Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) Tikakukac válasza Def26 (#33) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez a baj. Innen jönnek a hülyeség-folyamok, amiknek meg pár racionális ember nem tud gátat szabni és az én hajam is leőszül, mire beleverem az emberbe, hogy ez nem egy olasz autó, ez egy munkaeszköz. Lehet szeretni, kell is, fontos az érzelmi kötelék itt is, de 200k-kat azért kidobálni, mert én azt a 2-3 betűt vagyok képes elviselni egy darab műanyagon, az dilettáns viselkedésre mutat.
A HP az szar, a másik ember szerint csak az a jó. Volt egy Acerem 10 évig ment, akkor az a tuti, a többi fos. Stb. stb. Ez hülyeség és felelőtlenség. Ezek miatt az értelmetlen terjesztések miatt kell karatézni néha az emberekkel, hogy értse már meg, egy raklap szart ad az a gyártó, amit neki mondtak (remek példa-ellenpélda a Dell), de nem, ő neki az kell. Hát akkor menjél, vegyed, örülj neki, hogy eltapsoltál egy kalap pénzt egy throttlingos-rossz billzetes-zsanértörős gépre. Csak utána akkor nézd meg mit kaptál volna a másik gyártónál, és hagyd békén az azonnali kérdések topikját is, hogy mit tegyek ha 90 fokos a gépem alja. Mert ha valaki hülye, akkor tanuljon már belőle.
Nekem ez szokott a végszavam lenni. 1-2 embert ilyenkor meggyőzök és nem szalad a feje után. A többiek meg úgy sem ismerik be a rossz vételt, mert vakok.

lapa: Vinyóhibára így is élt a gari, meg él másnál is, ha a kopásra nem is. És szvsz egy vinyójavítás után én is nehezen nyelném le, hogy viszakapom a cuccot alaplaphibásan 2 hónap után...

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.