Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Geryncs válasza Tomassyno (#949) üzenetére


Geryncs
csendes tag

Nah azért Lackó sem volt semmi :D :DDD Köszönöm hogy ott lehettem a 7.-en meg ismét ott a helyem ;) :R
Titát kérdezzétek meg mentőt ne hivjunk neki? :D

[ Szerkesztve ]

(#952) Ranagol_5 válasza bacsis (#947) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Jóétvágyat! :D Tita meg úgy beszélt már, mint akinek agylágyulása van. :D Te meg ne legyél kész, aki otthon durmolt éjjel! :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#953) forras2


forras2
őstag

Nahm, ez is megvolt.
Jó volt. Főleg Ulmiék ellen a COD2 :K De Geryncs elleni Flatoutos hajsza sem volt utolsó :K

(#954) Geryncs válasza forras2 (#953) üzenetére


Geryncs
csendes tag

Ugy ugy :D COD2 és FlatOut2 hattalmas volt főleg a only Flatmobile :R de a FarCry is odavert, Forras máskor nem kell a hegytetőn fetrengeni egy távcsövessel :D :P

[ Szerkesztve ]

(#955) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Na ez a második nap sokkal jobb volt mint az előző.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#956) lacko99 válasza Geryncs (#951) üzenetére


lacko99
csendes tag

Geryncs:Miért mit csináltam? :DDD :DDD A FlatOut 2-t jól nyomtad :K
Bacsis : A fogyasztás mérőmet eltetted? Mert az ottmaradt :K
Tomassyno:Még mindig röhögök amikor eszembe jut a Tita :DDD :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#957) Geryncs válasza lacko99 (#956) üzenetére


Geryncs
csendes tag

Folyamatosan a bélgázt eregetted miközbe dohányoztunk kint :) Féltem is nehogy belobbanjon :DDD

(#958) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Kíváncsian várom a képeket. Fejben végig ott voltam, miközben úszkáltam az orkános hóviharban. Nyaktól lefelé viszont nem fáztam, mert kint is 22°C volt a tó vize. Először és nem utoljára voltam Hévizen. Az árát pedig majd meghálálom havernak...majd, de mindenképpen.

A következő partira talánosaira is feliratkozom majd, de remélem az már biztos lesz. ;)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#959) vashal


vashal
tag

ez is egy jól sikerült buli volt :C

(#960) forras2 válasza Geryncs (#954) üzenetére


forras2
őstag

Máskor ne menekülj, hanem harcolj :P :DD

(#961) Geryncs válasza forras2 (#960) üzenetére


Geryncs
csendes tag

Men menekültem, hátba löttelek :D Viszont FlatOut-ba menekültem pont mint te :D

(#962) forras2 válasza Geryncs (#961) üzenetére


forras2
őstag

Én nem menekültem Flatoutba, csak úgy tűnt a stratégiám miatt :P :DDD

(#963) Geryncs válasza forras2 (#962) üzenetére


Geryncs
csendes tag

A lényeg a lényeg :D Nagyon jó kis party volt és jöhet a 7. :D (nekem a második csak :P )

(#964) oPalRx7


oPalRx7
tag

köszönöm(köszönjük) a részvételi lehetőséget :)

egybe hazaért a pécsi team, a többiek teleportáltak (siófokon elaludtak, pécsett ébredtek), én meg most vagyok úgy hogy a szavakat is nehezen formálom, megyek aludni :D

(#965) Ranagol_5 válasza oPalRx7 (#964) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Tita kipihenten se tudta normálisan formálni a szavakat, szóval ne szégyeld magad miatta. :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#966) forras2 válasza Geryncs (#963) üzenetére


forras2
őstag

Nekem meg már a sokadik :DD De gyúrok még 1 kicsit COD-ra, hogy még jobb VampKing váljon belőlem :DDD

(#967) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

köszönöm a sok szép bókot :R ne mondjatok ilyen sok jót mert elpirulok :DDD XD
eddig egyik ismerősnek windows-t telepítettem ... de ha nem kellett volna megcsinálnom már rég aludtam volna....
hogyha tudnám hova is lehet feltölteni egyszerre sok képet kevés macerával... feltenném de most nem várok hogy valaki linkely-jen egy olyant inkább megyek aludni...
a igen, nagyon jó volt a lan és szeretnék a 7.re is jelentkezni és boldogítani a többieket :D

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#968) forras2 válasza Titagyerek (#967) üzenetére


forras2
őstag

(#969) lacko99


lacko99
csendes tag

Megyek én is a 7.-re szintén boldogítani a népet :DDD :DDD

(#970) Geryncs


Geryncs
csendes tag

Az előző Lanparty hozzászólásainál talátam ezt a kis képet :D Lehetne ez a lógó a tablón kiegészítve egy Fülei PH!-s felirattal :P :DDD

bacsis: az Opteron tuningról készítesz külön kis írást vagy a lannal egybe veszed majd? :P

[ Szerkesztve ]

(#971) steve0707 válasza oPalRx7 (#964) üzenetére


steve0707
tag

Hali.
Bocsánat a zavarásért.
Csak 1 kérdés : Pécset a Sebészeti Klinikába ( Pécs Rákóczi. u.2.) van Lan?,(Wifi.....szabad Net...?) vagy vigyek Stik.-et (Mobilinternet)?.
IBM ThinkPad T42. a laposom.
Minden ötlet érdekel. :R

Bocs az OFF-ért :R

[ Szerkesztve ]

(#972) Winner_hun válasza steve0707 (#971) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

Intézetünk valamennyi közös helyiségében, valamennyi kórtermében színes tv-k állnak a betegek rendelkezésére, a vezeték nélküli telefon minden fekvõbeteg számára elérhetõ, klinikánkon adottak azok a technikai feltételek, amelyekkel vezeték nélküli (Wi-Fi) hálózati kapcsolaton keresztül használhatják személyi laptopjukat, internetkapcsolatot létesítve.

ÜNNEPI SZENÁTUSI ÜLÉS - PTE Általános Orvostudományi Kar ...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#973) steve0707 válasza Winner_hun (#972) üzenetére


steve0707
tag

Igeneeeen!
Köszönöm szépen Király vagy (vagy félisten? :U ). :R

Tisztelettel steve0707.

(#974) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Hali!

Jól éreztem magam a party-n. :C

Remélem a következőn már beszállhatok a cod2-be, és a vezetékes lanom is megoldom addigra. ( :W )

Pár képet készítettem én is telóval, megadom majd a linket hozzá ha felraktam.

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#975) Fáraó


Fáraó
őstag

Köszönjük a szervezést! Jó parti volt!

Iwunak a monitort, winnernek pedig a szállítást köszönöm! :R

VIGYORRRGAZMUS.....

(#976) Titagyerek válasza forras2 (#968) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

akkor mit csináljak?küldjem el mailba ranagolnak vagy töltsem fel valahova
ha feltölteni akkor hova töltsem

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#977) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Nahh srácok!
kipihenten visszatértem, és akkor hamartosan inditom a 7. LAN bejegyzését, majd ide belinkelem, a képeket is feltöltöm, már ami van nálam, elég sok hiányzik, LED képei kellenének, pl a csoport kép sincs meg... Tita pendrivejáról szedtem át a képeket, de azon azok nem voltak, vagy nem kerültek át róla a képek... :(
ami van persze mindjárt ide feltöltőm meg átszerkesztem ezt a bejegyzést is :)
Geryncs! A vidiket köszönöm, azokat is megszerkesztem, abból a bacsis-tuningon lesz róla egy cikk :R jahh és köszi a tippet a logóhoz, szerintem teljesen oké lesz :R

szerk:
Tita: a data.hu-ra feltudod tölteni a képeket! csomagold be töltsd fel, majd amit kiad linket ide beilleszted :R

[ Szerkesztve ]

(#978) Geryncs válasza bacsis (#977) üzenetére


Geryncs
csendes tag

Nekem Tita pendrive-járòl vannak a képek azon fent volt a csoport kèp ;) lakosság is csinált képeket azok merre vannak? :D :P
bacsis: Igazán nincs mit következő lapon is videóból ha kell :R

(#979) Geryncs válasza Geryncs (#978) üzenetére


Geryncs
csendes tag

Nah telóról kicsit elírtam a dolgokat :DDD Szóval Lacko99 is csinált képeket azok merre vannak? :P

bacsis: A következő lanon is csinálok vidókat ha kell :D :R

(#980) bacsis válasza Geryncs (#979) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

gőzöm sincs hol vannak a többi képek de majd feltöltitek :)
amúgy befejeztem a 6-os lanparty bejegyzését, raktam fel pár jó képet és elkezdtem szervezi a 7-es party-t

(#981) Littlemad


Littlemad
újonc

Heyhooo!

A listáról kimaradtam! :D

Üdv: Littlemad.

(#982) Littlemad


Littlemad
újonc

Amúgy sztem is nagyon jó volt! És köszönöm az életmentő Festett CRT moncsit! :) Ja és Vízforraló powa! xD

(#983) Geryncs válasza Littlemad (#982) üzenetére


Geryncs
csendes tag

Meg az instant víz és személyautó :D

(#984) bacsis válasza Littlemad (#981) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

tudtam én hogy van aki még hiányzik :D már fel is irlak :R

(#985) Littlemad válasza Geryncs (#983) üzenetére


Littlemad
újonc

Isntant személygépkocsi 100km-re xD xD xD Az... xD

(#986) bacsis válasza Littlemad (#985) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hát igen a szokásos aranyköpések ezúttal sem maradtak el :))

(#988) Sotho


Sotho
őstag

Én meg köszönöm az opti-7950gx2 wasser kombót és titának meg a 7600gt-t és hogy az anyukája kinyitotta a boltot. :R

ps: kiderült hogy a 8800gt órajeleit némileg csökkentve elfutott volna rajta minden fagyi nélkül :DDD

(#989) Ranagol_5 válasza Titagyerek (#976) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

NEEE DATA.HU-ra neee! Nincs fél életem leszedni! :D Inkább rapidshare vagy mediafire vagy megaupload. Asszem megauploadra 5-600mega a korlát. Következőre felírhatsz minket is Bakfitty! Oszt' akkó' gondolkozzatok a sulin, mert az flash lenne. :D

Tita:Csak azok a képek kellenek, amiket tegnap csináltál. A többi meg van, aztán felcsapatom az egészet szépen.

[ Szerkesztve ]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#990) csilisz


csilisz
tag

Nem emlékszem a nevükre, ki ült mellttem balra (ketten) :B ?

(#991) Geryncs válasza csilisz (#990) üzenetére


Geryncs
csendes tag

master90 volt az egyikük :D asszem aki a legszélén ült :)

(#992) JetiRulez válasza csilisz (#990) üzenetére


JetiRulez
őstag

Én még a saját osztálytársaim nevét is 1-1,5 évig tanultam. Az az 1 alkalom, amikor ott voltam, azóta szigorúan pár ember van, akinek a nevére emlékszem. :B

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#993) csilisz válasza Geryncs (#991) üzenetére


csilisz
tag

Ja, mátr emlékszem köszi a másik meg bocigyilkos :D

(#994) bacsis válasza JetiRulez (#992) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Ne aggódj, én a nikkeket tudom még archoz kötni, de egyiküknek sem tudom a keresztnevét :B (egy két kivétel persze van de tényleg kevés)
De hát nem is az a lényeg, tudd őket megszólítani, arra meg bőven jó a nikk és ez a lényeg :D
Reggel csörög a telefonom, bemutatkozik (uhh már most el felejtettem a neved pedig még megvolt aznap) :DDD :B és hogy 45 perc múlva érkezik, mondom bazz a nikkedet mondd, Vashal.. ááá akkor már meg vagy jólvan akkor gyere, tudom veszprémből jött, tudom, hogy miylen kocsival jön a gépe főbb paramétereit is tudom, de hogy mi a keresztneve :N :DDD

(#997) master90 válasza csilisz (#990) üzenetére


master90
aktív tag

Bocsi hogy csak most írok de amikor haza értem
egyből kifeküdtem mire haza értem :DDD
Na szóval nagyon jó volt ez a 2 nap én személy szerintem nagyon jól éreztem magamamt megint sikerült valami jót csinálnunk :D
Következőn ugy szint ott a helyem :B
Nálam az első nap vitte a pálmát !

Képek elérhetöek már valahol ?

csilisz:
Szia!
Mi ültünk melletted én és Hatvan9 :))

[ Szerkesztve ]

ne csak nézz láss is

(#998) Titagyerek válasza Ranagol_5 (#989) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

hát valami magyarabb oldalt és egyszerűbbet nem tudtál volna linkelni ?? :DD

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#999) Titagyerek válasza Titagyerek (#998) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

mingyárt beteszem a linket most tölti felfelé csak azokat ami nincs meg neked

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#1000) csilisz válasza master90 (#997) üzenetére


csilisz
tag

Crysis wars boxra gyúrok ;] Találtam box szervert rohadt jó :DD Apropó 1000. hsz :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.