Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

A "tesztjeid" után még kérdezed, miért van? :U

(#2) bacsis válasza Peter Kiss (#1) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Igen.. kérdezem ;)

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Lehet megunták, hogy vért kell izzadniuk a kezed alatt :DD

P3-ason Crysist futtatni :D Ez olyan, mintha Magdi anyust kényszerítenéd 4x1000 méteres váltófutásra...

[ Szerkesztve ]

(#4) Thunderzolee

Hát nem tudom, ha a Core i7-esem sz×rakodna, én is ki lennék, de egy 486-os nem hoz lázba. Bár értékelem, h aggódsz a múlt eme ritka példányiaért. :K

Menj el templomba. :R

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) bacsis válasza Thunderzolee (#4) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Persze hogy aggódok értük, hisz ha felmondják végleg a harcot, akkor akármennyi zsém van, nem biztos hogy tudom pótolni
Dany007! Lehet ez a gépeim bosszúja ;] "Jajj nemmá' megint a Crysis grafikáját kell számolnom. A francokat! NE hülye gyerek, itt egy kékhalál" gondolja a gép :))

[ Szerkesztve ]

(#6) eastsider


eastsider
nagyúr

húha. ha csak a hardverekkel lennének ilyen gondjaim, de örülnék... xD

(#7) Oliverda válasza eastsider (#6) üzenetére


Oliverda
félisten

Én mondom kegyetlen világban élünk... :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8) mephi666 válasza bacsis (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

csináld szerintem azt, amit én tettem egyszer haverom gépének szerelése közben: otthon vendégség volt, előtte tombolán nyertek szüleim egy literes jégert... családi ebéd előtt kb 6-8 feles elment belőle, ebéd után viszont indultam haverhoz... anyukám meg mondta, hogy vigyem el a jégert és ha összejön a társaság, akkor fogyasszunk (meglepődtem, de nem kellett nagyon ösztönözni...) :) na, mármost a társaság nem nagyon akart összejönni, mert rossz volt az idő, haveromnak meg sz@rakodott a gépe... kb 3éve volt az eset és asszem egy k6-2 450-je volt 256mega sdram-mal meg talán 1.6os vinyó volt benne... vga-nak meg, ha jól rémlik egy savage... rendesen kellett küzdeni az oprendszer installal meg az xp-t is herélni kellett rendesen, hogy még "hely" is maradjon... minden egyes halál/probléma esetén ittam egyet... ha meg ügyesen megoldottam, kettőt :)) egyedül "kellett" innom, mert ő meg alapból utálta a jégert... a 6-7decit szépen elfogyasztottam, mire úgy ment a gép, ahogy kellett... mármint amit egy olyan konfigtól el lehetett várni: néhány játék meg filmek, stb mentek rendesen... viszont legalább a "doppingszer" hatására nem idegelt szét a dolog :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Bling95


Bling95
őstag

hát lehet hogy ez tényleg a gépek bosszúja , lehet kevés rajtuk a lekvár vagy a win 7 nincs jól telepítve ;]

(#10) bacsis válasza Bling95 (#9) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hmmmm igazad lehet... vagy a rézmozsár nem fekszik fel rendesen neeeem? :DDD

(#11) Depression


Depression
veterán

Megoldódtak azóta a gondok?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.