Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Mennyi Tualatinos procid vagy és abból mennyi szerverbe való? ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) bacsis válasza Mister_X (#1) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Elméletileg az összes Tualatin magos Pentium 3-S szerverbe való, erre utal az S, mint szerver jelölés a névben... az nmás dolog hogy a desktopokba talán még népszerűbb volt :)
Sajnos nem állok velük oylan jól... egy 5-6 éve tele votl velük a piac, és xart sem értek... Mára valahogy kikoptak... eleron van azért, de az meg xart sem ér, annak ellenére hogy a maga idejében iszonyatosan jó ár értékű proci volt...
Szóval kicsit megkésve de próbálok gyűjtögetni Tualatin magos procit még ;)

(#3) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Szép kis számítási teljesítmény. Ennyin már csak elfut a Krízis!!

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4) bacsis válasza Dr. Romano (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Vicces, hogy a kb 250CPU nyers számítási teljesítménye valszeg nem éri el a joobb alsó 1 szem CPU teljesítményét... Az egy 4 magos Nehalem alapú Core i7.. pedig a Socket423-as és S478-as P4-ek, meg a Socket A procik rendesen "megnyomják"... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) Realradical


Realradical
őstag

Nagyon király :)
Nekem a top az 50 db. volt kb. és már ez is majdnem válóok lett :DDD
(mondjuk jött hozzájuk a többi sallang is mint lap, hdd hegyek stb.)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#6) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Én lassabban haladok, néha esik be pár db, tehát nemsokára lekerülsz. Azért célba vettem az 1000db- ot :D

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Meseszép ez a gyűjtemény! Le a kalappal. Én is szerettem volna procikat gyűjteni (pláne a 80386-P4 közötti időszakból), de nem jött össze. Ma már nem kezdek neki, mert nem akarok rá költeni.

(#8) bacsis válasza janeszgol (#7) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Aki mostanság áll neki, kb esélytelen feladat elé néz és\vagy milliókat kell rákölteni... Persze attól függ, mennyire gondolja az ember komolyan.. mert egy-egy kommerszebb 486-P1-P2 proci begyűjtése nem nagy dolog, de ha az ember ráfexik minden példányra, akkor már nagyon más a szitu, vannak procik amik kb beszerezhetetlenek lettek mára...

(#9) Lathronos


Lathronos
őstag

Szép gyűjtemény tényleg. De miért kellett pár darabról leszedni a kupakot?

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#10) bacsis válasza Lathronos (#9) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Egyikről sincs leszedve a kupak :)

(#11) @tco@


@tco@
aktív tag

Wow, nem semmi :) Hány darabnál tartasz most?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.