Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) 8th


8th
addikt

Csalós topik... Nem adja fel a zselé gerincű koma.

#94: És az csak a jéghegy csúcsa ami a médiába bekerült. Ha tudnád mi ment már egy évtizeddel ezelőtt is kispesti városházán... el se hinnéd. Közpénzt sikkasztanak, vállalkozókat zsarolnak és húznak le sok-sok pénzzel, kokanit szívnak (mindről videófelvétel van) majd amikor mindez napvilágra kerül röhögnek az emberek képébe és élik tovább a korrupt kis luxus életüket mint ha mi sem történt volna. Nem hajlandóak lemondani. Bazzeg jobb helyeken simán a lámpavason himbálóznának ezért. Ez egy következmények nélküli ország. :(

[ Szerkesztve ]

(#105) koko52 válasza 8th (#101) üzenetére


koko52
veterán

jobb helyeken simán a lámpavason himbálóznának ezért
Európában, Amerikában biztosan nem. Ahol ilyenért felkötik az embert nem szívesen élnék. Nekem elég lenne, ha bányákban dolgozna életfogytig.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#106) gerenda110


gerenda110
aktív tag


ha esetleg valakit érdekel.jár snookerezni :)

[ Szerkesztve ]

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#107) hhenry


hhenry
őstag

Elképesztő sokan bedőltek neki az elmúlt napokban és aprón is járt :N

(#108) Lefornez válasza hhenry (#107) üzenetére


Lefornez
újonc

Nem hiszem el hogy egy ilyen kis csíra gyereket nem lehet elkapni.
Rendőrség és bíróság ide vagy oda, ez mindenkinek a magán ügye. Minden károsultnak.
Békés, becsületes embernek tartom magam, de ha valaki ilyet csinálna velem hogy lehúzna, biztos kitaposnám a belét.
Ezek a bíróságok meg ügyvédek meg csak a pénzre mennek nem arra hogy megoldódjanak az ügyek. Családon belül már 6 éve megy egy ügy, és se eleje se vége.
Hivatalos papíroktól kezdve bizonyítékokon át minden van, és a bíróság mindig talál ki valamit hogy húzza az időt. Az ügyvéd meg az ember zsebéből ki a pénzt.
Én mondom nektek emberek hogy ha egy mód van rá, nem szabad bírósági ügyet csinálni mert csak saját magatokat szopatjátok ezzel.
Bucira kell verni az ilyen gyík embernek a fejét és talán észhez tér. Sajnos vannak emberek akik nem értenek a szóból. Ha meg hagyod magad, kiröhög.
Persze egyáltalán nem jó ha már tettlegességig fajul a dolog mert én sem vagyok ennek híve, de ha másképp nem megy ez az utolsó dolog.
Viszont sok esetben a bíróság egy kalap szart nem ér.

(#109) Dani1998


Dani1998
újonc

Kaptam ma egy emailt tőle amiben leírta hogy miért csinálta az egészet. És ígéri hogy vissza fogja fizetni. Nekem nagyon büdös. Valakinek van tapasztalata ezzel? Vagy csak paraszt vakítás

(#110) hhenry válasza Dani1998 (#109) üzenetére


hhenry
őstag

Paraszt vakítás,rengeteg emberrel csinálta már ezt

[ Szerkesztve ]

(#111) Dani1998 válasza hhenry (#110) üzenetére


Dani1998
újonc

Az az email amiről küldte azóta meg is szűnt. Próbáltam válaszolni. Szóval keresztet vethetek a pénzre. A többiekkel együtt :o

(#112) hhenry válasza Dani1998 (#111) üzenetére


hhenry
őstag

Itt vert át? :(

(#113) Dani1998 válasza hhenry (#112) üzenetére


Dani1998
újonc

Nem. Jófogáson hirdetett egy videokártyát. A lopott személyi okmányokkal sikerült át vernie

(#114) hhenry válasza Dani1998 (#113) üzenetére


hhenry
őstag

Ezek szerint már nem a sajátját küldi,hosszú ideig a sajátját küldte

(#115) Dani1998 válasza hhenry (#114) üzenetére


Dani1998
újonc

Eléggé meglep hogy még senki se kereste fel egy sötét, esős éjszakán és köszöntette meg. Ismerve az emberi természetet

(#116) Bird válasza Dani1998 (#115) üzenetére


Bird
addikt

Utána meg Téged csuknak le... Nem egy hülye gyerek, amit csinál azt profin teszi. A magyar gazságszolgáltatás szégyene.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#117) Dani1998 válasza Bird (#116) üzenetére


Dani1998
újonc

Ebben sajnos teljesen igazad van. De azért az is röhej, hogy a rendőrök nem tudtak vele egy év alatt semmit se kezdeni. Pedig mindenük megvan. Előttem írták páran hogy lehet hogy valami fejes fattya és elsimítják neki az ügyet. Pofám leszakad. Vagy kisebbségi és azért nem akarnak/mernek vele foglalkozni. (Nem akarok előítéleteket szítani, ez nem az a hely. Csak személyes vélemény :(( )

(#118) 8th válasza Bird (#116) üzenetére


8th
addikt

A rendőrök találják ki az átvert vevők közül ki volt az. Mennyien is vannak? Ötvenen? Százan? Kétszázan? Még többen? Sok szerencsét. :P

(#119) Bird válasza 8th (#118) üzenetére


Bird
addikt

Mi van?! Ez olyan 2 autó megy a hegyen, melyik a piros... Szerinted én ezt írtam?????

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#120) Dani1998


Dani1998
újonc

Ettől függetlenül én bízom benne hogy van egy olyan is a károsultak között akinek az ismeretsége el tudná simítani ha esetleg valami bántódása esne a csávónak. Ne értsetek félre, nem akarok senkinek se rosszat, de ha létezik a karma, az a sok átok amit rá küldtünk, utoléri. Nagyon remélem

(#121) hhenry válasza Dani1998 (#120) üzenetére


hhenry
őstag

Elég az is ha egy dühös ember ökle utoléri :DDD

(#122) Ptech


Ptech
őstag

Én nem is azon csodálkozom a legjobban, hogy eddig nem lett összepakolva a srác (bár azon is), hanem hogy mivel az adatai gyakorlatilag publikusak, nem lett szétdoxxolva.

A félreértés elkerülése érdekében nem akarok bármit is sugallani, de tényleg meglepő.

(#123) Dani1998 válasza Ptech (#122) üzenetére


Dani1998
újonc

Pedig ez nagyon célzás szagúra sikerült :DD vasárnap jelentettem fel, emailben ahogy a rendőrségen egy ottani nő mondta, és még meg sem kerestek azóta. Az normális?

(#124) madaraszoli válasza KEndre (#68) üzenetére


madaraszoli
csendes újonc

Tegnap rám is rámtalált színtén Jófogáson egy hasonló üzenettel, csak más email címmel (vagyis csak sejtem, hogy ő lehet). Aztán e-mailben ajánlott futárt előreutalással, arra hitvatkozva, hogy ez most a legbiztonsagosab vásárlási mód, mert az utánvét lehet 7-8 nap is. Biztosítéknak elküldte volna a személyi igazolványát stb.
Nyilván nem mentem bele, mert alapból nem felet meg a termék a feltételeimnek és a személyes átvételt preferálom.

(#125) madaraszoli válasza madaraszoli (#124) üzenetére


madaraszoli
csendes újonc

Itt az üzenet az email címmel:

(#126) Dani1998 válasza madaraszoli (#125) üzenetére


Dani1998
újonc

Köszi a címet. Most úgyis ráérek, kíváncsiságból írok neki

(#127) Dani1998 válasza madaraszoli (#125) üzenetére


Dani1998
újonc

Írtam neki egy meleg hangvételű levelet. Kíváncsi vagyok mit reagál rá

(#128) madaraszoli válasza Dani1998 (#126) üzenetére


madaraszoli
csendes újonc

Szívesen, remélem tudtam segíteni.

(#129) madaraszoli válasza Dani1998 (#127) üzenetére


madaraszoli
csendes újonc

Válaszolt a delikvens?

(#130) #81556480 válasza gerenda110 (#106) üzenetére


#81556480
törölt tag

huu ez nagyon felcsigázott mi lehet :D ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#131) Dani1998 válasza madaraszoli (#129) üzenetére


Dani1998
újonc

Annyit hogy ezen az emailen elérhető marad. Aztán persze a második levélre már nem írt semmit :(

(#132) Kalandor válasza #81556480 (#130) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

(#134) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Én már írtam a jófogás-nak is. Linkeltem pH-s infókat, panaszokat,rendőrségi ügyeket stbt.. Meg hogy melyik a profilja az ő oldalukon. De ahogy látom semmit nem csináltak vele azon kívül, hogy kaptam ÉN egy választ, hogy köszönik szépen majd figyelnek. Ennyi. csodás.. :W

[ Szerkesztve ]

(#135) Yodafon


Yodafon
senior tag

Itt igazából min bukik el a dolog? Nem tudják a címét? Nem találják a hapsit személyesen? Vagy csak jogilag nincs rajta fogás? Vagy mi?

I'm gangsta!

(#136) evko válasza galoslac (#5) üzenetére


evko
aktív tag

Mi van Róberttel? Nem tudok róla semmit.

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.