Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Három hete egy kutyát ütött el - ugyan így - csak az előttünk haladó személyautó, megvan minden pillanata, ahogy megdobta, majd felkapta a levegőbe a csukott szemű, nyitott szájú, lógó nyelvű kutyát és előttünk esett le az aszfaltra. Lehet hogy tized másodperc volt az egész, de olyan volt mint a lassított film, nem fogom tudni elfelejteni... hála istennek utána még 6x hajtottunk el mellette. :(((

lehet tehetetlennek és mégis felelősnek érzed magad emiatt, de úgy kell felfogni, hogy neked volt szerencséd, neki nem.
Fordított esetben érted többen lettek volna szomorúak.

(#2) Lars


Lars
őstag

Szerencsés vagyok, 18 éve van jogosítványom, és kb azóta vezetek is. Ez idő alatt " csak " két cica és egy nyest volt az áldozat. Sajnos ezzel nincs mit tenni, ilyenkor élet és vagyonvédelmi szempontból az a jobb, ha elütöd. Tudom kemény, szarul is alszol egy ideig, de ez van. :(

Volt már haláleset a környezetemben azért, mert a kormányt félre rántva belement egy másik autóba az illető. Vannak emberek, akikért nem lenne kár, de nem tudod ki jön éppen szembe veled, haza várja őt is a családja, meg téged is.

(#3) Scroll Lock


Scroll Lock
tag

A valóság sokkal másabb, mint a játékok világa és nincs hozzá háttérzene és pontszám sem. Ha támadtak meg már utcán, vagy láttál már verekedést stb., akkor az olyankor hidegzuhanyként éri az embert, de belegondolni is szörnyű.

Ne hibáztasd magad, nem tehetsz róla.

[ Szerkesztve ]

(#4) buherton


buherton
őstag

12 éve vezetek és eddig csak egy macskát ütöttem el. Háromszor jött ki az útra majd vissza és azt hittem, hogy nem fog kijönni negyedjére. Kijött. A motor váltója pont a gerincét törte szét, de úgy hogy kilátszódott. Mire visszafordultam már eltűnt. Nem sok esélyt láttam a macskának a túlélésre.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#5) Kolondrum


Kolondrum
félisten

[link] - ilyet? Nekem még az is igen komoly gondot okozna. Nyúlról is van 1 nappal korábban. Tedd túl magad rajt na.

(#6) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Néhány hete egy madarat, talán galambot ütöttem el.
Fékeztem és annyit láttam, hogy kirepült a jármű előtti területről.
Valahogy mégis visszakeveredett.

Nagyon sajnáltam, amikor hallottam a puffanást. De nem volt már lehetőségem a helyzet korrigálására.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#7) #02683648


#02683648
törölt tag

Amikor a honvéd kórházban feküdtem egyszer, a kórteremben volt egy 40-45 körüli tag aki Bp körüli agglomerációs településen volt rendőr. Ő mesélte, h egyszer vasúti hullához hívták ki őket helyszínelni... :(
Noha papíron nem legális, tömény nélkül nem tudták végigcsinálni, mert kb 50 méter hosszúságú területről kellett összeszedni az áldozatot. :(
Annak a mozdonyvezetőnek se lettem volna a helyébe.

(#8) hege8888


hege8888
aktív tag

Sajnáljuk az állatokat, de gondolj bele, hogy ha elrántod a kormányt, Te jársz esetleg rosszul, vagy ha telibe kapod, lebontja az autód elejét.
Anno mikor még nem volt net otthon, haver hozott vinyón ilyen hihetetlen/fun piceket.
Az egyik képen egy póniló segge és hátsó két lába lógott ki a szélvédóból egy Mercedas A motorháztetőjére.
Gondoljatok bele, mit művelhetett az az első két pata bent az utastérben....

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#9) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Apám vidéken vezet akár napi több száz kilométert, havi rendszerességgel üt el rókát vagy nyestet, helyenként galambot, továbbá volt már, hogy majdnem vaddisznót is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Nekem azt tanítottak, hogy az ember élete mindig többet er, történjen akármi. Viszont rettentően sajnalnam ezeket a kis szerencsétleneket. Múltkor egyszercsak egy baba cica feltűnt a sötétben, és ült a felező vonalon. Persze iranyomba indult el.... olyan higgadtan bírtam reagálni, hogy ki bírtam következtetni azt, hogyha a macskara húzom a kormányt, mire beerek talán ki bír futni. Határozott, de nem blokkolos fekkel hamarabb elfutott a kis hülye. :) de megkonnyebultem. Közben az én 2kis hulyem hátul aludt a hordozoban.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#11) GabN73


GabN73
addikt

Joff-tchoff-tchoffo-tchoffo-tchoff!

#ytalert

(#12) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Mit mondott a róka? (What does the fox say?) :DDD

(#13) Mr X válasza alkatraz3000 (#10) üzenetére


Mr X
veterán

Mondjuk, ha választanom kéne egy ganajtúró és mondjuk Hajdú Péter között, nehéz lenne eldöntenem, melyik felé rántsam a kormányt... ;]

(#14) Picco válasza Mister_X (#9) üzenetére


Picco
addikt

Volt mar hogy enduro motorral, erdoben szepen ledongolt folduton kicsit elnehezedett a jobb csuklom es jott is a szarvas. Szemet dogje megallt alottem keresztbe, nez ram, pofamba nevetet es az utolso masodpercbe tovabb ugrott...ha meg var egy tized masodpercet akkor muszaj lettem volna kirugni a motort magam alol hogy ne arccal vegyem le az oldalat, a kezem/labam mar ott volt a fekeken hogy megcsusztassam a motort es kozben vizslattam hogy arok+part kombo vagy a kerites fele lenne egeszsegesebb hemperegni.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#15) Out


Out
addikt

Achievement unlocked! Mission Complete!

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#16) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Én belőlük csaptam már el kétszer is. Most, hogy szarvasbőgés van, reggel sok helyen csapatostól kelnek át az úton a szarvasok is. De kerestem már sötét éjszaka a rendszámtáblám, mert egy nyúl pont azt verte telibe és elrepült. Nyugi, ezek megtörténnek. Lehetsz bármilyen óvatos. Volt, hogy őz a kocsim oldalának szaladt neki, hiába mentem lassan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.