Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Szal, most nagyon ittenádottabodotá van :C

(#2) Lenry


Lenry
félisten

érdekes, hogy FF-re haldoklik meg a lap, az Abitoknál az pont a "minden rendben" jel

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) csimave


csimave
tag

:Y :C

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#4) Viktor77 válasza Lenry (#2) üzenetére


Viktor77
titán

Én is így tudom.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) bacsis válasza Lenry (#2) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

igen, mikor az Abit TH7-be belefolyt a víz, akkor hírtelen POST: 00-t dob.. míg az Epox FF-et... Viszont a többi hibakód az kb ugyanaz.. legalábbis a C1 stimmel, s az Abiton, Epox-on DFI-n, mindegyiknél memória nyűgöt jelent :)

(#6) dzsambo válasza bacsis (#5) üzenetére


dzsambo
tag

Lehet, hogy pont az kellet neki, ha kontaktos volt.

(#7) DEJVID


DEJVID
őstag

A régi epox lapom évekig ment FF jelzéssel, aztán egyszer megadta magát. Nem tudom, hogy történt, nem is nagyon nyomoztam, már erősen csereérett volt.

(#8) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Csoda történt. Ez mással nem magyarázható. :DDD :DDD :DDD :P

(#9) Probber


Probber
őstag

Eszembe jut Knézy Jenő örök klasszikusa: "hát ilyen nincs és mégis van!" :D

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#10) szablya


szablya
tag

"2: Vagy Én voltam a béna!"

De az 'Én'-t mégis nagy betűvel írod ;]
..na olvasom tovább, mi az a csoda

Na, ez tényleg nem semmi. Mégiscsak szívós kis lap :D Amúgy valami kontakthibaszerűségre tippelnék, bár ez ugye ott nem-igen jelentkezhet.. :F

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#11) Boxi88 válasza szablya (#10) üzenetére


Boxi88
őstag

Na! Ez igen! Használd egészséggel az újjászületett lapot, és várjuk a belőle született jobbnál jobb teszteket!!! :K

(#12) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Örülök, hogy feltámadt! Remélem a többi elhalálozott cuccod is csak tetszhalott állapotban van :) :R

(#13) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

A magyarázat egyszerű: Az számítógépes erő veled van bacsis! :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#14) bacsis válasza ^Clown (#12) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

na holnap újra megpróbálom azokat is életre kelteni :DDD :C

(#15) mephi666


mephi666
nagyúr

Et resurrexit tertia die, azaz: „És harmadnapon feltámadott” ;] :B

egyik ismerősömnek volt olyan quantum vinyója kb 8-9éve, ami elkezdett haldokolni és utána csak akkor volt hajlandó indulni, ha napokig pihent :)

kontakthibára gyanakszom egyébként én is: próbáltad kitakarítani a foglalatot? (engem legtöbbször kontakthiba viccelt meg...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

A "korosabb" alkatrészek olyanok,mint az idős emberek:hamar elfáradnak és pihenésre van szükségük!!! :K ;)

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.