Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) solena válasza Tomassyno (#100) üzenetére


solena
tag

"Nahogy már ne tudjon valaki hozni egy kv főzőt."

Konkrétan valami olyasmire gondoltam, hogy van-e legalább egy villanyrezsó vagy garzon-gáztűzhely, mert vinnék kotyogóst:)
Mert a tartalékba elrakott főzőm nem biztos, hogy jó ötlet, nem véletlenül hívjuk "Mutternak" itthon:DDD Mikor kész a kv, ordenáré módon elkezd visítani, amolyan "kész a kávé, gyere, kapcsolj ki, ha már lefőzetted velem, büdös kölke" stílusban:DDD

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#102) Tomassyno válasza solena (#101) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Ha gondolod viszek egyet főzőt :D
A villanyrezső néha negatívan befolyásolja a számítógépek tápellátását :D

(#103) solena válasza Tomassyno (#102) üzenetére


solena
tag

Azt nagyon megköszönném :R Nem baj, ha karaván kerülne bele?

Ha nem ugyanazon a körön van rezső, mint a gépek, akkor kisebb a valószínűsége, de ha nem muszáj, nem rontanám a többiek játékélményét:DDD

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#104) Tomassyno válasza solena (#103) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Tevéstül, hajcsárostul?

(#105) solena válasza Tomassyno (#104) üzenetére


solena
tag

Sőt, teveszarostul, szőnyegestül, a homokot meg ki se hagyjam:DDD

Csak nem tudom, ki hogy viszonyul a nem túl magas minőségű kávékhoz, ha az kerül a főzőjébe. :R

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#106) Tomassyno válasza solena (#105) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Az én főzőm akkora árja, hogy csak fehér kávét lehet benne főzni. . . :DDD

(#107) solena válasza Tomassyno (#106) üzenetére


solena
tag

Ennyire nem értek hozzá, pontosabban, a koffeinista szakértelmem a sárgatchiboszarvasi-babakönnyelaborbanlepárolva tengelyen az előbbihez kicsit közelebb áll:DDD

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#108) Tomassyno válasza solena (#107) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

(Úgy tudom nem létezik fehér kávé. De az orvostudomány csodákra képes.)

A világ 10 legdrágább kávéja

Ajánlom figyelmedbe az elsőt és a harmadikat :D
Az emberi hülyeség határtalan.

(#109) solena válasza Tomassyno (#108) üzenetére


solena
tag

A cibetmacskásról hallottam, az elefántos új:D De legalább a bevétel egy részét a rezervátumra fordítják:)

pedig fehér kávéra van ám variancia: wiki, ebből az Ipoh fehér kv-t kóstolnám meg, érdekes lehet:)

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#110) Tomassyno válasza solena (#109) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Na mindegy, majd kapsz bele pálinkát attól biztos jobb lesz :C

(#111) solena válasza Tomassyno (#110) üzenetére


solena
tag

Vagy, azzal lefőzni?XD Víz helyett?;] :DDD

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#112) Ranagol_5 válasza solena (#111) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Ne mondj neki ilyet, mert megcsinálja. :DDD
Volt olyan lan, hogy marmon kanna pálinkával jött, 10-kor értünk oda, de 11-re már nem láttuk a monitort.. :DDD

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#113) solena válasza Ranagol_5 (#112) üzenetére


solena
tag

Állítólag nagyon szar íze vanXD Ha nem is lefőzve vele, de belekeverve, hogy hűtse a forró kávét:DDD

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#114) Tomassyno válasza Ranagol_5 (#112) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

De ugye, hogy rádobott az élményre? ;] :P :C
Ha véletlenül valaki nem szeretné a páleszt, bedörzsölni is ajánlják.
Szemfenékbe pl. :DD

[ Szerkesztve ]

(#115) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

(#116) bacsis válasza solena (#101) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

2 fázis van... mindegyiken vannak gépek.. mindegyik fázis 80-as évekre volt tervezve.. most pacsáltak el a kócerájra 140 milliót... ez nem sok pénz.. a jó pár éve kiégetett konnektorunkat kicserélték, és ennyi történt a hálózati áram fejlesztésén...
Szóval az a nagy büdös helyzet hogy nincs kávé főző, mert 1: kevés a kraft, kell a gépeknek, 2: azt az egy szétégett konnektort is vagy 4-5 év után, hogy kapott a falu 140 millát a fejlesztésre, ezután sikerült kicserélni, szóval nem kéne megint kiégetnünk, mert a köv. 140 milla majd sztem vagy 30 év múlva fog jönni, szóval ne basszunk ki magunkal már :DDD

(#117) solena válasza bacsis (#116) üzenetére


solena
tag

Értettem, főnök:DDD

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#118) Tomassyno válasza bacsis (#116) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Jaj ugyan már :D
A melegszendvics sütőm is csak 1x verte ki a. . . biztosítékot :D

(#119) bacsis


bacsis
Közösségépítő

vasárnapra már mondja, hogy előferdülhet hó/havaseső :DDD milyen meglepő :DDD

(#120) solena válasza bacsis (#119) üzenetére


solena
tag

Télvíz idején mit szeretnél? havaj-dizsi-szánsájnt?:DDD (egyébéként jah, lehetne:DDD)

[ Szerkesztve ]

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#121) bacsis válasza solena (#120) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Látszik, hogy még nem voltál a fülei Lanon :P
Az van, hogy ha Fülei LAN van akkor
1: és ez a minimum, picsa hideg van
2: vagy szakadó eső, vagy szakadó hó, ónos eső, vagy valami hasonló finomság történik ;) :DDD

(#122) Tomassyno válasza bacsis (#121) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Egy jó kis földrengés avagy vulkánkitörés jöhetne már, ez a hó/eső már túl snassz.

(#123) solena válasza bacsis (#121) üzenetére


solena
tag

Valamikor el kell kezdeni:DDD

Tomassyno: esetleg cunami:DDD A Balaton nincs is olyan messze;]

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#124) Ranagol_5 válasza bacsis (#121) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Ja, volt hogy 40-el mentünk hazafelé mert akkora havazás lett másnapra.. :DDD
Volt, hogy befagyott a picsánk és titával óránként jártunk fűteni a kazánba.
Aztán volt, hogy cigizni nem tudtunk kimenni, úgy szakadt az eső.
Összesen talán egyetlen egyszer volt olyan, hogy jó idő volt, nem is tudom hogy sikerült nyár elejére leszerveznie a Bacsisnak a lan-t akkor.. :DDD

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#125) Tomassyno válasza solena (#123) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Igaz, de ahhoz egy meteor becsapódás kéne minimum a Balaton nyugati medencéjében, hogy meglegyen a kellő vízmennyiség amit ki tud loccsantani keleti irányba.

De ha maradunk a realitások talaján akkor egy jó kis ondós eső ami szombat nap közben ráfagy az utakra, majd ráesik 10+ centi hó.
Na azon már lehetne rendesen break-elni :D
Be is rakom a hóláncot.

(#126) solena válasza Tomassyno (#125) üzenetére


solena
tag

"...jó kis ondós eső..."

Nofene, Freudi elszólás;] (nem ónos akart az lenni?;] gondolom, éljen a telefon autocorrect:DDD)

Egyébként, soha ne mondd, hogy soha:DDD

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#127) Tomassyno válasza solena (#126) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Nem volt itt semmiféle elírás ;]

(#128) solena válasza Tomassyno (#127) üzenetére


solena
tag

Nem elírás, elszólás:D Nem ugyanaz:DDD

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#129) Tomassyno válasza solena (#128) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Írásban hogy tudom magam elszólni?
It is a mindfuck :D

(#130) solena válasza Tomassyno (#129) üzenetére


solena
tag

Simán, nem azt írod, amit írni akarsz, hanem amit a tudatalattid előrelök, csak leírás után nem olvasol vissza:D

[ Szerkesztve ]

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#131) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

(#132) Madara-san


Madara-san
tag

Uh, de kár hogy pont vizsgázom. :( Pedig jó lenne ismét menni.

Kábelek, tartozékok konzolokhoz + egyéb: http://hardverapro.hu/tag/madara-san

(#133) Tomassyno válasza Madara-san (#132) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Pótvizsga! Vállald be!

(#134) solena válasza Madara-san (#132) üzenetére


solena
tag

Csak van még idő áttenni másik időpontra:)

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#135) Fáraó válasza Madara-san (#132) üzenetére


Fáraó
őstag

Szombaton nincs vizsga. :)

#131: Helyesen: Both Winter and Fülei LAN parti are coming.

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#136) bacsis válasza Fáraó (#135) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

vasárnap meg pláne nincs :DD

(#137) Tomassyno válasza bacsis (#136) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

(#138) Sotho válasza Tomassyno (#125) üzenetére


Sotho
őstag

Ahhoz fel kéne előbb lőni néhány g3c1gránátot.

(#139) Tomassyno válasza Sotho (#138) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Elég ha szólok Enlilnek az Annunaki cimborámnak, hogy térítsen már el egyet az aszteroidaövből.
Nem nagy kunszt.

(#140) Madara-san válasza Fáraó (#135) üzenetére


Madara-san
tag

Levelezőre járok, sajnos péntek-szombat vizsgázom. :(

Végiggondolom még, hogy meg tudom-e valahogy oldani és jelzek, egy talánra azért kérlek írjatok be. ;)

Kábelek, tartozékok konzolokhoz + egyéb: http://hardverapro.hu/tag/madara-san

(#141) Fáraó válasza Madara-san (#140) üzenetére


Fáraó
őstag

Aham! Így már értem! És vasárnap? :D

De azért úgy látom meggyőzhető vagy. :)

VIGYORRRGAZMUS.....

(#142) bacsis válasza Madara-san (#140) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Egy a lényeg, hogy májusban szabad legyél :D

(#143) Ranagol_5 válasza Fáraó (#141) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Öcsém pl nem levelezőre jár, de neki is szombaton 11kor vizsgája lesz, azért nem tud jönni. :(

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#144) Madara-san válasza bacsis (#142) üzenetére


Madara-san
tag

Az aranybetűs dátum, ha világvége van akkor is jövök májusban. ;]

@Fáraó: Vasárnap valószínűleg regenerálódás és a lefőtt agyam pihentetése lenne a terv. Meglátjuk hogy alakul, meddig nyomjátok a party-t?

Kábelek, tartozékok konzolokhoz + egyéb: http://hardverapro.hu/tag/madara-san

(#145) Martenz


Martenz
újonc

Nem volt teljesen biztos eddig,viszont most már fix hogy megyek. Nem is tudom mit vesztenék ha nem :DD

(#146) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Srácok! Annyi kellemetlenség van a dologban, hogy én csak délután 4-kor fogok tudni csatlakozni :Y :U sajna ez végig benne volt a levegőben, de addig nem is akartam mondani, amíg nem vált biztossá...
Én pénteken mindent előkészítek szal amikor jöttök csak be kell pakolni, azt nyomatghatjátok a témát...
Viszont valakinek ki kell nyitni a kóerájt... a kulcsot a feleségem oda fogja adni... annak aki a legkorábban érkezik... Szóval ki hányra jön kb? aki a legkorábbi időpontot adja meg, vele akkor lebeszélem a kulcs átvételt

(#147) JetiRulez válasza solena (#130) üzenetére


JetiRulez
őstag

Tudunk hozni kis kemping gáztűzhelyt a kotyogós kávéfőzőhöz és akkor meg van kímélve az elektromos hálózat. ;)

bacsis: Mi 9-10 óra között. De gondolom lesz, aki hamarabb odaér. :)

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#148) solena válasza JetiRulez (#147) üzenetére


solena
tag

Á, nagyon köszi:R :R :R :R :R
Milyen gáz kell hozzá?

bacsis: nálam a terv 10-11 óra magassága, de sok függ a közlekedéstől (Hmvhely nincs a szomszédban:DDD)

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#149) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Mi is kb 9-10 között értünk oda, bár kitudja milyen lesz a forgalom. 8körül indulunk. :R

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#150) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Most nem igazán vagyok a topon; reméljük, szombatig javul a helyzet, de ha nem, akkor részemről max. otthon lesz retro LAN. :(((

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.