Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

UP a 20 éves oprendszernek :DD
szerk: csak a beépített Paintbrush nem az igazi a képmentéseknél, mert ami nem fér bele kép magában a futó paint-be, azt levágja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2) Syl válasza bacsis (#1) üzenetére


Syl
nagyúr

Tegyél fel egy fotóshoppot :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3) E.Kaufmann válasza Syl (#2) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Asszondja a Wiki, hogy még négyes verziót fel is tud pakolni.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#4) E.Kaufmann válasza bacsis (#1) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

A win32-es futtatókörnyezetet feltelepítetted rá?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#5) bacsis válasza Syl (#2) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

photoshop-ot autocad-et meg a tök tudja még miket fel tudok rá rakni könnyedén ;)
E.Kaufmann! Nincs fent, mert 1: ez így nem véletlenül lett összepakolva, egy cikk fog kikerekedni belőle, persze ez csak egy nagyon kicsi lépcsőfok, egy valaminek a legeleje... csak gondoltam meg mutatom :)
és épp ezért nicns rajta a 32bites futtató környezet, mert a következő állomás miatt totál fölösleges :)

[ Szerkesztve ]

(#6) attilav2


attilav2
őstag

Van ám NT 3.51 is ami a 3.1/3.11 grafikus felületével rendelkezik, csak NT kernellel és NTFS-sel. Erre fel lehet pakolni egy newshell nevű win95 grafikus felületet. Én jópár éve kipróbáltam virtuális gépbe, jó móka volt.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#7) bacsis válasza attilav2 (#6) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

igaziból tök mindegy,holy melyiken nem futnak a DX-es játékok :D
Windows 3.x-re amúgy van még Windows Vista "skin" is ;] :DDD

(#8) attilav2 válasza bacsis (#7) üzenetére


attilav2
őstag

De az NT 3.51-re a newshell-t a microsoft adta ki, hivatalos kiegészítő volt, és néhány párbeszédpanelt kivéve win95 felületet varázsolt az NT 3.51-re.

A chip magazin asszem 95-ben áradozott róla hogy milyen gyors és sokoldalú rendszer.

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#9) 789


789
csendes tag

[NT 3.51] ---2003-ban, élöben
Compaq Armada

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.