Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Erről az jutott eszembe, Amikro még a Doom volt a menő és tolták vele a versenyeket, én még kis kölök voltam. És el akartam menni egy ilyen multi versenyre, hát kb 10-12 voltam... Mondta a sógorom, oks elmehetek, ő el is visz, de ott elég profik tolják... Volt egy fazon a sógorom mesélte, a koma bekötött szemmel hátrafele menet egy szem láncfűrésszel tolta végig az összes pályát legnehezebb fokozatban ;]

(#2) nem_tom


nem_tom
őstag

Wáá! Doom 4evű! :))

Ha már Doom-ról van szó, akkor a 2-re TNT-re, vagy a Plutonia-ra esküszöm.

A zongorás az jó, anno láttam már.

(#3) Cucuska2


Cucuska2
őstag

A 3 nekem nem tetszik. Az elso 2 nagyon fain.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4) rozsomak96


rozsomak96
tag

Játszd a régieket. Sokkal jobbak. :R

Say 'what' again!

(#5) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Ha nem akarod kibontani a lemezt akkor használd az "internetes" verziót, mivel megvetted így kárt nem okozol szerintem.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#6) flatron11


flatron11
csendes tag

Nekem örök kedvenc még a Duke Nukem zenéje is.
1.Doom zenéje
2.Duke Nukem
3.Need For Speed 3 Romlus :)

3DFX Forever!

(#7) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Vedd elő a WAD fájlokat, telepítsd a ZDaemont és gyere hentelni! :K

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#8) #48613632


#48613632
törölt tag

hát ezek a music-ok anno nálam is arattak. 199x, haver gépe, fekete amstrad ha jól emléxem, természetesen 386, a 120 megás vinyó helyett kért bele 80-ast, de kapott egy 8 bites stereo hangkarit ... fúúúúúúú ... zenééél a gép. irány doom. basszus miket rezegtünk a monitor előtt éjszakákon át :D
doom, doom2, x-wing és civilization ... ezek mentek ... kemény volt
kemény volt .. kedvenc zene. asszem inferno I. pálya volt az eredeti Slayer - Criminally Insane ;) átdolgozva

(#9) madstunt


madstunt
addikt

:D:D
:D:D

<link>

(#10) nyunyu válasza flatron11 (#6) üzenetére


nyunyu
félisten

2.Duke Nukem

Abbol meg mindig a Megadeth altal elkovetett verzio az etalon, amit a DNF valamelyik nagyon korai trailereben hasznaltak.

(Aztan jott a borzaszto nagyzenekar, meg a zongora verzio :W)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#11) madstunt válasza nyunyu (#10) üzenetére


madstunt
addikt

ott alinkem. amúgy eredetileg egyik speckó D3D kiadáshoz készült :)

(#12) nyunyu válasza madstunt (#11) üzenetére


nyunyu
félisten

Amikor elkezdtem irni, akkor meg nem volt ott, csak kozben kerestem, melyik trailer lehetett, de nem talaltam.
Egyedul a 98-as zeneje hasonlit ra, de nem ez.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#13) rumkola


rumkola
veterán

Én a Doom zenéjét annó felvettem kazettára(mapváltás, majd nem hozzányúlás és 5 percig felvevés) és a walkmanban azt halgattam. Na ezt übereljétek. :D
Am már nagyon régóta elérhető szinfonikus hangszerelésben, brutál minőségben.

(#14) #48613632 válasza rumkola (#13) üzenetére


#48613632
törölt tag

ez viszont érdekelne ... tudsz valami linket?

amúgy nekem a warcraft2 zenéje volt meg, mikor megvettem az ultrasound max-omat és feltoltam rá az első hangszerkészletemet ... fúúú emléxem vettem a kariba 2mega ramot (!) nagyon komolyan szólt a warcraft is meg az összes midi :) .. hát az SB16-ok után legalábbis ...

(#15) rumkola válasza #48613632 (#14) üzenetére


rumkola
veterán

ááá azt már meg nem mondom, de doomsday ill. jdoom oldalakon biztos van link hozzá, valami többszáz mega volt

(#16) madstunt


madstunt
addikt

nekem a contra 1. pályája a csengőhangom merő nosztalgiából és mert egyszerűen marhajó
:)

[link]

(#17) #48613632


#48613632
törölt tag

retro gamek :D de rég volt basszus. én ezzel toltam suli után, és a zene is nagyon ottvan

no meg ezzel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.