Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

gyerünk-gyernk kíváncsiak vagyunk a véleményetekre :R

(#2) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Én megvenném, sokat tanultam (és remélem még majd tanulok) tőled hardver téren. :R

sweetlou6.wordpress.com

(#3) puttputt válasza bacsis (#1) üzenetére


puttputt
őstag

Hogyha rendesen lenne csomagolva ("FULLBRAND" :)) a lekvárod, akkor azt venném meg. ;]
Esetleg javaslom "rája" a "Tastes great, cools better" ("Szuperfinom és még jobban hűt") szlogent. :)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#4) Móci


Móci
addikt

Ajándék sör nem lenne hozzá? Az sokat dobna még az eladásokon...
Én megvenném, az fix!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) JoeYi


JoeYi
őstag

megvenném, ha lenne rá bizonyíték, hogy a hővezetési képessége az első év végén még mindig a kezdeti közelében van. (ergó ne kelljen már minden reggel a vajas lekváros kenyerem mellé a procit is megkenni)

(#6) Dany007


Dany007
veterán

Heh :D Szerintem a válasz egyértelmű!

(#7) bacsis válasza JoeYi (#5) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

még régebben megcsináltam a hosszú távú tesztet, jahh.. relatív hosszú távú, 3hetet ment, és semmit nem veszett a "képességéből" ellentétben a fogkrémmel :K de ha 3 hét nem ártott neki, akkor sztem az 1 év sem ártana :))
Köszi srácok, hogy az én temékem választanátok :D
Na OC! Merre vagy? Mit szólsz hozzá? ;]

(#8) mexicanraven válasza JoeYi (#5) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Ebben az esetben én is megvenném! De egyébként miért nem gondolkozol el egy ilyen üzleten?:D Elég sokan ismernek, hogy a termék hírverése meglegyen. Picit alámennél az árakban és az majd hosszabb távon megtérülne!

when the sun shines, we'll shine together

(#9) venember83


venember83
nagyúr

Hát, az én szememben többet érne az ajánlásod, mint Johnathan Wendel Fatality plecsnije, az biztos.

(#10) bacsis válasza venember83 (#9) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

:DDD :R :R :R
akkor lehet hogy elkezdem árulni itt a ph-n, mondjuk 500ft-ért, szépen ragasztanék rá egy cetlit, arra ráírnám hogy "bacsis ajánlásával" vagy valami poénosat azt hadd menjen a biznic :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) Bling95


Bling95
őstag

én megvenném ;)

(#12) Samus


Samus
addikt

Viccelsz? A Te lekváros választanám. Ennyi bizonyíték után biztosan :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) yolan válasza bacsis (#7) üzenetére


yolan
őstag

simán jammed by bacsis, oc ide se mer nézni, eltünt, megette magát a kalapja helyett :DDD

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#14) bacsis


bacsis
Közösségépítő

nah urak itten van a hírdetés :R

(#15) OC válasza yolan (#13) üzenetére


OC
őstag

Micsodaaa???

Már az apróban tevékenykedek.. :))

(#16) dzsambo


dzsambo
tag

Egyértelmű, a lekvárod venném meg. Olcsó, környezetbarát és ha nem kell elég lenyalni :D

(#17) Metalfan


Metalfan
senior tag

Természetesen a lekvárt választanám, lehetőleg porszívóval vagy fagyállós vízhűtéssel :K

(#18) bacsis válasza Metalfan (#17) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

az a tuti választás :DDD :R

(#19) Ipse89


Ipse89
tag

Én tuti lekvárt vennék ;] Már csak azért, mert láttam, hogy mit bír a procin, meg milyen finom kenyéren... Elöször le sem esett, egyik LAN-partyn nálatok, mikor anyud mondja: "Gyertek egyetek hűtőpasztás kenyeret!! " :R aztán kigyulladt a lámpa a fejem felett... :C

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#20) puttputt


puttputt
őstag

Ide még azért linkelem, hiszen "társtopik": [link] ;)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#21) syn77


syn77
csendes tag

de ha lekvárt adsz el hűtőpaszta gyanánt nem jelenhetnek meg a lekvárfőző nagymamák,mint konkurencia?

Hogy lehet tönkretenni egy Nokia PDA töltésvezérlő chipjét???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.