Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hajrá bacsis úr :) sok sikert :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) EczkE válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


EczkE
addikt

Csatlakozom, sok sikert! :K

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#3) iSonic


iSonic
addikt

neked a napod a fabrikálásból áll :D ^^ sok sikert hozzá MAN!!

[ Szerkesztve ]

(#4) bacsis


bacsis
Közösségépítő

jahhh, még a zsanérokat is átkell cserélnem.. mert a mostani laptopon alig tart...
szal atomjaira kell bontanom mindd a 2 notit, majd újra össze

(#5) Móci


Móci
addikt

Szurkolunk! Szerelj, bacsis! :C
Rám egy vga kábel elferdült tüskéje vár, de szerintem mára kihagyom a mókát. Majd keresek valami kis fogót, s azzal megszakértem.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#6) bacsis válasza Móci (#5) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

TALÁN mintha te egy kicsit könnyebb helyzetbe lennél ;)

(#7) Móci válasza bacsis (#6) üzenetére


Móci
addikt

De csak TALÁN! :D
Bár még egy esti p3 diagnosztika - vindóz telepítés kombó vár még rám szerintem. De nincs hozzá kedvem...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#8) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Én egyszer egy Athlon 3200+-os CPU lábait görbítettem el mert leejtettem hűtővel együtt.. (hozzá volt ragadva..) Az össze láb csálén állt, nem kevés időmbe telt amíg visszaigazgattam őket egy vonalzóval.. Víz is kivert, ez akkor volt amikor még 20.000+ volt egy ilyen prockó.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Gáz van urak!
az egyik casvar bele van rohadva abba a kijelző tartó zsanérba, és sehogy nem lehet kiszedni, még a végén flexelnem is kell :W

(#10) Móci válasza bacsis (#9) üzenetére


Móci
addikt

Elforog a fején is a csavarhúzó? (Ha igen, én be szoktam vágni a csavar fejét vasfűrésszel, s a jóféle gyilkolásra is alkalmas nagy csavarhúzóval esek neki.)
Hát, ha már az óvatos ütögetés, meg a csavarlazító sem segít, akkor tényleg marad a flex.

Ennyi tippem van sajna. :(

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#11) bacsis válasza Móci (#10) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

vágom hogy mondod.. az jó ötletnek tűnik...
ez az egy csavar választ el a boldogságtól, a másiknak kint van már a kijelzője, gond nélkül kijött...
dobok fel egy új képet, hogy nézbnek ki a gépek :DDD

(#12) bacsis


bacsis
Közösségépítő

bekapcsoltam a gépeket így szétkapva, jelentem még működnek :DDD

(#13) iSonic válasza bacsis (#12) üzenetére


iSonic
addikt

szuper :DDD

(#14) Ipse89


Ipse89
tag

Látom kihasználod a szabidat ;]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#15) Dany007


Dany007
veterán

Húh, én meg már azt hittem, hogy összeépíted a kettőt. Mondjuk dual monitor szintjén vagy hasonló... Esetleh 'összehegeszted' a két alaplapot xD
Ajaj már túl élénk a fantáziám ha rólad van szó :D

(#16) Ice!?


Ice!?
őstag

Jegesre drukkoltam magam.:DDD

(#17) blokad válasza Ice!? (#16) üzenetére


blokad
senior tag

jó lett az Avatarod.

(#18) Ice!? válasza blokad (#17) üzenetére


Ice!?
őstag

Köszönöm.:R:R

(#19) szablya válasza Ice!? (#16) üzenetére


szablya
tag

WOW! :Y :R
:C

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#20) puttputt


puttputt
őstag

Nagy tiszteletem, kolléga! :)
Jómagam nagyon nem is merek ezekbe, ilyenekbe belenyúlni (laptoty), pedig néha muszáj...
Múltkor nekem is a hűtéssel kellett babrálnom. Mert az alászerkesztett, hivatalos, vásárolt (több ezer ft. :U ) egy ismerősömnek totál szétfagyasztotta a gépét.
Aztán csak sikerült megberhelni.
Ezekkel meg pláne nem egyszerű... Monitor szétszedése... brr...
Szomszédnak - már találkoztál vele -, a LED-folyékonykristályos monitora (az Asus laptopján) megadja magát úgy néz ki... Megjelent két kis fehér pötty az alján.
Van valami ötleted? Masszírozgattam kicsit, azt mondják, az megoldhatja...
De nem. Ez valahol olyan helyen van, amin az nem segít.
A garanciális javítás meg eltart vagy 2 hónapig, úgy tippelünk.
A gépet meg nem nélkülözheti addig.
Szóval, nehéz ügy ez a laptop-szerelde időnként.

Ice!?: Innen is grat.! :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#21) bacsis válasza Dany007 (#15) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Ez sem lesz kis piskóta teljesítmény, ha összehozom, de azt már előre látom, hogy ha sikerül is összeraknom, tuti megmarad fél marok csavar, aminek nem találok helyet, mindíg úgy szokott lenni :DDD
IceI? És már ki sem olvadsz mi? :Y :C
Raktam fel ismét egy újabb képet, a káosz egyre jobban uralkodik az ágyamon :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22) gamerkiller válasza bacsis (#21) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Akkor úgy látszik ez a probléma nem csak nálam áll fent! Akárhányszor szedem szét a gépet és rakom össze mindig marad csavar.. Lassan már nem tudom mi tartja össze!!!!!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#23) malwy


malwy
senior tag

Ameddig a fagyállót nem iszod meg, bízunk/bízok benned!

(#24) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Na urak!
Most vagyok nagyon ideges!
Szóval...
a most beszerzett gép, illetve alaplap megkapta a régi TFT kijeézőt, de nem ad képet... ha vissza teszem rá a saját kijelzőjét, minden probléma nélkül ad képet...
ha a régi gépre vissaz teszem a saját kijelzőjét, akkor ott is ad képet a régi kijelző
aztán megpróbáltam, hogy a régi gépre ráraktam a most szerzett gép kijelzőjét, de akkor megint nem adott képet..
szóval mindegyik gép, csak a saját kijelzőjével ad képet...
van 4 DIP kapcsoló, amivel a kijelzők típusát lehet állítani, természetesen az adott kijelzőhöz az adott beállítást bekapcsoltam, mégsem adnak képet :W :W
van valakinek rá ötlete? :F

(#25) Sörös Sanyi válasza bacsis (#24) üzenetére


Sörös Sanyi
csendes tag

Bios beállításban nem találtál a kettő között semmi diffit? Hátha a Biosban van a kutya elásva. Esetleg Bios reset után a moncsi csere, és automatán felismeri Plug & Pray eszközként? (Csak ötletelek...)

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint a sör. Lehet, hogy keserű, de minden cseppjét élvezem!

(#26) bacsis válasza Sörös Sanyi (#25) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

semmi mást nem kellene csinálni, csak a DIP kapcsolókkal játszani, a BIOS-ban nincs erre semmi sem...
Beállítottam a DIP-eket az adott kijelzőhöz megfelelően, de mégsem jó :( így maradok a régi alaplapnál

(#27) dfdfdf válasza bacsis (#26) üzenetére


dfdfdf
őstag

mi lett velük????

sikerült?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.