Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

újévi kipihentség :DDD

(#2) dízelracer


dízelracer
senior tag

Megvilágosodtam! Ezek szerint mi a honvédségnél toszos szendvicset kaptunk. A zsömlén kívül csak az ubit ismertem fel benne. Volt még 1-2 ismeretlen összetevője. :D

(#3) Csemike válasza dízelracer (#2) üzenetére


Csemike
csendes tag

"A zsömlén kívül csak az ubit ismertem fel benne. Volt még 1-2 ismeretlen összetevője."

Bemész egy mekibe, ott is ilyen szenyót kapsz. :DDD

(#4) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ami jó arra nincs semmi?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5) bacsis válasza Csemike (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Szóval a mekis szendvicsek nagy része is mindd toszos szendvics :K Eladom nekik ezt az új nevet, had hirdessék az új találmányukat ezen a néven :K
Winner_hun! A toszos szendvics lehet finom :K ;)
a fatengelyes is lehet jó, mint pl a kecsapos kenyér.. az is fatengelyes, mert nem más mint kenyér és kecsap, de finom ;)

(#6) JetiRulez válasza Winner_hun (#4) üzenetére


JetiRulez
őstag

A toszos szendvics lehet jó és rossz is. :)

Mekis szendvicset meg saját pénzből soha nem veszek. Mindig csak meghívatom magam egyre barátommal. :DDD

Ja és szerintem a tuning-lekváros kenyér is megállná a helyét itt bőven. ;)

Megelőzött az szendvics-illetékes. :D

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#7) sp@rtan válasza bacsis (#5) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Akkor az új mekis szendvics neve McTosz lesz :D

(#8) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Múltkor csináltam magamnak egy szendvicset, amit vaj (margarin) helyett kacsazsírral kentem meg. Só, bors, pirospaprika. Raktam rá egy kis pácolt sonkát, füstölt sajtot, hagymát, uborkát és paradicsomot.

Ezt minek neveznéd?

(Bacsis nyelven szerintem csúcskategóriás tuning hardver! :DDD )

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#9) művésznő4 válasza bacsis (#5) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Húú, kiskoromban mennyit ettem ketchupos kenyeret...:U :D

(#7) sp@rtan: :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#10) phaet0n


phaet0n
tag

Tosz. - (én így ismertem)

(#11) EczkE válasza phaet0n (#10) üzenetére


EczkE
addikt

:DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#12) bacsis válasza sp@rtan (#7) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Lehet hogy még csak január 2-a van, de ezt megszavazom az év poénjának :D :R
Geri Bátyó! Van egy 4. kategóriám is most így eszembe juttattad, azt pedig az olyan szendvicsekre illetem, amit te is írtál, de én csak szimplán tuningos szendvicsnek hívom :K :B Minnyá azt is beleszerkesztem a bejegyzésbe :R
phaet0nNe azzal foglalkozz hogy az ottan mit ír :N :DDD Bár sanszos, hogy van neki alapja, hisz már azt a kérdő mondatot is hallottam, és nyakamat rá hogy ez jobban ismert, hogy ez meg mi a b**ás? tehát gondolom ebből lett a mi a tosz is :K

[ Szerkesztve ]

(#13) sp@rtan válasza phaet0n (#10) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Én is így ismerem, de a "miatosz??"-t is ismerem. Ezért írtam a [mektosz]-t :D

(#14) bacsis válasza sp@rtan (#13) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Jó'van akkor egy nyelvet beszélünk :D :R

(#15) .bableWes


.bableWes
őstag

1.teszkos erzsébet kenyér
2. rá vajat, jo vastagon
3. valami szalámi
4. különbözö füszerek
5. hagyma karikára vágva, jo sokat rá
6. sajtot ráreszelni
7. száritott zöldégzöldjét rászorni
8. sütöbe bele
9. kecsapot rá
valami istenfinom

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#16) bacsis válasza .bableWes (#15) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nahh ilyesmi a tuningos szendvics :))

(#17) Winner_hun válasza bacsis (#5) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha lusta vagyok kaját csinálni akkor nálam is a ketchup megy két szelet kenyér közé. Meg előtte mustár. Teljesen jó. Régebben még pirosaranyat is tettem bele:D

mod: hmm még májkrém is volt rajta anno.

[KLIKK]

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18) #48613632


#48613632
törölt tag

csodálom h a gulyáskrémes szenya senkinek sem ugrott be. Istencsászár, én naon birom :)

(#19) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Eszembejutott, hogy múltkor milyen szendvicset csináltam.
Zsömlébe bele mindent, mi jó:
vaj, kempingsajt, tejföl, fokhagymakrém, piros arany vagy ketchup (nem emlékszem), mustár, majonéz, szalámi, kolbász, párizsi, sonka, uborka, virishagyma, főttojás.
Szóval, ami épp akadt a hűtőben. :C

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#20) művésznő4 válasza JetiRulez (#19) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Szalámi, kolbász, párizsi, sonka,...

Egy igazi férfi! Húst hússal! :DDD

(#21) Boxi88


Boxi88
őstag

A sok éven át amíg iskolába jártam én is nap mint nap szendvicset vittem... Én már úgy rühellem, hogy ha tehetem messziről elkerülöm az összes szendvicset! (persze ha nincs más, azért megeszem :U )

(#22) művésznő4 válasza Boxi88 (#21) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Kicsit már én is így vagyok. A könyökömön jön ki néha. :) Pedig még hol van az iskolai évek vége...:U Nincs mese, még jó pár évig azon kell reggelente élnem. :DDD

Bár lehet nagyon ügyesen is kombinálni, úgy, hogy ne unj rá.
Én mindig valami újat találok ki. :)

Az egyik kedvencem:
Friss, ropogós bagett, vajkrém, lazac (vagy sonka), mozzarella sajt ráégetve, saláta levél és az elmaradhatatlan ketchup :D
Irtó fincsi. :K

(#23) Undoroid válasza dízelracer (#2) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Akkor Te még nem találkoztál azzal a kajával,amit egyszer Én kaptam bent!Krumplipüré+sült csirkecomb-kombó volt...Beleharaptam a combba és abból még folyt a vér...Guszta volt...

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#24) bacsis válasza művésznő4 (#22) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Akkor te is oda vagy a tuningos szendvicsért :))

(#25) Boxi88 válasza művésznő4 (#22) üzenetére


Boxi88
őstag

Tényleg jól hangzik... de szerintem ezt se tudod évekig szeretni, mert egy idő után ez is csak egy átlagos szendvics lenne! Vagy tévedek? :F

(#26) művésznő4 válasza Boxi88 (#25) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Ez most csak egy példa volt, de a lehetőségek határtalanok, rengeteg mindennel kombinálhatod. :K De igazad van, ha hosszú évekig ugyanazon a kaján élsz, nemcsak megunhatja az ember, de még a végén undorodhat is akár tőle, még akkor is, ha régen nagyon szerette azt a bizonyos ételt..:(

Bacsis: Bezonyám! :K

(#27) Undoroid válasza művésznő4 (#26) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia Művésznő4!

Szólítottál?

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#28) művésznő4 válasza Undoroid (#27) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Ezt mire mondod, Undoroid? :):B

(#29) sp@rtan válasza művésznő4 (#28) üzenetére


sp@rtan
senior tag

"de még a végén undorodhat is akár " ;)

(#30) művésznő4 válasza sp@rtan (#29) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jaaajjj, bocsánat! :B
Leesett, nagyot koppant..:D

Elnézést! :R

(#31) JetiRulez válasza Boxi88 (#21) üzenetére


JetiRulez
őstag

Azért fel lehet dobni egy szendvicset is. Sütök olcsó szójapárizsit és amit még a piaci burgerbe szoktak rakni. Az illúzió majdnem megvan. :K
Egyébként pont ezért szoktam le az iskolában evésről. Inkább korábban keltem és reggeliztem itthon, az meg nem számít, hogy befizettem a menzára.
Egyszer nem restelltem tepertyűt vinni suliba. :))

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#32) Boxi88 válasza JetiRulez (#31) üzenetére


Boxi88
őstag

Menzás én is voltam, reggel is ettem, de nekem ezek mellett még pluszba kellett valami, mert volt hogy két óra között megéheztem :B

Amúgy az biztos, hogy lehet variálni össze-vissza, például én most a benzinkutakon kapható hűtős "szendvicset" kóstolgatom néha napján... az eddig egész jó!

[ Szerkesztve ]

(#33) nem_tom


nem_tom
őstag

Még nagyon régen volt egy osztálytársam, aki a jó bőségesen megpakolt szendvicseket, bányászszendvicsnek nevezte. :DDD

(#34) ferensz válasza nem_tom (#33) üzenetére


ferensz
senior tag

Felénk a bányászszendvics az volt, mikor a feltétek hiányát valamely szülő a kenyér vastagságával próbálta kompenzálni. Szerencsére nekem sosem ez a kegyetlen sors jutott :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#35) Penyus


Penyus
senior tag

Vazze ehes lettem! :)

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#36) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Megéheztem ahogy elolvastam.Kipihent mint a többi bacsis őrület. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#37) Fücsök007


Fücsök007
őstag

Mester, abitos szendvics hol marad? :DDD
(Zsemlében nyák, közte szederlekvár) :DD :P

[ Szerkesztve ]

(#38) Winner_hun válasza .bableWes (#15) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem is rossz:D:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#39) művésznő4 válasza Fücsök007 (#37) üzenetére


művésznő4
csendes tag

nyák? :F

(#40) ferensz válasza művésznő4 (#39) üzenetére


ferensz
senior tag

nyomtatott áramkör

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#41) nem_tom válasza ferensz (#34) üzenetére


nem_tom
őstag

Végül is logikus. Bányászni kell a kenyérben a tartalomért. :D

(#42) Eastman


Eastman
őstag

Felénk a huszárszendvics az mikor az étteremben a pincér már kihozta a kenyeret de az ember már nagyon éhes és só-bors-paprikával megszórja amíg meg nem jön a leves. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#43) dízelracer válasza Winner_hun (#17) üzenetére


dízelracer
senior tag

Suliba csomószor zabbantottam azt. Páran összedobtuk a lóvét és kisorsoltuk szünetben ki lógjon ki a boltba. Vettünk egy tucat zsömlét + 40deka szeletelt felvágottat. Mindig kentük bele valamit (ketchup/pirosarany/majonéz). A pirosaranyas szenyó volt a legjobb. :)

Volt munkatársam az otthonról hozott házi parasztkolbászos szenyóra dobott két szelet lapkasajtot majd rogyásig pakolta spar-os mogyorókrémmel. Hát érdekes látvány volt. :D

#23 Undroid: tuti megetettem volna a konyhással... ;]

[ Szerkesztve ]

(#44) Geri Bátyó válasza bacsis (#12) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Köszönöm, hogy még a nevemet is beleírtad! Igazán nagylelkű vagy! :R

Cserébe az egyik kedvenc "receptem": Krémsajt, ropogósra sütött bacon, paradicsom és persze ízlés szerint fűszerek (bors, bazsalikom, fokhagyma, vagy bármi, amihez éppen hangulatom van)

Most jut eszembe: Egyszer egy étteremben ettem olyat, hogy bundás-kenyérre tettek grillezett húst, paprikás gombamártást és a tetejére sajtot olvasztottak. Na, az sem volt semmi!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#45) Thome válasza művésznő4 (#39) üzenetére


Thome
addikt

Nem neked való a Tech logout, Cicus! ;] :D

(#46) Geri Bátyó válasza Thome (#45) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ne bántsd! Inkább ezt kérdezze, mint azt, hogy milyen kiszerelésben árulják az ABC-ben, mert ő is megkóstolná! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#47) Thome válasza Geri Bátyó (#46) üzenetére


Thome
addikt

Ráadásként nem itt kérdezné, hanem az ABC-ben egy eladótól. :C

(#48) művésznő4 válasza ferensz (#40) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Uhhhh... :U És én még azt hittem, hogy ő írta el. :DDD xD

Thome: Jól van már, bébibogyóóó! :P :D

Geri: Erre már nem mondok semmit....;]

(#49) Yutani


Yutani
nagyúr

Bacsis koma, köszi a szendvics ismertetőt! :)

A toszós szendvics is jó lehet, csak kérdés, hogy azt előtte vagy utána eszi az ember? :DDD

A kedvesemmel mi szoktunk enni préselt szendvicset is, ami a szendvicssütőben van megsütve. Ebbe olyan sokmindent nem szoktunk rakni: megkenjük vékonyan margarinnal a kenyereker, közévetünk valamilyen felvágottat (legütősebb valamilyen jófajta kolbásszal), majd beleszelünk trappista vagy füstölt sajtot (előbbi a kolbi mellé jól passzol, utóbbi a kevésbé ízes párizsi vagy gépsonka mellé kiváló), és ha olyan kedvem van, valamilyen finomabb hagymát is karikázok bele.

A sima melegszenyó is jó, amit sütőben készítünk, akkor a szelet kenyérre halmozzuk a finomságokat, bár nem szükséges túlzásba vinni ezt sem: a sült sajt a bajnok a tetején, az alávalók pedig jó ízalapot biztosítanak az egész szenyónak. Finom ketcuppal tálalva felemelő az íze!

Hú, éhes lettem! :D

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#50) talmida


talmida
Közösségépítő

Egy tuningos szendvicset most én is megennék. :DDD

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.