Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) forras2 válasza Dragscorp (#250) üzenetére


forras2
őstag

ne idegeskedj, árt a vonalaidnak :P :DD

(#252) oPalRx7 válasza Dragscorp (#250) üzenetére


oPalRx7
tag

pedig én is egy rendes local FTP-t ajánlanék, ami csomagoltan tárolja vagy isoval a dolgokat :) (ne fájlonként)

(#253) bacsis válasza Dragscorp (#250) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

A Dragunov az elismerés a részedről, hisezn úgy szórtad a távcsövessel a hedshátokat mint az S3 VGA kártya a hardveresen gyorsított kékhalált :))

(#254) Ranagol_5 válasza bacsis (#253) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Ez gyönyörű hasonlatt volt. Annyira kocka, hogy már korpás lett a bajszom tőle. :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#255) Weißturul válasza bacsis (#253) üzenetére


Weißturul
senior tag

Ezt bele is biggyesztettem az aláírásomba :DD

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#256) oPalRx7 válasza bacsis (#253) üzenetére


oPalRx7
tag

notim S3 vgajától egy szétesett kékhalál képernyőt is lefotóztam már :D :D ha megtalálom, be is linkelem.

(amúgy a notimba hardveres lassító volt, nem gyorsított az semmit :D )

(#257) Winner_hun válasza Weißturul (#255) üzenetére


Winner_hun
félisten

Berakod idézőjelek közé mint egy idézetet, közben kiszedsz belőle részeket..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#258) Weißturul válasza Winner_hun (#257) üzenetére


Weißturul
senior tag

éjs? így magyarosabb meg költőibb, de szerintem lényeg a poénon van, nem?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#259) iwu válasza Weißturul (#258) üzenetére


iwu
addikt

de, viszont így már nem idézet :P

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#260) Weißturul válasza iwu (#259) üzenetére


Weißturul
senior tag

jóvan ti magiszterek akkor mit tegyek? ;]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#261) Titagyerek válasza Weißturul (#260) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

pontosan másold ki vagy nem tom :DD

Winner hogy haladsz a tablóval?

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#262) Winner_hun válasza Weißturul (#260) üzenetére


Winner_hun
félisten

Na vajon mit..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#263) Winner_hun válasza Titagyerek (#261) üzenetére


Winner_hun
félisten

A méreteket még nem felejtettem el, a papírt már kidobtam amire rá volt írva. Majd nekiállok, egyelőre ma 4 árajánlatot küldtem el, volt mit számolni, meg mellette még 4-et csináltam, azt holnap befejezem*. Utána tán nekiállok, majd meglátom.

Mindkét 4-es kupacból 2 jöhet be, remélem bejön mind a 4 meló. Jó lenne.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#264) xdx@ válasza Winner_hun (#262) üzenetére


xdx@
aktív tag

Hagyjad már, majd a Lanpartyn megtanítod neki, hogyan kell idézni. ;] :D

(#265) Weißturul válasza xdx@ (#264) üzenetére


Weißturul
senior tag

Most azt fogja: már ha elmegyek
;]

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#266) csilisz válasza Weißturul (#265) üzenetére


csilisz
tag

Most már nem, mivel te írtad helyette is ;]

[ Szerkesztve ]

(#267) Dragscorp válasza bacsis (#253) üzenetére


Dragscorp
csendes tag

Köszönöm! :R

A Dragunov az elismerés a részedről, hisezn úgy szórtad a távcsövessel a hedshátokat mint az S3 VGA kártya a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

(#268) Pomber


Pomber
csendes tag

Ennek, ha van multija nyomhatnánk majd vele lanon.... :DD :DD :DD

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

(#269) csilisz válasza Pomber (#268) üzenetére


csilisz
tag

Nagyon beteg,de egyetértek :DDD

(#270) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

szerintem kéne játszani egy olyan játékkal ami minden gépen elmegy nagy fííling a játék és valameik nap Bacsis mesternél amikor ott voltam játszottunk is ezzel
kicsi a gépigénye
a játék gta1 lenne :DD

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#271) Pomber válasza Titagyerek (#270) üzenetére


Pomber
csendes tag

Az már túl retró lenne :P ;] ;]

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

(#272) Titagyerek válasza Pomber (#271) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

de a 4-el meg az a baj hogy nem minden gépen megy el
vagy van olyan is hogy elmegy neki a gépén de nincs hely a gépében :DD

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#273) Pomber válasza Titagyerek (#272) üzenetére


Pomber
csendes tag

meg van olyan is, hogy nem érdekli a GTAIV.... ;] ;] ;] ;]

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

(#274) forras2 válasza Titagyerek (#272) üzenetére


forras2
őstag

A gépében mindenkinek van hely, de a HDD-jén már nem biztos :P ;] :DDD

(#275) Pomber válasza forras2 (#274) üzenetére


Pomber
csendes tag

:C :C :R

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

(#276) Weißturul válasza Pomber (#271) üzenetére


Weißturul
senior tag

problem? ;]
de akkor már Settlers III, AOE2, Heroes III, GTA1-gyel nem is multiztam még soha

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#277) Pomber válasza Weißturul (#276) üzenetére


Pomber
csendes tag

na ide figyelj kis gyerek, kezdem azt unni, hogy belepofázol mindenbe és beugatsz mindenkinek.....el kellene gondolkodni, azon, hogy mit írogatsz, ha nem tűnt volna fel, már winnernél is kicsaptad a biztosítékot.....

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

(#278) Ranagol_5 válasza Pomber (#277) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

:DDDD (Y) +1

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#279) Weißturul válasza Pomber (#277) üzenetére


Weißturul
senior tag

akkor elnézést kérek :(
bár tudnám mi volt a fentiben a rossz... és ha lehet akkor privátban

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#280) Pomber válasza Weißturul (#279) üzenetére


Pomber
csendes tag

jössz ezekkel a szar szövegekkel, hogy problem, meg stb...
a winnerféléket meg olvasgasd vissza.....
van akinek elnézem, mert tettek le valamit az asztalra, de én sem magyarázok összevissza mindenkinek akit nem ismerek....

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

(#281) Weißturul válasza Pomber (#280) üzenetére


Weißturul
senior tag

Oké, állítani fogok magamon, megígérem.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#282) Pomber válasza Weißturul (#281) üzenetére


Pomber
csendes tag

Nem kel ígérgetni semmit, igazából ez nem az én vagy a többiek érdeme....
ha ne adj isten eljutsz a januári lanra, szerintem nem mi lennénk kínos helyzetben a nagy pofánk miatt, ha minden így marad....

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

(#283) Weißturul válasza Pomber (#282) üzenetére


Weißturul
senior tag

Én betartom az ígéreteimet, ha én valamit kijelentek az úgy is lesz, de ez mellékes...
Másképp teszem fel akkor a kérdést: lesz kedve valakinek Heroes III-azni?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#284) bacsis válasza Weißturul (#260) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jóvan ez így :)) :DDD

(#285) Pomber válasza Weißturul (#283) üzenetére


Pomber
csendes tag

Tudok olyat akit érdekelne...

MSI GX700: Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T9300, 2500 MHz,ATI Mobility Radeon HD 3650,2 GB ram, ha már mindenki azt írja ki mije van :)

(#286) Weißturul válasza bacsis (#284) üzenetére


Weißturul
senior tag

Naugye :D Ritkán látni aranyköpést de azt is csiszolni kell :) :R

Pomber: majd ott kiderül, mindenesetre az a kemény 300MB foglalva marad a vinyómon :)

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#287) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Ja, majd elfelejtettem. Sikerült letárgyalnom haverommal, így januárban viszek magammal egy elég erős gázos airsoft pisztolyt, elég sok tölténnyel(úgyhiszem szükség is lesz rá). Szóval, aki kiejti a száján azt, hogy "geci gránát" illetve "farcry", kapásból tarkón sorozom. :D BTW Heroes és hasonló játékok elég idő gyilkosak, az otthonra való, nem LAN-ra. Lanra pörgős játékok kellenek, amiben gyorsan mennek a körök és mindenki élvezheti akár egyszerre. :)

[ Szerkesztve ]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#288) csilisz válasza bacsis (#284) üzenetére


csilisz
tag

bacsis nem akarok g3cigr4'n4't- ozni, de még mindig nem írtál fel se talán-ra se semmire :DDD

(#289) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Olyan játék, ami mindenki gépén elfut és hosszú időre lekötné a társaságot? Én egy kicsit komolyabb retróra gondoltam. Pl. a klasszikus Doom játékok ZDaemon klienssel (egyedi pályákkal is akár), GTA3-VC vagy SA.
És emlékszem, hogy felkeltettem Insolent figyelmét a Quake1-gyel. :K

Remélem tudok menni januárban. :U

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#290) csilisz válasza Ranagol_5 (#287) üzenetére


csilisz
tag

farcry? :DDD durr akkor inkább mégse :DD

(#291) JetiRulez válasza Ranagol_5 (#287) üzenetére


JetiRulez
őstag

És, ha nem azt mondom, hogy Fárkráj, hanem Farcrí? ;]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#292) Weißturul válasza Ranagol_5 (#287) üzenetére


Weißturul
senior tag

Far Cry 2 :D
Mondjuk két nap alatt lehet simán Heroesozni, szerintem.
De Quake 1-ben én is benne lennék :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#293) Sotho


Sotho
őstag

Ha sikerül kijutnom helsinkibe , öö akarom mondani Fülére :D indítok egy Q3 szervert azt akinek van kedve meghalni beszállhat.

(#294) Insolent válasza JetiRulez (#289) üzenetére


Insolent
aktív tag

Jól hangzik, Q1-re Q3ra vevő vagyok meg más gamre is.

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#295) Weißturul válasza Sotho (#293) üzenetére


Weißturul
senior tag

Lehet emberemre akadtam? :) Áj lájk Kvék (Quake Live-on fent vagy?)

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#296) Dragscorp


Dragscorp
csendes tag

Ha már retro:
-Carmageddon
-Halo
-Ghost Recon
-Delta Force
-Soldier of Fortune II

A Dragunov az elismerés a részedről, hisezn úgy szórtad a távcsövessel a hedshátokat mint az S3 VGA kártya a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

(#297) Weißturul válasza Dragscorp (#296) üzenetére


Weißturul
senior tag

:Y :R
Haloban benne vagyok :DD Meg SoF2-ben is

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#298) Dragscorp


Dragscorp
csendes tag

Ezt nézzétek meg! Én megpusztultam rajta! :DD

KATTY

A Dragunov az elismerés a részedről, hisezn úgy szórtad a távcsövessel a hedshátokat mint az S3 VGA kártya a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis

(#299) Weißturul válasza Dragscorp (#298) üzenetére


Weißturul
senior tag

Én negyed óráig sírtam a röhögéstől :DDD

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#300) forras2 válasza Ranagol_5 (#287) üzenetére


forras2
őstag

Nekem van 1 Slavia 631-esem.
Majd airsoftozunk egyet élesben ;] :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.