Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Mi itt a Hardveraprón régóta célzottan próbálunk fellépni ellene, aminek meg is lett az eredménye, jóideje nincs tudomásunk itteni befejezett csalásáról, de mindez rengeteg erőforrásunkba került.

Ezen azért jót röhögtem... :D

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#42) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Szeretném ha minden érintett, ha már egyszer a hatóságaink ennyire elégtelenek, jelentené legalább egyszer a Bánáti által használt gmail címeket. Nem hiszem hogy lehetősége van újra és újra évekig ugyanazt az emailt használni.
Kapcsolatfelvétel [link] Jogsértő tartalom eltávolítása a Google-ról

(#43) Synthwave válasza galoslac (#8) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vele mi lett?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#44) KEndre válasza LamerGyuri (#41) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Ezen azért ne röhögj, mert 2019 január óta (egy éve már!) itt nem tudott senkit lenyúlni, mert a moderátorok időben mindig elkapták, a PH rendszerében pedig olyan fejlesztések történtek, hogy hamar meg tudtuk találni. mindenkit tudtunk időben értesíteni.
Elismerés a moderátoroknak, elismerés Lezso mesternek a jó munkáért! :C

Röhögj inkább a Facebook és a JF rendszerén, mert ott tud mostanság létezni.

Innen nem fog egy fillért sem elvinni... :C

Visznemlát Norman! ;]

[ Szerkesztve ]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#45) KEndre válasza KEndre (#44) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA



[ Szerkesztve ]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#46) KEndre válasza bobalazs (#42) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Nem tud már gmail.com email-regisztrációt csinálni, ezért a gmail.hu-t használja.
Magyar szolgáltató a gmail.hu, mégse tud ellene tenni semmit. Ez is magyar hatósági feladat lenne...
Nincs köztünk olyan valaki, aki tudna intézkedni? Ne tudjon gmail.hu regisztrációt csinálni!!!!

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#47) KEndre válasza prime77 (#39) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Már megtörtént az action... Feljelentés is volt. Szerintem bukta a pénzét az öreg.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#48) bobalazs válasza KEndre (#46) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ezt jó hallani. :C Akkor most a többi szolgáltatón a sor.

(#49) tope


tope
addikt

Mi a hivatalos álláspont, hogy miért nincs börtönben, bányában, föld alatt...?

Ha minden világos, be is vallja hogy elkövette, akkor hogy a túróban lehet szabadlábon?

Valakinek a valakije, vagy mi? valaki elmondhatná priviben is ha nem nyilvános ezen infó.

(#50) KEndre válasza tope (#49) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Hivatalos álláspont nincs. Egy károsult írta: "Nekem van ismerősöm a rendőrségen! Ezt a kört lefutottam vele! Az a helyzet,hogy orszàgos szintem 200%osan túlvannak terhelve! És ennek köszönhetően napról napra fogynak is!! Lassan alig van rendőr aki ezzel foglalkozik!! Plus a börtönök tele vannak ! Ezért van hàziörizet stb.... Jah és tróger semmirekellő BNR haverunk ellen napi szinten annyi bejelentés van, hogy folyamatosan tolódik egyik ügy a màsik elött!!"

Az előbb feltettem egy ügyészségi határozatot, ott például a 2015-0701-től 2017-12-31-ig terjedő időszak ügyei vannak tárgyalás-előkészítés alatt. Előkészítő tárgyalás márciusban lesz. Utána tárgyalás, fellebezés, másodfok, ilyen-olyan időhúzás... Mire rács mögé kerül, saccperkábé év vége.

[ Szerkesztve ]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#51) tope válasza KEndre (#50) üzenetére


tope
addikt

Fel nem foghatom, ha tudnak róla, akkor miért háziőrizet, bár ott meg foglalkozni kell vele, etetni, hely...
Durva ez, csak aki netes csalás miatt előtérben, annak miért hagyják hogy net közelben legyen... Mintha a pedofilt betennék a gyerekek közé, majd meggyógyul magától is címmel... (egyébként hallottam ilyenről, szóval nem annyira elvont a példám sajnos)

Most olvasom amit linkeltél képet, felfüggesztett büntetésben volt, magyarán visszaeső, mi a francra várnak még :Y :W

[ Szerkesztve ]

(#52) prolad válasza KEndre (#46) üzenetére


prolad
őstag

Mi az, hogy nem tud gmail.com regisztrációt csinálni? Ezt hogy sikerült elérni?

(#53) Gyuri27 válasza prolad (#52) üzenetére


Gyuri27
félisten

Olyan is van (ezt is el lehet érni csak nehéz) csalók esetén pl, hogy a posta, futár cégek nem visznek és hoznak csomagot tőle/hozzá.
2020 van bástya. :DD

Amd - Radeon - Ryzen

(#54) galoslac válasza Gyuri27 (#53) üzenetére


galoslac
tag

Van, csak mit érsz vele?! (ha egyáltalán van :D )

Eladó Bosch IXO nyomatékadapter 1500/db egy-több-sok mint a kínainál

(#55) prolad válasza Gyuri27 (#53) üzenetére


prolad
őstag

Oké, azt értem. De mi az hogy gmail.com reget nem tud? Nem lehet gmailes címe? Vagy ide nem tud gmaies címmel regisztrálni? Mindkettőt elég hihetetlennek/könnyen megkerülhetőnek tartom.

(#56) KEndre válasza prolad (#55) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Az a Google titka, hogy tudja Normant magától távoltartani... Jogalapja van.
Ne hozzon létre, valamint ne használjon több fiókot a Google irányelveinek megsértése érdekében.
Ne használjon programokat (úgynevezett robotokat) hamis fiókok létrehozására.
Sok ember rendelkezik egynél több Google-fiókkal, például külön személyes és külön munkahelyi fiókkal. Az ilyen jellegű használat rendben van.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#57) prolad válasza KEndre (#56) üzenetére


prolad
őstag

Oké, de honnan tudja a Google Normanról, hogy ő Norman? Ha mondjuk regisztrációkor más nevet ad meg egy hozzá nem köthető eszközről, akkor mi az akadálya, hogy fél perc alatt csináljon gy fiókot és utána azt használja a saját nevével (aláírásban).
Azért kérdezem, mert amikor még november elején beszéltünk, akkor egy Gmail.com-os címe volt.

(#58) razorbenke92 válasza prolad (#57) üzenetére

A "honnan tudja a Google" kérdések közül ez a legkevésbé bizarr.

Magamon kívül számos emberről tudok, akit a Google megtalált célzott hirdetésekkel úgy, hogy a dologra keresést domainben lévő céges gépen végezte, ahol semmilyen privát fiókkal nem lépett be.

Erről volt valami külföldi cikk, amit azóta kerestem már de nem találtam. Gyakorlatilag van egy internetes ujjlenyomatod: gyakran látogatott oldalak, keresési szokások, stb. alapján akkor is beazonosít, ha semmivel nem vagy belépve.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#59) KEndre válasza prolad (#57) üzenetére


KEndre
HÁZIGAZDA

Van még neki google.com-os címe most is, de azt nem használja regisztrálásra. Akkor dobja csak be, amikor már biztos a kapás, és a privát kommunikációban veszi elő. Nem herdálja el a fióknyitásokra.
Újat viszont nem tud kreálni.

[ Szerkesztve ]

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#60) Ciccuka válasza KEndre (#10) üzenetére


Ciccuka
veterán

[link]

350-ból száz mindig visszakapja :F

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.