Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) Adamyno


Adamyno
tag

Fel kéne hívnod az ügyeletet és röviden elmondani a dolgot. Ha már a házidoki nem segített + ő tilyenkor gondolom nem lehet zaklatni. Ez a stádium már nem poénos. Tegnap mondta a Zacher, hogy jó lenne komolyabban venni a dolgot, mert akivel reggel még kedélyesen beszélgettek, azok közül sokan délután már altatásban a lélegeztetőgépen voltak. Na az a történet viszont nem annyira vidám.
Nem akarok senkit se riogatni, de sajnos már halt bele családtag a covidba, ismerős pedig lélegeztetőre került 3 hétre. Komolyan csodával határos módon élte túl pedig előtte jó erőben volt. Most épp tanul járni. Hogy mi az összefüggés, azt majd egyszer kifejtem ha valakit érdekel.

A te esetedben valószínűleg az a baj, hogy hivatalosan nem is tudnak róla, hogy beteg vagy. Vannak már különböző szerek amiket használnak adott esetben de ha azt se tudják, hogy a világon vagy, akkor elég nehéz lesz időben hozzájutnod.

1-1,5 hónapja engem is akartak tesztelni de nem sikerült mert akkoriban tesztszűkében voltunk. Azóta jól vagyok és lassan 2 hete influenza elleni oltást is kaptam. Bacsis! Kitartás. Pihenj sokat és fogyassz megfelelő mennyiségű folyadékot.

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.