Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Melyik egyetemről van szó? Bocs, tudom, hogy nem ez a lényeg, csak érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

nekem is volt rengeteg tárgyam, amit utáltam... hasonló dolgok miatt, mint te: nem értettem, nem láttam későbbi gyakorlati hasznát (nincs is a munkahelyemen haszna...) a tárgyaim 90%a ilyen volt... ezek közül csomót elég volt átnézni, felfogtam... küzdöttem velük és meglettek... de néhány engem is nagyon megizzasztott... (mikro, matek, irányítástechnika) csak azt tudnám tanácsolni, hogy ha nincs sok hátra: nyeld le a békát és csináld meg... aki érti, attól kérj segítséget, hogy magyarázza el és minden erőddel legyél azon, hogy meglegyen... gyakorolj ezerrel és menni fog... még akkor is, ha semmi értelme... ne hagyd, hogy az iskolában eltöltött x év elvesszen és papírod se legyen... ha megvan a diploma, onnantól csomó lehetőség megnyílik: ilyen-olyan továbbképzések, amiket pillanatok alatt megcsinálhatsz... lehet, hogy csomó olyat találsz, ami majd érdekel is és örömöd lesz benne... én csak ennyit tudok javasolni... nekem is volt 0 meg 6kredites félévem, de nem gondoltam arra, hogy feladom... rengeteg kemény tárgyat megcsináltam már előtte és nem akartam veszni hagyni az egészet... szerintem te se tedd ezt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.