Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) YCbCr


YCbCr
csendes tag

9-10 szabad, úgyhogy részemről biztos leszek! :) + 2, de lehet hogy 3 fő, ahogy Rana is írta. (Te jó ég, hogy fogunk elférni?! :D)

(#52) bacsis válasza K3vin23 (#46) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Melyik az a lehetséges lista? :DDD

(#53) bacsis válasza YCbCr (#51) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Jó volna tudni azért lassan a jövő héten hogy mennyien leszünk, asztalok szempontjából... 5 sör azstalt kértem (ugye mostmár ezekért is fizetni kell) de ha kell még akkor tudok kérni újabb 5-öt, a kérdés hogy lenne-e rá szükség...

(#54) Martenz


Martenz
újonc

Úgy alakult a helyzet hogy idén se fogom kihagyni. Szóval megyek :DD

(#55) YCbCr válasza bacsis (#53) üzenetére


YCbCr
csendes tag

Még megy az agyalás hogy egy vagy két kocsi legyen, de magamat + 4 főt biztosra mondok. Ha nem mondják le utolsó pillanatban... :)

(#56) Ranagol_5 válasza bacsis (#53) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Mennyit kell érte fizetni? :Y :U

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#57) bacsis válasza Martenz (#54) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

helyes-helyes :)) asszem rendelek még plusz 2 asztalt :DD
Ranagol_5! 1ezer Ft/asztal nem a világ vége összeg...

[ Szerkesztve ]

(#58) YCbCr válasza YCbCr (#55) üzenetére


YCbCr
csendes tag

Bacsis!
No, született egy konkrétum, magam mellé +5 főt írjunk be. Lyézusom, ennyien még tán nem jöttünk innen. :D

(#59) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

:(

(#60) Sotho válasza Tomassyno (#59) üzenetére


Sotho
őstag

Király a géped hangszigetelése. ;]

(#61) laskr99


laskr99
addikt

Írj talánra légyszives. Attól függ lesz-e fuvarom, mert pestről kézben necces lenne levinni :U

(#62) Ranagol_5 válasza laskr99 (#61) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Honnan jönnél pesten? :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#63) laskr99 válasza Ranagol_5 (#62) üzenetére


laskr99
addikt

XXI. kerület :D

(#64) Ranagol_5 válasza laskr99 (#63) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Megoldható, jövőhétig kiderül, hogy hányan jönnek velem, elvileg egy, de lehet kettő, ha csak egy akkor simán beférsz te is. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#65) Sinkok


Sinkok
újonc

Biztosan megyek 2 napra mindent viszek

(#66) bacsis válasza Sinkok (#65) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

NA és hol fogsz aludni? :))

(#67) jaja1981 válasza laskr99 (#63) üzenetére


jaja1981
addikt

Én is le tudlak vinni, de nem tervezem kétnaposra, sőt, első nap este felé el is jövök, szóval hazafele nem tudlak vinni.
Ha így is jó, írj rám.

(#68) Sinkok válasza bacsis (#66) üzenetére


Sinkok
újonc

Ott megint a billiárd asztal alatt😂

(#69) bacsis válasza Sinkok (#68) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nincs is annál jobb hely :D

(#70) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Fejlemények! Tudok fuvart vállalni! Isaszegről jövök és szombaton éjfél körül tervezek hazaindulni. Akit érdekel, küldjön nekem privát üzenetet! :)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#71) laskr99


laskr99
addikt

Nálam a dolog úgy néz ki teljesen kimarad. Történt egy kis baleset, szóval most semmiképp nem tudok lemenni :(

(#72) bacsis válasza laskr99 (#71) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Köszi, hogy jelezted, sajnálom

(#73) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Valami csoda folytán jó időnek nézünk elibe :))

(#74) vashal


vashal
tag

Fasza,pedig hogy vártam.9-én ismerös szülinapjára megyünk 10-én meg a lányom szülinapja.

(#75) Ranagol_5 válasza vashal (#74) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Hozd el őket. :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#76) Ranagol_5


Ranagol_5
senior tag

Ha valaki jönnep estről szóljon, mert úgy néz ki egyedül leszek a kocsiban, így befér mellém még 1-2 ember. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#77) YCbCr


YCbCr
csendes tag

Esetleg ha lenne valakinek elfekvőben mini-ITX kuckója, amitől megválna, kérem sikítson és hozza el magával! :D

(#78) Synthwave válasza bacsis (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Inkább azt mondd, mikor lesz a következő. : >

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#79) bacsis válasza Ranagol_5 (#75) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

+1 :DDD
Synthwave! Majd ha megint jönnek a szar idők, és valós esély van fél méteres hóra ;] :DDD
Viccet félretéve, legközelebb most majd Májusban a retro kiállítás lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#80) Synthwave válasza bacsis (#79) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A LAN jobban mozgatna. Bár ha ott is lehet eszközölni valami Build Engine-es vagy DOOM II-es csodapartit.. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#81) bacsis válasza Synthwave (#80) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Akkor csak halkan súgom! A kiállításon eddig is volt Multiplayer sarok, idén kicsit erősítünk, 6 gép lesz erre a célra, Duke3d, Quake1, Blood, GTA1, és NFS3 lesz multira :)

(#82) Synthwave válasza bacsis (#81) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen, tudom, azért pedzegettem meg. : > Csak ugye 6 géppel az nem nagy LAN. Bár ha esetleg mennék, akkor valószínűleg úgyis vonszolnám a P200 MMX-et is. :D

És ez pont egy olyan felhozatal, aminek minden címe megmozgat (bár a Quake 1 (QuakeWorld, ugyi?) csak 308 / 500 / 1000 fps-sel csecse, ahhoz meg a kortárs vasak enyhén szólva is nátyon-nátyon kevesek). Bár az NFS: HP helyett jobban díjaznám a High Stakest vagy a Porsche Unleashedet. :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#83) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

Bacsis bácsi, hogy áll a boltkérdés?
Lesz nyitva? Mert inkább ott szórnám el a kevéske pénzem támogatva a helyi kiskereskedőket :DDD

Illetve olybá tűnik, hogy szerény személyemet és a +1-emet Sancit átpakolhatsz a biztosak közé (zwei day) hacsak nem jön közbe semmi.

[ Szerkesztve ]

(#84) Synthwave válasza Tomassyno (#83) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#85) Tomassyno válasza Synthwave (#84) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

A kommunizmus több mint 200 millió halottja is veled nevet.
And still counting.

[ Szerkesztve ]

(#86) Synthwave válasza Tomassyno (#85) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Legalább valami jó is történik velük.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#87) Ranagol_5 válasza Synthwave (#82) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Egy retronal az autentikus, ha v2-esen megy a kvék, nem pedig ezer FPS-el. :)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#88) Sotho válasza Tomassyno (#85) üzenetére


Sotho
őstag

A többi államforma halottjáról és a nemzetközi vizeken elhunytakról nem is beszélve. :(((

(#89) Tomassyno válasza Sotho (#88) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Persze, értem én...

(#90) bacsis válasza Tomassyno (#83) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Elvileg lesz bolt, de majd elkérem a tel.számot, hogy tudjunk csörögni, jó hogy szóltál ezügyben :R

(#91) Tomassyno válasza bacsis (#90) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Jobb később mint soha.
Max viszek pájszert oszt' megoldjuk okosban becsületkasszával, amúgy is hátulról szoktuk megtámadni a kisboltot mint rabbi a tanítványt ;]

Azért csak, hogy legyen egy kis áldozat megszégyenítés...
Persze kérdd el nyugodtan a falucskád egyetlen boltosának telefonszámát, mikor minden alkalommal megyünk a boltba, végtére is nem ez a 20. dzsúbileumi szeánszunk :P

[ Szerkesztve ]

(#92) kzsolti97


kzsolti97
csendes tag

Engem is beírhatsz biztosra, szabaddá tettem a hétvégét.

Csak a Windows 7 :)

(#93) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

[ Szerkesztve ]

(#94) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

(#95) Tomassyno


Tomassyno
csendes tag

(#96) Ranagol_5 válasza Tomassyno (#95) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Ezt minden második lannál bedobod.. :D

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#97) Tomassyno válasza Ranagol_5 (#96) üzenetére


Tomassyno
csendes tag

Kitérdekelazminket? :DDD
Te azt hitted emlékszem rá? De rendes vaaaagy :D
Amúgy ebben az a poén, hogy az összes memóriám abban a dobozban van elzárva, azt néha-néha előveszem. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#98) bacsis válasza Ranagol_5 (#96) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

attól még jó :))

(#99) Sotho


Sotho
őstag

Nem akarom elkiabálni ,de lehet hogy összejön. :))

(#100) Ipse89


Ipse89
tag

Szombat fix :)

Bacsis de csak akkor ha biosba toszol kraftot az optikára mer meghülyülök hogy kibe kapcsol a HDD :( ;]

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.