Hirdetés

2017. április 28., péntek

Gyorskeresés

(#1) bakter24

bakter24
(őstag)
LOGOUT blog

Nekem elsőre RAM gondnak tünik, vagy kontakthibának a RAM foglalatok környékén.

Keresek 12" körüli HDMI vagy DSUB-os monitort, Raspberryhez. Ha tud valaki, lécci privátban infót! Köszi :R

(#2) Lathronos válasza bakter24 (#1) üzenetére

Lathronos
(őstag)

Ja, ez tipikus ram hibajelenség. Cseréld ki a modult vagy modulokat és máris nem lesz baja.

Ubuntu 14.04, Uplay: Lathronos

(#3) bacsis válasza Lathronos (#2) üzenetére

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog (1)

Végülis... egy próbát megér :)

(#4) Mokó válasza bacsis (#3) üzenetére

Mokó
(fanatikus tag)
LOGOUT blog (1)

Sűritett levegő/féktisztitó kombót neki- talán a kellően finom részeknél leheletnyi wd40?

Privátra mostanság csak később tudok válaszolni,telefon viszont elérhető vagyok 16:00-18:00 közt.Vagy irj SMS-t és visszahívlak.Telszám az adatlapomon.

(#5) yolan

yolan
(őstag)

A wd40 nem kontakt spray. Ha sok levágjuk flekszel, ha rövid kinyomjuk purhabbal, ha mozog de nem kéne ducktape, ha nem mozog de kéne akkor wd40.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#6) Mokó válasza yolan (#5) üzenetére

Mokó
(fanatikus tag)
LOGOUT blog (1)

Nos mit mondjak...Volt olyan gép folyt belőle a wd40.Valami hülye befújta a PCIEX-9600GT közé és nem volt baja.Ennyi. :D

Privátra mostanság csak később tudok válaszolni,telefon viszont elérhető vagyok 16:00-18:00 közt.Vagy irj SMS-t és visszahívlak.Telszám az adatlapomon.

(#7) tthom

tthom
(senior tag)

Ha vársz egy darabig, akkor se indul el? Nekem van egy olyan kisgépem, ami néha ugyanígy, reboot után fekete képernyő, ott hagyod, aztán egyszercsak elindul. Mintha valami eszközre várna, de nem jöttem rá, hogy mire.. Ha már elindult, stabil.

(#8) bacsis válasza tthom (#7) üzenetére

bacsis
(Közösségépítő)
LOGOUT blog (1)

Igen... tényleg "tovább lépett" s kiírta hogy nincs boot eszköz :DDD Mintha mindenféle perifériával el dobta volna a kapcsolatot...

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.