Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) cskamacska válasza paprobert (#14) üzenetére


cskamacska
addikt

Paproberttel értek egyet. Bacsis próbálj meg egy tegnap kijött kurrens cuccot futtatni a Haswellen, azon belül is nyilván i5 változaton, mert az i7 felára korában is, és most is értelmetlenül drágává teszi az egész platformot.

386-on sem 486 döglesztő butcanitrunDOOM-ot akartál te futtatni, hanem DUNE 2-t, meg Wolf3D-t. :P

Ja, hogy a plebek játszanak csak 8 éves Battlefield 4-el. Akkor bezony 110-120 ezer forintos Ryzen 5 5600 rendel, meg hozzá egy RTX 2060 Super 8GB 360 ezer forinttól. ;]

mötálhed: "Ezért váltottam konzolra"

Áhh, ha ez ilyen egyszerű lenne.
Nem csak a meglévő Steam barát és játék listám nem tudom csak úgy egy konzolra rádobni, és az egeret is a fülemre akaszthatom, de játszani is mivel tudnék.

Utolsó 20 elindított játékból 3(!) jelent meg konzolra tudomásom szerint. :DDD

Érik hogy visszakerül a gépre a Just Cause 3, és talán a Far Cry 5, namost ezekhez konzolon hol és milyen modok vannak? :B The Division, és Wildlands viszont nem hiszem hogy lesz modolva, igaz, azokhoz nem kell se Ryzen 7, se Series X.

Pedig nekem is könnyebb lenne megvenni 0 day a legújabb címet, kitolni egy hét alatt, és menten továbbadni a lemezt max 1000 forint bukóval. De ha ez értelmezhetetlen számomra akkor, mikor egy Gates of Hell-ben pont az a játéktartalom, hogy leszedjük a legújabb brit frakció modot Workshopról, és 4-5-en coopban pár küldetést végigviszünk Conqest módban / este, akkor mindenfelé dughatom a konzol relatíve olcsóságát, meg hogy arra is vannak teljesen jó, de teljesen más típusú coop játékok. :( (nyilván gamepad-hez igazítva)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.