Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

és mivel ragaszuk fel a képeket? :D

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#802) forras2 válasza Titagyerek (#801) üzenetére


forras2
őstag

cellux vagy rajzszeg :K

(#803) Titagyerek válasza forras2 (#802) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

inkább rajzszeg :D
mert a kultúrba van egypár ami már lejött mert táblagyurma mer ilyenek nem fognak rendesen

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#804) Pomber válasza Titagyerek (#803) üzenetére


Pomber
csendes tag

szerintem jobb lenne, hobbi ragasztó :)

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

(#805) Titagyerek válasza Pomber (#804) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

-cellux vagy rajzszeg
-hobbi ragasztó
:D:D

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#806) Pomber válasza Titagyerek (#805) üzenetére


Pomber
csendes tag

mi ilyen vicces észlény?:D

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

(#807) Titagyerek válasza Pomber (#806) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

nem tudom de vicces volt :DD :DD :))

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#808) jaja1981 válasza Titagyerek (#801) üzenetére


jaja1981
addikt

Kétoldalas ragasztó szalag?
Az nem is látszik.

(#809) Titagyerek válasza jaja1981 (#808) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

nekem mind1 de a celluksz az rossz ötlet :D hát nekem hobby ragasztóm sincs meg két oldalu ragasztó sincs... :(

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#810) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Nekem van egy ötletem...

Felrobbantunk egy gecigránátot a fal mellett, beteríti a falat, aztán már csak fel kell dobálni a képeket a falra :D
A sperma jól ragad, végülis még senki nem látott gyereket szétesni ugye? :DDD

(#811) jaja1981 válasza Tomassyno (#810) üzenetére


jaja1981
addikt

Gecigránát!
Pont nekem nem jutott eszembe? :B

(#812) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Számolom ám kiket és hányszor kell majd fejbelőnöm airsoft puskával! :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#813) Titagyerek válasza Ranagol_5 (#812) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

ha ezt megnézed akkor keresd meg azt aki énekli és lőd le ahányszor kiejti a zenében :D többször is meghallgathatod hogy több golót keljen elhasználni :D

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#814) Sotho válasza Ranagol_5 (#812) üzenetére


Sotho
őstag

Airsoftra is vonatkoznak a szabályok: Be sem tárazhatod ott, akkut /gázt sem rakhatod bele. :U fej-arcvédő sisak maszk? Ha nem visel mindenki nem is lőhetsz. Láttam már 20 méterről egyenesen visszapattanó golyót. Olyat is akinek kilőtték az egyik szemét. :( Felelősség!!!

(#815) jaja1981 válasza Sotho (#814) üzenetére


jaja1981
addikt

Majd jól elverjük francia kulccsal.

(#816) lacko99


lacko99
csendes tag

Visszatérve a képek rögzítésére, szerintem a legjobb a gyorskötöző+szigetelőszalag kombó :D :D

(#817) Titagyerek válasza lacko99 (#816) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

de csak az a sárga vastag szigetelőszalag :D

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#818) Winner_hun válasza lacko99 (#816) üzenetére


Winner_hun
félisten

100-as szög.. arra lehet további képeket is aggatni, frissítve a régi tartalmat.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#819) lacko99 válasza Titagyerek (#817) üzenetére


lacko99
csendes tag

Ja ilyen sárga-zöld csíkos a legjobb és lehetőleg tesco-s legyen :D
A 100-as szög se rossz ötlet ;) jó pár kép felférne ezzel a technikával :K

[ Szerkesztve ]

(#820) Titagyerek válasza lacko99 (#819) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

én azért mondtam hogy sárga vastaszallag mert bacsis azt szereti használni meg a gyorskötözőt :DD

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#821) iwu válasza Fáraó (#799) üzenetére


iwu
addikt

szia!
tudok, majd átdobom winnerhez a switchel együtt.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#822) Ranagol_5 válasza Sotho (#814) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Ez nem egy moddolt gázos vagy moddolt rugós hosszabított csövü okosság, amire te gondolsz. Azokkal lehet csúnya dolgokat okozni. Ezzel nem. :D Viszont jól néz ki, és csípni csíp. ;)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#823) Sotho válasza Ranagol_5 (#822) üzenetére


Sotho
őstag

Üres sörösdoboz falát átviszi?

[ Szerkesztve ]

(#824) Sotho válasza Ranagol_5 (#822) üzenetére


Sotho
őstag

Airsoft (nem moddolt) fegyverrel ki lehet lőni valakinek a szemét. :U

(#825) JohnnyX válasza Sotho (#824) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Simán. :(((

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#826) Ranagol_5 válasza Sotho (#824) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Ja, ha szemre célzol. :D Ennyi erővel paintball puskával is ki lehet lőni bárkinek az agyát. HA csapágyat raksz bele. Ezt a flame-et. :U

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#827) csilisz


csilisz
tag

Ó jee. Újra itt vagyok köztetek, csak ma vizsgázom :W

(#828) Sotho válasza Ranagol_5 (#826) üzenetére


Sotho
őstag

Ez nem flém bázze! :D
A nem moddolt fegyverek veszélyeire próbálom felhívni a figyelmet, mert ha bármi van akkor már késő mondani hogy de jó fun volt a többiek is milyen jól szórakoztak. Tényleg jó buli, főleg elhagyott katonai laktanyák romos épületeiben :K . Tudom hogy az egyetlen komoly sérülés amit okozhat az a szemsérülés, de nem kell célzott lövést leadni ahhoz, hogy véletlenül eltalálj valakit.. Egy kültéri fegyóval ha pl nyakon homlokon vagy kézfejen lőnek pár méterről az sem kellemes! Ezért kell a védőfelszerelés. Nem ijesztgetésből mondom mert amúgy meg hasznos dolog is, rádöbbenti az embert hogy mennyire nincs esélye a lőfegyverekkel szemben de ha mégis van akkor milyen szituációkban. Kicsit más mint a képernyőn puffogtatni. ;) De hozd csak el és lőjjünk sörösdobozokra az is jó móka :D

[ Szerkesztve ]

(#829) Fáraó válasza iwu (#821) üzenetére


Fáraó
őstag

Nagyon köszi!! :R ...de ugye nem olyan 7"-os pénztárgépmonitor? :)

Biztos nem jössz le egy napra?

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#830) csilisz


csilisz
tag

Valakinek lenne kedve Ignite-hoz? Akkor az a valaki hozhatná is :U

(#831) oPalRx7


oPalRx7
tag

TirexiHD. jajh.

(#832) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

ÚÚÚ ÚÚÚÚ most jutott eszembe. Valaki multkor nagyon dícséretesen hozzott kompresszort a matracfelfújáshoz.
Hozzal már el most is:D

(#833) Winner_hun válasza Tomassyno (#832) üzenetére


Winner_hun
félisten

És mi lesz a jó öreg tüdővel?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#834) lacko99


lacko99
csendes tag

[link]
Ez se rossz :K

(#835) Winner_hun válasza lacko99 (#834) üzenetére


Winner_hun
félisten

The BEST

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#836) Sotho válasza Winner_hun (#835) üzenetére


Sotho
őstag

Sose értettem ezt az aknakeresőt :N

(#837) JetiRulez válasza Winner_hun (#835) üzenetére


JetiRulez
őstag

Nem is tudtam, hogy ebben nyerni is lehet. :Y

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#838) Winner_hun válasza Sotho (#836) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jajj de magas ez a labda...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#839) Sotho válasza Winner_hun (#838) üzenetére


Sotho
őstag

Mos méééééé? :) Az a fajta gondókodás logikázás ami ehhez kell engem inkább lefáraszt viszont nem szórakoztat :D

(#840) vashal


vashal
tag

királyak ezek a játékok :K .mondjátok mivel játszunk és letöltöm aztán viszem őket

(#841) csilisz válasza vashal (#840) üzenetére


csilisz
tag

ugye steam-re gondoltál? :U

(#842) vashal válasza csilisz (#841) üzenetére


vashal
tag

természetesen,bocsánat a rossz fogalmazásért :N

(#843) Titagyerek válasza vashal (#840) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

az én gépemen ott lesz a bacsis 500gb játéka...

[ Szerkesztve ]

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#844) Dragscorp válasza Titagyerek (#843) üzenetére


Dragscorp
csendes tag

.... nagy felbontású fényképek és leírások formájában! :)

A Dragunov az elismerés a részedről, hisezn úgy szórtad a távcsövessel a hedshátokat mint az S3 VGA kártya a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

(#845) Ranagol_5 válasza Dragscorp (#844) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Remélem most többet fogsz fotózni, mint tavaly! :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#846) Dragscorp válasza Ranagol_5 (#845) üzenetére


Dragscorp
csendes tag

Igyekszem.

A Dragunov az elismerés a részedről, hisezn úgy szórtad a távcsövessel a hedshátokat mint az S3 VGA kártya a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

(#847) Ranagol_5 válasza Dragscorp (#846) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Csak azért, mert az én képeim szarok lettek, az a pár, amit csináltál, az meg szép éles. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#848) Geryncs


Geryncs
csendes tag

Fényképezőt ha gondoljátok viszek én is :P

(#849) GrotESC válasza Geryncs (#848) üzenetére


GrotESC
aktív tag

Gondoljuk. Csinálj sok képet, és oszd meg, hogy azok is élvezhessék, akik az üveghegyen túl laknak, és már most késő lenne elindulni, hogy odaérjenek.

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#850) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Nahh srácok!
Winner nem szarozott, feladta a tablót postán :D :DDD
Ma meg is jött, szólva köszönjük mindannyian :R
A fotókat kiválogattam tegnap hozta a futár de nem voltunk itthon, holnap jön azaz pénteken ismét és hozza msot beszéltem vele, szal a banzájra azok is meglesznek!
Úgy számolom a bérleti díj+tabló+ képek előhívására 32000-33000 Ft kell össszesen, ha jól emléxem hogy Winner 6-ot mondott a tablóra, ha többet, értelemszerűen annyival töbet kell össze szedni... ha csak 20-an leszünk akkro az olyan 1600-1700Ft/koponya.. persze a 2 naposoknak Hát jahh kicsit ez több mint szokott lenni, de ez most egyszeri alkalom, hogy ennyi, és legalább meglesz a tablónk :D na meg a másik hogy sztem leszünk 25-en és akkro olyan 1300-1400Ft is elég lesz :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.