Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

rendesen be is van pirosodva :(

(#2) Wictor válasza bacsis (#1) üzenetére


Wictor
senior tag

A hülye az ly-os j. :D Ott a legelején.

[ Szerkesztve ]

(#3) bacsis válasza Wictor (#2) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

tényleg helytelenűl írtam, de nem a j miatt hanem hogy csak egyel írtam, miközben 3-al szoktam, bocsi javítom :R

(#4) .bableWes


.bableWes
őstag

nemmindenkinek birja a szeme... én tavaly osztálykiránduláson az IMAX ban néztem elöször 3D-s filmet, és elég is volt... kötöhártya gyulladásom lett, nem biztos, hogy a szemüveg miatt, de én arra fogom, mert nem nagyon szokott ilyen jellegü problémám lenni... arrol nem is beszélek, hogy a szemem olyan volt mint egy alkoholistáé :D

de pereld be öket, ugy is szarul állnak ;]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#5) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Naha't mi tortent veled? :)
Ilyet "irast" sem szoktunk latni toled.
Mar vartam a "hogyan tartsuk a processzor magot folyekony allapotban" tesztet, erre meg pont a szegeny envidijat akarod perelni, tele vannak azok most gondokkal, bajokkal :DDD

...

(#6) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Ha van otthon szemcsepp csepegtess, az jót fog tenni! Ill félbevágott krumpli és vizes törülköző lehet még megoldás a bajra! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#7) Cucuska2 válasza mexicanraven (#6) üzenetére


Cucuska2
őstag

Félbevágott krumpli?? :F

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#8) iSonic


iSonic
addikt

Hát nem semmi :/

(#9) mexicanraven válasza Cucuska2 (#7) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Rá kell tenni a szemre!

when the sun shines, we'll shine together

(#10) whiz


whiz
aktív tag

"ha valami baja lesz a szememnek, esküszöm beperelem"

Rossz helyen születtél ehhez. De azért sok sikert! :D

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#11) bacsis válasza Devid_81 (#5) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Hát azért szívesen cserélnék velük problémákat :DDD :R

(#12) Samus


Samus
addikt

Én tegnap néztem először az Avatar-t sima 3D-ben, féltem, hogy mi lesz, ha nem lesz jó, de hozta az élményt, nekem nagyon bejött.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) lorenzen


lorenzen
aktív tag

Egyszerűbb nem használni, ezeket a félresikerült fejlesztéseket.
Amúgy, valami felhasználási feltételek közötti megjegyzésben biztos ott van, hogy miden fajta egészségkárosodás következménynek felelőssége, teljes egészében a felhasználót terheli. Kizárja magát a felelősségből.

#4 .bableWes
Ezek a 3D mozik hatalmas fényerővel dolgoznak. Ha szemüveg nélkül néztél bele a filmbe, akkor oka lehet a gyulladásnak.

[ Szerkesztve ]

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#14) Bling95 válasza lorenzen (#13) üzenetére


Bling95
őstag

akkor ezért sötétebbek ezek a 3D-s szemcsik..

(#15) Boxi88


Boxi88
őstag

én akárhányszor voltam 3D-s moziba (már nem egyszer voltam) mindegy egyes alkalommal fájt a fejem tőle, a haveromnak meg hányingere volt:D a mostani 3D-s megoldás még nem az igazi :W

(#16) Bling95 válasza Boxi88 (#15) üzenetére


Bling95
őstag

nekem pl. semmi bajom nemvolt tőle, emberre válogatja, de ahogy hallottam az emberek nagyrésze tényleg nem bírja, elég kezdetleges még ez a 3D :(

[ Szerkesztve ]

(#17) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[bacsis] Beperelem az Nvidiát

lehetek az ügyvéded? ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#18) Lauda


Lauda
félisten

Elkepzeltem ahogy beszarik az nvidia es elutazik bacsishoz segget nyalni 3 db fermivel... :C :Y

(#19) Mr.Csizmás válasza Lauda (#18) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

4

legyen má' quad-SLI :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20) Lauda válasza Mr.Csizmás (#19) üzenetére


Lauda
félisten

Legyen, de akkor mar csapjanak hozza egy lapot is [link] :)) :DD

(#21) forras2


forras2
őstag

Bacsis!
Holnap lemegyek, kinyomom a szemed, és megyünk az Nvidiához.... Mit szólsz hozzá? :C
Mr.Csizmás-t visszük magunkal, Ő lesz az ügyvédünk.... ;)

(#22) Mr.Csizmás válasza forras2 (#21) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:R

Lauda: :DDD :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#23) rudi válasza Bling95 (#14) üzenetére


rudi
nagyúr

Nem, az ok, okozati viszony fordított. Azért tolnak a 3D mozikban nagyobb fényerőt, mert a szemüveg a technológiája miatt sötétít. A mindenféle fájás meg hányinger pedig azért van, mert ezek mind kamueffektek, az emberi érzékelés megtévesztésén alapulnak. Ráadásul mindenkinek más a két szeme közötti távolság és mindenki más szintű eltolást visel el a két szeme számára továbbított képben. Plusz ehhez jön még a viszonylag alacsony frekvenciás váltogatás. Akkor fog ez a dolog bármit is érni, amikor már 100 Hz körül lesz a jobb-bal váltás (200 Hz-es képfrissítés) és mindenki a maga ízlése szerint fogja tudni állítan a két oldal közötti eltolást.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#24) Móci


Móci
addikt

Nekem is pereljetek már valamit! Volt pár nvidia 'chipset'-es lapom, kártyám is. :D
Vagy ha adtok egy vascsövet, megyek ütni őket. Az nem jó?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#25) Bling95 válasza rudi (#23) üzenetére


Bling95
őstag

köszönöm a felvilágosítást, ma is tanultam valamit :R

(#26) Robi BALBOA válasza bacsis (#1) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Nézd csak bacsis én ilyet használtam régebben Nv karival persze, de ez rácsatlakozik bármelyik Nv karira és működik is vele (én 6600gt sli-vel és 6800gt sli-vel használtam) a Doom3 az rettenet jó volt!
[link]

Én 2,5k-ért adtam el. (csak hogy tudd hogy mennyi ha esetleg venni akarsz, lehet akinek eladtam eladná neked szólj ha érdekel és megadom a nevét és írhatsz neki) :K

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.