Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wody21


wody21
tag

Jobb oldali házra egy szavazat (részben az Asus optikai meghajtó miatt).

(#2) bacsis válasza wody21 (#1) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Köszi a szavazatot :R
Még össze várok párat, és az alapján lesz megejtve az építés :)

(#3) Gdi


Gdi
senior tag

V vá.. Váárj. Neked van egy szabadon kallódó 5500as Voodoo-d?

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#4) bacsis válasza Gdi (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

:N
....
...2 ;)
;] :DDD :DD :DD :C :C :C

(#5) Egon válasza wody21 (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

Még egy szavazat a jobbos házra (főleg azért, mert a balos csúnyán megsárgult).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#6) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Aaaaaah, bal oldali. Ilyesmi ház volt a legelső gépemnek. P3 celeron volt benne, akkoriban fájdította a szívem, hogy nem volt bekötve a turbo gomb xD

V6

(#7) #89309696


#89309696
törölt tag

Jobbos. Normálisabban néz ki és a két 3.5-ös helyre is tudsz akármit tenni.

(#8) Gdi válasza bacsis (#4) üzenetére


Gdi
senior tag

oOOooOo.... Big PP!
A másikat tedd az én házamba :D

Amúgy ez a K7 ez mit tud?
Ezt a VGA-t csak korabeli (esetleg a következő gen) legtáposabb dolgai mellé szabad tenni, különben istenkáromlás kategória és elkárhozol. Pl tuti elbír non-oc 512/133+ ramot is. :) Tessék kimaxolni!

Szerk: jaés a jobbosba, ha ezek az opciók.

[ Szerkesztve ]

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#9) Viktor77


Viktor77
titán

Jobb a jobb.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#10) vince


vince
őstag

A jobb oldaliba menjen, ez nem is lehet kérdés :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#11) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Tennèm èn, de az csak neked szerezne örömet, ìgy viszont majd megy/mennek brszk kiállìtásos gèpbe, amit majd sok-sok látogató megtapizhatja, kipróbálhatja ;)

Kèrlekszèpen ez az EGYETLEN! olyan lap ami támogatja a Thunderbird magos slot-a procikat, èy mellè univerzális (4x-es) agp-t nyújt... Ugye ezek a lapok vagy amd chipset, amibe mehet a Thunderbird, de csak 2x-es agp, vagy VIA chipset, univerzális agp-vel, de viszont Thunderbird magos procik nem támogatottak...
Szal úgy gondolom ennèl jobb lap nincs.
Prociból benèztem, 900-as Thunderbird van a lapban. Okè lètezik 1000es is de abból (egy) kezemen megszámolom, mennyi van az országban, hozzáteszem a 900-as sem gyakoribb :D tehát ez is úgy gondolom elèg jól ki lett fullozva :) amúgy van 1000es Orionom, de az picit lassabb a magasabb órajel ellenère is, ezèrt került vègül is ez a lapba.
A voodoo 5 5500-at meg nem kell bemutatni. Okè mehetne bele a voodoo 5 6000 is, de úgy gondolom ìgy is elèg jól ki lett maxolva :)

(#12) bacsis


bacsis
Közösségépítő

...asszem skaccok eldőlt, akkor a jobbos lesz :)
Holnap át is èpìtem... Ha jó kis fiúcskák lesztek, lehet mèg pár teszteredmènyt is felrakok ide :)

(#13) elder troll


elder troll
senior tag

A balosnak olyan p3 celeron formája van, a jobbosnál a plextor író tekintélyt parancsol magának és az előlapok színei is jobban passzolnak.

(#14) Andrew1982


Andrew1982
csendes tag

Egyértelműen a jobb a jobb ☺️

<<< +36203601181 >>> <<< kftstabil@gmail.com >>> <<<perfectgsm.hu>>>

(#15) Gdi válasza bacsis (#11) üzenetére


Gdi
senior tag

Hmm. és egy 1.3-1.4-es PIII TUA-hoz képest ez hova helyezkedik?

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#16) Urby66


Urby66
aktív tag

Ha a bal oldalit ki tudnád fehéríteni, és belemenne a jobbosból a két optikai meghajtó az sokkal jobb kombó lenne. Elvégre az a ház már most is vigyorog....

(#17) Lenry


Lenry
félisten

a jobboldalira szavazok, mert volt ugyanilyen Plextor CD-íróm :)
a jó öreg hosszúpuska alig fért a gépbe
(sőt, elvileg meg is kellene még lennie valahol...)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Nem belevau, de a K7V-T ha jól tudom a 800+ TB prociknak készült. 800-nál lassabbak elvileg mehetnek más KX7 lapokban is, példa erre a saját Soltek lapom, amiben hibátlanul megy egy 750-es TB proci.
De a K7V-T fenntartja magának a jogot, hogy a legjobb Slot A lap legyen! :R
Jah és persze a jobb oldali ház +1

[ Szerkesztve ]

(#19) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Ezek az Athlonok a coppermine-okkal versenyeztek, picit mèg jobbak is voltak itt-ott... De a Taualatinok túl jól sikerültek, az már nem volt konkurencia :) viszont addigra meg már jött a SocketA, ès abba már a Thunderbird athlonok is tovább nyújtózkodtak 1400MHz-ig, azok szintèn tartották a Zintellel a lèpèst :)

(#20) bacsis válasza zotyesz66 (#18) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Mi a lapod pontos tìpusa? :)
Lehet csak mákod van... Mert amúgy el-el indul... Már ha olyanja van...de ha elindulakkor stabil...ès nem. A 800nál lassabb procikkal is köhögnek a lapok, amik nem támogatják :B pl nekem van egy abit ka7-esem is, biza az sem megy tb procikkal, 700assal próbáltam, hol el indul vele, hol nem...

(#21) zotyesz66


zotyesz66
őstag

(#22) Zsiráfapu válasza Egon (#5) üzenetére


Zsiráfapu
csendes tag

A balos házat egy kis hidrogén-peroxiddal meg lehet fiatalítani :-)

https://pctoc64.blog.hu/2012/10/23/besargult_retro_gepek_feheritese

Not trying, is lost by default.

(#23) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Rakd bele szépen az egészet a jobb oldaliba, majd vedd ki a vga-t és add nekem, a többivel azt csinálsz amit akarsz. ;)

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#24) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Egyelőre lázasan fetrengek itthon...
Ma ósszevakartam minden erőm, csakazèrtismegcsinálom... Átèpìtettem, de nem ad kèpet, nem voot erőm ki debugolni, mit qrtam el... De ha jobban leszek ìgèrem jövök pár kèppel, hogy milyen lett :)

(#25) #90088192 válasza bacsis (#24) üzenetére


#90088192
törölt tag

Jobbulást, bar lázasan dolgozni egy ilyen projekten kötelező, mint a dokik, akik lázasan keresik a malária ellenszeret :DDD

Különben nekem balos, és az asszony azt mondta, így szereti :DD

(#26) bacsis válasza #90088192 (#25) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Akkor itt van ne':

Minden erőmet összevakartam, lázasan, betegen, hogy a kedves olvasóim igényeinek megfeleljek...
Szerencsére csak a proci volt kontaktos. Utána pöccre indult. Egy kis nyálcsorgatás gyanánt lefotóztam a desktopot is, lássátok mennyi tuti game van a gépen. De megmondom őszintén, akármennyire is csíplek, most még a te kedvedért sem fogok benchmarkolgatni meg tesztelgetni. Doszt elég volt ez a 10 perc fentlét :U :DDD

(#27) Gdi válasza bacsis (#26) üzenetére


Gdi
senior tag

Glide-os NFS3 <3

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#28) #90088192 válasza bacsis (#26) üzenetére


#90088192
törölt tag

:R

Ahogy láttad nem gondoltam komolyan, de így se rossz. :DDD

Még mindig nem árultad el, jobbos vagy balos ? ;]

(#29) bacsis válasza #90088192 (#28) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

A Többség szavazata alapján a jobbosba költözött :)
Amúgy az igazsághoz hozzátartozik, hogy évekig a balosba volt összerakva a gép, még a kiállításon is kint volt több alkalommal... Csak úgy voltam vele, hogy ha pofásabb lenne a másik házba, akkor átépítem.. így hát át lett építve :)

(#30) hege8888


hege8888
aktív tag

Üdv!
Én is a jobbosra szavaztam volna, több a hely, meg a bal olyab tucatkategória.. szerintem.. Nekem is van belőle pár darab..
Hogyé-mennyiért jutottál a laphoz? Vagy majd lesz cikk...
Látom, szereted a Me-t. stabil? én anno kicsit próbáltam, de elvetettem egy idő után.
Gyógyuljál!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#31) bacsis válasza hege8888 (#30) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Lassan a 3. napja fexem, tegnap még a laptopot em volt nagyon erőm az ágyban nyomkodni.. ma már picit jobb :B
A lapot ha jól dereng vagy egy bő 5 éve szereztem.. ingyé'... hoztak egy gépet hogy lassú, kéne upgradelni... raktunk össze helyette egy core2-es gépet, a lapot meg itt hagyták nekem grátiszba :)
...Igen, én kifejezetten ME párti vagyok... mindenki fikázza, hogy instabil... Lehet hogy csilliómillió hardver cserére érzékenyebb mint a Win98SE... De ha fogsz egy gépet, összerakod, felhúzod rá az ME-t, szépen szoftveresen beonfigolod, és tényleg nagyon másra nem használod, csak játszani, és mondjuk a drivereket sem cserélgeted 5 percenként, akkor nem lesz vele semmi gond... Persze nem azt mondom hogy törvényszerű 1-1 VGA csere után, vagy egy VGA driver csere után összeomlani, mert ez sem feltétlenül igaz... Szóval én azt mondom semmi baj nincs vele... Mondom úgy, hogy én iszonyat nagy Vista párti is vagyok :DD Úgy gondolom annak is azért volt rossz a megítélése, mert divat volt szidni...
Nekem 3 évet húzott egy Vista egy huzamban, túl élte az SP1 SP2 Upgrade-t, volt alatta 4!!!!! alaplap csere, úgy hogy volt abból Inteles és AMD-s is, illetve bő 2 év után túl élt egy HDD-ről SSD-re költözést is...

(#32) Lenry válasza bacsis (#31) üzenetére


Lenry
félisten

én is a megjelenésétől a Win7 megjelenéséig Vistát használtam, sose volt vele bajom.
érezhetően több RAM-ot evett, mint az XP, de anno 2 meg aztán 4GB RAM volt a gépemben, így ezt nem éreztem akkora problémának.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#33) bacsis válasza Lenry (#32) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Ez tény... erősen javasolt volt alá a 4GB RAM, SSD akkoriban még nem volt, viszont Velociraptor HDD igen...
Én így használtam... 4G RAM+ 150-es WD Raptor... igaz így is volt majd 2 perc a Boot idő mikor már 2 éves elmúlt a rendszer... de... DE!!! Az ember nem kapcsolgatja ki be naphosszat a gépét... reggel bekapcsoltam a gépet, elmentem klotyóra, mire vissza értem, már bőven ott várt a desktop... onnan meg pörgött ahogy kellett :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.