Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) mAtech válasza #90088192 (#16) üzenetére


mAtech
aktív tag

"Minden hasznossága azon dől el mennyire lehet felhasználni a való életben, és pont a példád mutatja, a legtöbb esetben pont emiatt a szakadék miatt ami az elmélet és a gyakorlat között van szinte minimális haszon van a befektetett energiákhoz képest"
Ezzel egyet tudok érteni. Én is 4+1 év középsuli (oktatás minőségét hagyjuk), majd fősulin még 1 év (azt is hagyjuk) tanulás, aztán kisebb tanfolyamok (1+1 év) a szinten tartás végett jutottam el odáig, hogy most már ha törik, ha szakad már csak magam miatt is és az eddig belefeccelt időintervallumok miatt is leteszem a középfokút. 2 év magántanárhoz való járás után abszolváltam a történetet (az már csak öröm volt, hogy az akkori második diplomámhoz kellett is majd egy középfokú vizsga, így jól jártam). Összeget nem számolok. ;]

De! És itt jön a te általad idézett rész, hogy haszna nem sok van/volt számomra a belefektetett energiához képest. Ez az én véleményem/megélésem. Hibáztatni nem akarok én senkit, meg persze jöhetnének a "lehetett volna..." kezdetű mondatok :) De mivel én nem kerültem olyan munkakörnyezetbe, ahol tudtam volna kamatoztatni a nyelvet, így marad a lassú felejtés (néha azért sikerül filmet néznem).

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.