Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) B-L-A-C-K válasza Z86 (#5) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért ez kivételes eset, nem hiszem gyakran előfordulna hogy gyári hibás alkatrészt küld a gyár 3x egymás után. Viszont azon gondolkozok ha most megveszik, és véletlenül hibás lenne lehet egyből adnak egy 350 ezres új gépet neki...:D Bár már kétlem lenne vele valami, hiszen eddig sem volt nálam baja, vagyis HDD szektorhibát nem veszem úgymond hibának, mert ez géptől függetlenül bármibe előfordulhat.

icons: Hát igen ez is kellemetlen, mondjuk ez kicsit a te hibád is volt, illetve amire már nincs garancia, és bevinnéd valahova előtte érdemes utánajárni hova viszed.

Nekem is volt olyan sztorim hogy egy Acer Aspire One betört a kijelző, és gondoltam megkérdezek egy hivatalos Acer szervizt mennyiért cserélik...Jött is a válasz 42 ezer + áfa, de közölték velem ebbe már a munkadíj is benne van...:) Na most a gép hibátlan használt piaci ára akkor 60 ezer forint volt. Fogtam ebay-ről megrendeltem 10 ezerért postával együtt, 5 nap alatt itt volt, 5 perc alatt bele is szereltem....:)
Na de most gondolhatod hány olyan ember volt aki megvette náluk...
Plusz még ugyan ezzel a géppel volt az, hogy a bios elszállt, azaz se kép se hang, 10 ezerért akarták megcsinálni, neten találtam hozzá egy leírást 15 perc alatt megcsináltam...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.