Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Vakegérke válasza Apollyon (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Talán félreértettelek, talán nem. Nézd, mondok valamit.

"Annak az alíg tizennyolc éves érintetlen lánykának pont ez az önmagát nem megjátszó, hosszú hajú, borostás, trehány bolond kellett."
Ebben minden benne van.
Ha titokzatoskodom, akkor bizonyára nem vagyok (szinte) állandóan borostás, nem vagyok trehány, és nem vagyok bolond. De az voltam, és ma is az vagyok. Pár évtizednyi boldogság volt a jutalmam, és ha csak ennyi volt, már megérte. Ha pedig összefutok valakivel, akinek megfoghatom a kezét, és társam lesz, első perctől azt kapja, amit mutatok, tehát önmagam. Nem fog csalódni.

Értem én, hogy mit mondasz, hogyne érteném. Csak éppen nem értek egyet veled. Feltételezem, hogy ez nem okoz feszültséget közöttünk.

Akkor fejtegessük csak.
Azt mondod, hogy titkolózzunk az elején. Jó, persze, másként fogalmazol, ne áruljunk el mindent. Idáig stimmt, ugye?
Az idő megy, és persze eljön az idő, hogy ki kell tárulkozni. Nincs mese, ennek be kell következnie.
Titkolózás füstté válik, pőrén állunk az előtt a személy előtt, akit szeretünk.
Na, itt a csapda.
Nem az vagyok, akinek mutattam magam. Ne tiltakozz, ha egyszer nem tártam fel valós önmagam, akkor nevezhetjük bárhogy, elrejtettem valós énem.
A lányka párás szemekkel rám mered, és már nem az vagyok a szemében, aki idáig voltam. Talán több, talán kevesebb, de nem az, aki voltam.

Én tiszta érzelmekről beszélek. Nem arról, hogy miként kell felszedni egy csajt, ahhoz nem értek.

Van egy mondatod, amelyet érdemes megrágnia mindenkinek. Idézem.
"Amiről meg már mindent tud, azon nem fog agyalni, hisz minden egyértelmű."
Nagyon jó meglátás, mondhatnám kvintesszencia.
Aki tiszta szívvel közelít egy társnak kiszemelt lényhez, az érje el azt, hogy számára minden egyértelmű legyen. Kizárt a csalódás.

Ha csajt, vagy faszit akar felszedni valaki, az ne vegye figyelembe soraim.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.