Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Winner_hun válasza bacsis (#850) üzenetére


Winner_hun
félisten

Máris odaért? Ez gyors volt. 2-3 munkanapos infót kaptam a postán, abban reménykedtem hogy holnapig ott lesz. Neked meg direkt nem szóltam, meglepetés rulz:P:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#852) forras2 válasza bacsis (#850) üzenetére


forras2
őstag

És akkor ez a tabló ára most hogy van?
A múltkor nem szedted össze?
Mert azt mondtad, hogy kb 300 pénz fejenként a tabló, és akkor oda adtam már én is, Pomber is, meg még egy valaki....
Akkor még sem lett össze szedve az ára? :U

És tanulj meg számolni Bacsikuki :P ;]
Ha 48 órát vagyunk fent egyhúzamban, akkor ennyi a fizetni való a tablóval együtt, amúgy meg 34-35 óránál többet nem vagyunk ott, azaz 6-7k-val kevesebb ez a pénz :K

[ Szerkesztve ]

(#853) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Srácok, sajnos új utasítást kaptam a BM-ből (nem Békás Megyer), miszerint a terrorelhárítási főosztály mégsem hagyta jóvá ügyenökei arcképének közszemlére tételét, így kénytelen vagyok megkérni a tablószerkesztő főmunkatársat, hogy tegyen lépéseket arcmásom felismerhetetlenné téltelének érdekében minden egyes fényképen. (Ilyen sok apró kockából álló képtorzításra gondoltam)
Ellenkező esetben biztosítottak róla, hogy bárki aki látta a tablót, 24 órán belül megöngyilkolja magát egy villástargoncával, vagy baleset fogja érni, pl az úton való átkelés közben a piros jelzés ellenére áthajt rajta egy csorda kamion,, majd túladagolja magát amfetaminnal, ezután kötél nélküli bándzsídzsámpingot hajt végre a Kőröshegyi viaduktról-
Legrosszabb esetben életfogytig tartó börtönbüntetés kiszabására is sor kerülhet, melynek letöltése közben az elítélt köteles naponta 8 órán át egyhuzamban guggolva hallgatni Bangó Margitot, Máté Pétert, megnézni a megaszar, valótlanvilág és egyéb konyhashownak minősülő "alkotásokat".
Mindemellett szeretném hálámat és együttérzésemet kifejezni minden kedves halálraítélt... akarom mondani játszópajtásaimnak fáradozásaikért :D

(#854) bacsis válasza Winner_hun (#851) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Hát volt meglepetés rendesen, mondom mi a faszom az a nagy durumb :DDD :R
forras2! Ahoyg privátba is írtam, nem lehúzásról van szó még mielőtt azt hinnéd/tek, hanem akkor mégegyszer az előző hsz-em idézném, kiírva:
Úgy számolom a bérleti díj+tabló+ képek előhívására 32000-33000 Ft kell össszesen, ha jól emléxem hogy Winner 6-ot mondott a tablóra, ha többet, értelemszerűen annyival töbet kell össze szedni... ha csak 20-an leszünk akkro az olyan 1600-1700Ft/koponya.. persze a 2 naposoknak Hát jahh kicsit ez több mint szokott lenni, de ez most egyszeri alkalom, hogy ennyi, és legalább meglesz a tablónk :D na meg a másik hogy sztem leszünk 25-en és akkro olyan 1300-1400Ft is elég lesz

Tomassyno! A képeket kinyomtattattam már, így hírtelen nem ugrik be olyan kép amin konkrétan látszódsz, deeee majd persze ami számodra nem elfogadható akkro azt nem rakjuk ki :)

[ Szerkesztve ]

(#855) Pomber válasza Tomassyno (#853) üzenetére


Pomber
csendes tag

Sziasztok

Nekem adódott egy kis magánéleti problémám, így nem tudok megjelenni köztetek:(
Bakszisz, fortyikám felvetése jogos, az akkor beadott pénzel mi a helyzet? :U
Ha eldőlt az ár, akkor én attól függetlenül, hogy nem leszek, még kifizetem a rám eső részt.

Pomber

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

(#856) bacsis válasza Pomber (#855) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Igaziból ezen én is agyaltam hoyg legyen, hiszen és ez most rád is érvényes, hogy van olyan fotó amin te is fent vagy, de most nem jösz, vagy pl iwu, és hogy akkro ez hogy legyen?! úgy lesz hogy a jelenlévők összedobják a pénzt azt kész! a tabló árát befizetted, most hoyg így forras mondja, az amúgyis letudva, most hogy a fényképbe nem adsz be 150Ft-ot, na bumm ;)

(#857) forras2 válasza bacsis (#854) üzenetére


forras2
őstag

Nem gondoltam 1 percig sem, hogy lehúzol vagy akármi :))
Csak nem tudtam hogy jött ki 32-33k :K

Nem jössz Pomber? :O
Az még oké hogy nem jön az ageof partnerem Iwu, de még az ellenfél sem? :O

Bacsis, majd öngyufával kiégetjük a Pomber meg Iwu arcát a képekről, és így akkor nem kell kifizetniük :DDD

[ Szerkesztve ]

(#858) bacsis válasza forras2 (#857) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Bacsis, majd öngyufával kiégetjük a Pomber meg Iwu arcát a képekről, és így akkor nem kell kifizetniük
bazzzz :DDD :N
este gyere ki ha gondolod meglesheted a tablót, meg kitalálhatnánk akkor a feliratozást meg a képek felrakását ne "élesbe" kelljen agyalni rajta ;)

(#859) forras2 válasza bacsis (#858) üzenetére


forras2
őstag

oks, leugrok majd :K söröd van-e? :DDD

(#860) Titagyerek válasza forras2 (#857) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

nyugi majd én boldogítalak ...

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#861) forras2 válasza Titagyerek (#860) üzenetére


forras2
őstag

őőőő nem tudok menni este :DD

(#862) Ranagol_5 válasza Pomber (#855) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Így most kivel fogok indokolatlanul hangosan röhögni a többieken?! :O

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#863) Pomber válasza Ranagol_5 (#862) üzenetére


Pomber
csendes tag

nem hiszem, hogy csak mi ketten vagyunk ilyen bunkó állatok ;] ;] :DDD :DDD
lesz még rá alkalom, hogy vihogjunk a többieken :D

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

(#864) Winner_hun válasza bacsis (#858) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem kell telepakolni a tablót képekkel, lesz még lan, nem csak az 5. alkalomról kellenének képek.. pl amin először ott voltam, onnan is van néhány jó kép. Meg lesz is még alkalom. Vagy majd a rosszabbakatle lehet venni aztán tenni fel másikat.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#865) bacsis válasza Winner_hun (#864) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Természetesen többről is ami volt kép, válogattam, még a ksi termes banzájból is lett válogatva, aaz a 3-asról a 4-esről és az 5-ösről válogattam képeket :K há mindegy csináltattam vagy 25-30-at, szal nem hinném hogy sok hely marad :DDD de majd persze mindíg cserélgessük hogy legyen az aktuálisabból is :DDD

(#866) Ranagol_5 válasza bacsis (#865) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Nekem itt van a gépen az összes, amin én is ott voltam. 3-4 mappám biztos van ilyen lanról. :D

Pomber: Szerencsére/Sajnos de. :DD

[ Szerkesztve ]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#867) csilisz


csilisz
tag

Üdv, urakok!
Lenne egy köz magánérdekű kérdésem! Most akkor lesz internet vagy nem? :))

(#868) Pomber válasza Ranagol_5 (#866) üzenetére


Pomber
csendes tag

Ajajj, akkor majd a legközelebbin "térítünk" ;] ;] ;] ;] :DDD :DDD

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

(#869) Titagyerek válasza csilisz (#867) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

attól függ hogy sikerül-e vagy nem az ap beálítása...
vagy hogyha hoz valaki nagy antennát azzal lehetne fogni....

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#870) oPalRx7 válasza Titagyerek (#869) üzenetére


oPalRx7
tag

nálam lesz egy 5dB-s antenna. hátha...

(#871) Ranagol_5 válasza Titagyerek (#869) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Nekem van egy 8db-es talpas nagy antennám. :D Eltudom hozni, ha kell.

Pomber: Áh, bunkóparasztnak születni kell. :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#872) forras2 válasza Ranagol_5 (#871) üzenetére


forras2
őstag

Pomber annak született, én már csak tudom :DD

(#873) oPalRx7 válasza Ranagol_5 (#871) üzenetére


oPalRx7
tag

jah enyém is talpas. de a 8dB antenna végül a ruterbe lett betekerve, és az 5dB-s a gépbe :D így jobb :)

(#874) Titagyerek válasza Ranagol_5 (#871) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

ilyen antennát vettem csak talp nélkül én is és az van betekerve a routerbe

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#875) Ranagol_5 válasza forras2 (#872) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Ezt becsülöm benne, legalább nem érzem magam egyedül köztetek. :DD

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#876) csilisz válasza Titagyerek (#869) üzenetére


csilisz
tag

Na akkor csiholjatok intyernet konneksönt :D

(#877) ulmikukac


ulmikukac
tag

Reszkess Füle! JÖVÜNK :D

Pixel 8 Pro bay

(#878) forras2 válasza ulmikukac (#877) üzenetére


forras2
őstag

:Y
Elmarad a lan :DDD ;] :P

(#879) ulmikukac


ulmikukac
tag

Ne ijesztgess :Y :DD

Pixel 8 Pro bay

(#880) Titagyerek válasza forras2 (#878) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

me írogass ilyeneket mert a szívbajt hoztad rám... :Y

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#881) ulmikukac


ulmikukac
tag

Na akkor a végleges lista hogy hányan megyünk:
Dragscorp kolléga a fuvaros, két haverom, és jómagam.
ha minden jól megy akkor 10:00-kor kopogtatunk a fülei művház ajtaján :))

Pixel 8 Pro bay

(#882) bacsis válasza ulmikukac (#881) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Jóvan addigra fent leszünk, vagy legalábbis forras2 Titagyerek és én közülünk valaki biztosan :)

(#883) Ranagol_5 válasza bacsis (#882) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Szerintem szopás szerint megint mink' leszünk az elsők. :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#884) oPalRx7


oPalRx7
tag

beindítom az utánégetőket, de 7 előtt esélytelen az indulásunk :S

(#885) Winner_hun válasza bacsis (#882) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mi fél 10-10 között esünk be ha minden igaz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#886) Ranagol_5 válasza oPalRx7 (#884) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Mi is akkor indulunk kb, bár egy kicsit mindig csúszik, mert még kajálunk meg egyebek. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#887) Sotho


Sotho
őstag

Zohan !!! Budapestrűl honnét gyüssz?
Illetve zohánként már biztos nem jössz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#888) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Kajcsit meg üccsit akkor nem kell vinnem ugye, mert a boltban minden beszerezheto? Dohany aru is?
Kartyaval is lehet fizetni?

[ Szerkesztve ]

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#889) Sotho


Sotho
őstag

Tita : Ideje kihirdetni a faluban, hogy a hétvégén 100%-os áremelés lesz! ;] :DDD

(#890) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

hát sajna kártyával nem lehet fizetni....(nem éri meg...veszteséges)
Nagyából van minden...
dohányárú is van aránylag nagy választékkal de inkább úgy fogalmazok hogy nagyobb a választék mint a szomszédépületben a kocsmában :D
energiaitaltól a szeszesitalig...
tűzoltós palackos energiaitalt keres a múltkori lan óta anyám de nem talált... és gránátosat se...
bármi kérdésetek van írhattok

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#891) bacsis válasza Titagyerek (#890) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nehogy már ne legyen g*cigránát :Y :W :O :DDD

(#892) Geryncs


Geryncs
csendes tag

10 fele érkezés :R :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#893) bacsis válasza Geryncs (#892) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hozzad a DFI-t ám :C

(#894) Titagyerek válasza bacsis (#893) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

jaja anélkül nem jöhetsz :D
Bacsis tőled meg a tápot.. :D

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#895) Geryncs válasza Titagyerek (#894) üzenetére


Geryncs
csendes tag

Nyugi viszem :R anélkül el sem indulok :D :P

(#896) steve0707


steve0707
tag

Sziasztok.
A szivem szakad de a bulitokat sajna kihagyom :O .
Készülök Pécs-re gyomorműtét vár rám,vigyáznom kell..! nehogy bármi fertőt elkapjak,
emiatt most nem megyek. :o

Minden jót:havazást;egésznapos áramszünetet;ne legyen dugóhúzótok;csőtörést;1-2villámcsapást;faggyon szét a sörötök....stb-stb... :P ;) :C

Üdv.steve0707

[ Szerkesztve ]

(#897) bacsis válasza Titagyerek (#894) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

meg majd a fagyállót ;] ha esetleg az se bírná a nagyon hídeget akkor készítek be előre jeges vízet is hozzá :))

(#898) bacsis válasza steve0707 (#896) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Háát nagyon sajnálom/juk, de természetesen teljesen érthető :K
Nagyából a végleges lista is megvan kik jöttök, 26 fő... akkor lesz belőle fix 22 :DDD kicsit kevesebb mint a múltkor, deee legalább kényelmesebben elférünk :)

(#899) Dragscorp válasza bacsis (#891) üzenetére


Dragscorp
csendes tag

WTF! Nem raktad el amit kaptál az előző LAN-on? Pedig az mostanra már magától is eldurranna! :D

A Dragunov az elismerés a részedről, hisezn úgy szórtad a távcsövessel a hedshátokat mint az S3 VGA kártya a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

(#900) bacsis válasza Dragscorp (#899) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Áhh, nem bírtam ki, hogy ne piszkáljam meg egy kicsit ;] :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.