Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

És még csodálkoznak, hogy ti vagytok a 2. családom :))

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Bizony, van itt olyan is, aki mindenféle ellenszolgáltatás nélkül házhoz hozott nekem olyat, amit máshol be se tudok szerezni. Köszi bacsis! :R

[ Szerkesztve ]

(#3) bacsis válasza D1Rect (#2) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nézd.. én már olyan sok mindent kaptam tőletek.. az a minimum, hogy én is segítek, amiben csak tudok :R

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tiszteletet nem lehet kajakra kivívni. Ki kell érdemelni. Pláne igaz ez a szeretetre.

Te mindkettőt kiérdemelted. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Cucuska2


Cucuska2
őstag

a "BANánok" üt
Hát tényleg jó ez a PH!, itt mindig vannak segítőkész emberek. (és normálatlanok is :(( )

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#6) NewRemn73


NewRemn73
csendes tag

ezek a cuccok, a sok jo dolog, mind a jo hirnav miatt van
pl. ha egy olyan szemely lennel itt a PH!-n aki meg nem elegge hirneves(a hirneve nem eleg biztositek a dolgokra) akko, ha csak ugy kolcsonba kernel egy alaplapot, akko sztem nem adnak oda, csak nagyon biztos feltetelek mellett...
DE a cikk amugy kiraly :R

[ Szerkesztve ]

(#7) Daemon09


Daemon09
őstag

Jó kis cikk. Bárcsak mindenki olyan becsületes és korrekt lenne itt mint Te. Öröm Veled üzletet kötni! :R

(#8) dzsambo


dzsambo
tag

Ezt a sok pozitív dolgot csak mind magadnak köszönheted. A sok jó cikkeddel és a közvetlen modoroddal kivívtál egy olyan rangot ami csak nagyon keveseknek sikerült.
Büszke lehetsz rá.

Kérünk még sok érdekes és extrem cikket.

(#9) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Köszi srácok :)
Azért egy két személy már megjelent itt a fórumban, akit megemlítettem az írásban, remélem magatokra ismertetek :D

(#10) Bling95


Bling95
őstag

bacsist elkapta a karácsonyi hangulat :P
hát igen énis nagyon szeretem a Ph-t :K

(#11) vPhis


vPhis
aktív tag

IT cafén megy a flém mindenhol de amúgy 1etértek :DDD

(#12) bacsis válasza Bling95 (#10) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ez nem karácsonyi hangulat függő, hisz itt a PH!-n mindíg ugyanolyan kedvesek az emberek :)

(#13) Piloss


Piloss
senior tag

bacsis
Kösz hogy vagy nekünk :R Nélküled tényleg kevesebb lenne az oldal :K

A normálatlanokról csak annyit hogy minden nagyobb oldalnak megvan az IQ low rétege hol nagyobb hol kisebb mértékben. Szerencsére itt az utóbbi az érvényes

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#14) frescho


frescho
addikt

Magadnak koszonheted, amit elertel. Azt hiszem a bizalomnal nagyobb elismerest nem kaphatsz.

https://frescho.hu

(#15) FPéter


FPéter
aktív tag

Emlékszem, olyan is volt, hogy tettem fel hírdetést, hogy keresek kölcsön VGA kártyát, alaplapot, mikor mit.
s a jelentkező úriember, aki mellesleg az egyik legjobb barátom itt a PH!-n azóta felajánlota, hogy ad kölcsön VGA kártyát, sőt le is száálítja nekem Los Angelesből, ami cirka 20.000 km oda vissza, úgy hogy egy fillért nem kért érte, sőt még a munkahelyemre is bevitt visszafele. Út közben megálltunk egy nagyon szép helyen ahol önfeledten füröttünk a napfelkeltében élvezve egymás társaságát...
s akkor ott magáához húzott és szenvedélyesen megcsókolt.
...
Köszi srácok! De komolyan!

[ Szerkesztve ]

(#16) bacsis válasza FPéter (#15) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nem is te lettél volna :D :R

(#17) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

A cikkhez: megérdemled. :K Nagy összetartó erő vagy itt a PH!-en is.

Boldog Karácsonyt!

sweetlou6.wordpress.com

(#18) Bling95 válasza bacsis (#12) üzenetére


Bling95
őstag

de vald be hogy közrejátszott :B
egyébként kellemes ünnepeket minden PH-snak , bacsis neked meg köszönjük hogy vagy, nem véletlenül meri odaadni bárki a cuccát.

énis bármit kölcsönadnék neked, anyám már nem biztos hogy ennyire örülne neki :D

(#19) Vakegérke válasza FPéter (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem bújsz ki a bőrödből, és ez jó, nagyon jó. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) korpicschess


korpicschess
veterán

Szép az írás :B

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.