Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [bacsis:] 1000

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

ezer :)

(#2) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:C

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hú, nagyon vágytam egy ilyen procira. Mikor sikerült megvennem a 400-ast, nevetve ugráltam, az emberek pedig rájöttek az igazságra: bolond vagyok. ;)

Imádtam, de sajnos eljárt felette az idő.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) bacsis válasza Vakegérke (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

és akkor mi van? a teljesítménye pontosan annyira elég, mint 13-15éve :)

(#5) Vakegérke válasza bacsis (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Semmi se "van", csak a mostani követelményekhez már kevéske. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) bacsis válasza Vakegérke (#5) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

mostani igények?
hát ezaz :DDD az ember minél többet kap, annál többet akar :)) azaz minél gyorsabbak a CPU-k annál gyorsabbra vágyunk ;)
Na jó, ez xar szöveg volt :B

(#7) Vakegérke válasza bacsis (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vágyik a görcs gyorsabb procira. Egyszerűen rákényszerítenek a játékok, progik fejlesztői, hogy cseréljek, mert ha nem, akkor nyista új élmény, nincs élvezhető játék.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) bacsis válasza Vakegérke (#7) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Egyszerűen rákényszerítenek a játékok, progik fejlesztői, hogy cseréljek, mert ha nem, akkor nyista új élmény, nincs élvezhető játék
A Doom2-nek máig ugyanakkora gépigénye :K

nyista új élmény
Remgeteg sok plusz map tölthető le hozzá bármikor, amit lelkes amatőrök készítettek :K

Jóvanna befejezem a kötekedést :)

(#9) Vakegérke válasza bacsis (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hú, a Doom2 volt vagy 12 mega, ha jól emlékszem. Szerettem, élveztem a játékot. Nem dobtam ki, nagyon sok régi játékot őrzök DVD-kre mentve. Ha kell valami a régi szép időkből, csak szólj, elképzelhető, hogy megvan. :)
Ma már rég nem ott tartunk. Életszerűbb a grafika, száguld az autó, a régi gép nem képes rá, hogy ezt az élményt nyújtsa.

Kötekedsz? Én nem így érzem. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) bacsis válasza Vakegérke (#9) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Mikor összepakolok egy régi gépet, főleg ha olyan paraméterekkel rendelkezőt amit korábban még nem csináltam, s feltolom rá ezeket a régi játékokat, és úgy megy ahogy az elvárható, megszólal a Stunts zenéje sokszor örömömben még táncolni is szoktam rá.. mindenki hülyének néz hogy arra a prüttyögő xar hangra "táncolok" önfeledten...
Imádom az új tomb raidert, az új Assasins Creed-et Grid2-t, NFS Most wantedet, de ezektől nem állok neki táncolni ;) remélem érted a célzást :D

(#11) Vakegérke válasza bacsis (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Értem, persze, hogy értem. :K

A Stunts volt az, ahol egy csini csaj pityergett, ha alul maradt a versenyben. Őt választottam ellenfélként, nagyon tetszett. :)

Megismétlem: ha valami régi játékra vágysz, keress meg priviben. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) bacsis válasza Vakegérke (#11) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Köszi de el vagyok látva a régi legendákkal :)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [bacsis:] 1000
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.