) twollah1976 válasza Hieronymus (#6) üzenetére


twollah1976
őstag

Hiába no, akit egyszer a mozdony megcsap.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9) Pubszon válasza twollah1976 (#3) üzenetére


Pubszon
veterán

Örülj neki, nem hordanak fel az utcádra több mázsa sarat. :)
Én szidom is őket mint a bokrot, főleg most betakarításkor. Meg mikor a kombájn megy vágóasztallal a főutcán. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#10) kentucky válasza Pubszon (#9) üzenetére


kentucky
őstag

Hát a letakarítás is hozzátartozik, vágóasztallal pedig nem közlekedünk, csak vontatjuk magunk után. Lustaságból marad el mind a kettő...

(#11) Pubszon válasza kentucky (#10) üzenetére


Pubszon
veterán

Hozzá tartozna, csak sz@rnak bele magyarán mondva... Mondjuk az egyik ismerős is kapott egy csekket a minap jogosan, még nemhogy asztallal ment, de a kútra is úgy ment be tankolni. :DDD

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#12) föccer válasza twollah1976 (#8) üzenetére


föccer
nagyúr

Azt viszik a temetőbe. Már ha marad belőle annyi... :D

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#13) Goose-T válasza Hieronymus (#6) üzenetére


Goose-T
veterán

Tessék, vezess. Szívesen! :)

Eladó XBOX: https://tinyurl.com/mvjdennu *** Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#14) iday válasza Hieronymus (#6) üzenetére


iday
aktív tag

Bizony a Vasút történeti parkban vezethetsz!

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#15) kicsiogre


kicsiogre
tag

Hello , a kombájnt is tuningoltad ? :D :D

(#16) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nagyon sokat akarnak vonatot, szinte látom, hogy a fék karjukat odaadnák, bezzeg ha a másik oldalon kellene lenni és naponta 628-ba ülne be nem így látná.

Még jó, hogy nem nagyobb dologra vágyott. :R Nekem egy MT-09 vezetése az álmom, de úgy, hogy utána beparkol a garázsba véglet. :DD

Goose-T! Ide oda gurulgatni és nagyobb távokat több időjárási körülményt megnézni, szorítani megáll e, Szánkózni 180 tonnával, nem ugyan az. Nekem legalábbis addig értéktelen minden ilyen még az nem olyan ahogy elképzelem. Szúrják ki azok szemét ezzel akik beérik ennyivel. Ez amúgy az én bajom. ;)

[ Szerkesztve ]

(#17) bacsis válasza kicsiogre (#15) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

akkora monstrumot lehűteni?
ááááá :))

(#18) AllTheBest válasza twollah1976 (#3) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Kb 1 hónappal az egyik ismerősöm lepett meg azzal, hogy észrevette az udvarunkban a 80-as mtz-nk és kikerekedett szemekkel vette észre, hogy nekünk van traktorunk... Majdnem 1 órán keresztül ült a traktorban és kérdezgette, hogy mi micsoda és hogy működik, ez egy szombati napon történt este 11 körül és természetesen egy városi gyerekről volt szó... :D Alig lehetett kirángatni a gépből...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#19) bambano válasza Hieronymus (#6) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

bemész pesten a vasúttörténeti múzeumba, és megkérdezed, hogy lehet-e ilyet.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#20) bambano válasza Pubszon (#9) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

van olyan vágóasztal, amivel gyökereket szoktak betakarítani... :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#21) bambano válasza twollah1976 (#3) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

én egyszer vezettem, de az infarktus kerülgetett... mostanában nincs ilyen igényem.

meg egyszer vezettem bmp-1-et is, az jó volt. meg a helybetopi is utána hónapokig :)

másik hszre: mint egy klasszikus ph-s amd(claas) vs. intel (jd) topik :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#22) Pubszon válasza bambano (#20) üzenetére


Pubszon
veterán

Erre a tengeri és a mag a divat. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#23) Hieronymus válasza iday (#14) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Király! :D

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#24) -=MrLF=- válasza Hieronymus (#6) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

A Vasúttörténeti parkban lehet vezető állásban utazni, kb. 600-800m oda és vissza jó volt. :) Biztos lesz jövőre is hasonló program. [Gőzmozdony matiné és jubileumi járműbemutató]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#25) #90088192


#90088192
törölt tag

Hello :)
Ha lehet probaljatok ki egyszer a 4930-as permetezo gepet!!! Na az nem kismiska. Nadudvarrol kellet atvinnem talan Puspokladanyba(nem 100% regen volt). olyan szeles mint az ut, es megy 50-nel, kb 2m magasan ulsz, hidraulikus a kormanyzas. Vagyis egy remalom, elsore, foleg ha van szembeforgalom.
A 6 ladas betakarito berendezes pedig eleg jo talalmany, csak a franya uzemanyag szivattyu ne jatszana allandoan butat. A CAN busz atka :)

A repa betakarito szerkezet meg maga csoda meg ezekhez kepest is igaz azt nem Lattam JD-tol.

Kellemes Zoldulest barmely iranyba :) (Class JD mindegyik zold :DDD )

(#26) Yutani válasza bacsis (#5) üzenetére


Yutani
nagyúr

Én olyan filmeket láttam, ahol a feleség végre megkapta a nagyon vágyott BBC-t. Jó, hogy nálatok John Deere jött a képbe, nem Shane Diesel... :DDD

#tarcsad

(#27) bambano válasza #90088192 (#25) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

egyszer anno a bátyámnak is el kellett hoznia egy kombájn, és nagyon aggódott a méretek miatt.
megkérdeztem tőle, hogy látott már olyat, hogy egy trabant leszorított egy kombájnt az útról? akkor mit aggódik...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#28) #90088192 válasza bambano (#27) üzenetére


#90088192
törölt tag

Voltam felvezeto auto, a gepkeres(Kupi Ur) vitte a betakaritogepet Kaposvarrol, talan Nagybajomba(az sem 100% de lenyegtelen). A kis berlingoval jo 30-as tempoval behuzodok a felezovonalra reflektor fel napkozbe persze. A sok marha szemberekezo meg tol le mert ugye az utkanyarulat nem belathato, a gep meg atlog asztal nelkul is. Persze meglepodtek az ivre huzodott huszarok amikor a kanyariven a nagy zold jott szembe :)
A legjobb a Ladas minden aron meg kellet hogy elozzon egy szinte belathatatlan szakaszon, a gepet megelozi, de ugye elote EN vagyok, szembe meg jonnek. A vonohorog kb centikre volt a kombajn kereketol amikor behuzodott ele, En meg nyomtam a gazt hogy legyen helye. Ennyi esze van az ember borjanak :(

Lehet ragozni, ha korbekerdezed a kornyek gepkezeloit(tudom Ti is ezzel foglalkoztok), fogsz erdekes torteneteket hallani az biztos. En mar nem nagyon emlekszem rajuk :O

(#29) Sotho válasza twollah1976 (#3) üzenetére


Sotho
őstag

Pedig paraszt van bőven.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.