Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Piszmaty76 válasza #88470784 (#199) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Szerintem hagyd, valószínűleg nem tudsz rajta segíteni. Hiszen még az is kifog szegénykémen, hogy legalább offba tegye sértő személyeskedő arrogáns nyálveréseit. :N

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#202) nyisziati válasza Piszmaty76 (#201) üzenetére


nyisziati
veterán

Mi van, zavarnak a tények? :DDD
Eddig érdemben egyikőtök sem tudott reagálni arra, amit írtam.
Ráadásul a személyeskedést is te követted el, én sehol nem írtam ilyesmit. Már rég törölték volna. ;)
Egyszer véletlen nem nyomtam rá az "offtopic" gombra, és máris ilyen fröcsögést váltott ki belőled? :DDD
Na persze, ha igazatok nincs, akkor jön a személyeskedés...

(#203) Piszmaty76 válasza nyisziati (#202) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Hmmm, érdekes, az én hozzászólásaimat sem törölték. Akkor most mi is van? Amúgy miért ne tudtam volna érdemben reagálni arra, amit írtál (és amilyen stílusban írtad ami írtál)? Csak szimplán "ne etesd a trollt" alapon levegőnek néztelek. :K Ez is egy érdemi reakció ám. Jehovákkal se állok le a képzeletbeli barátjukról vitatkozni és próbálom őket visszaráncigálni a való világba, nem éri meg az időpocsékolást. Nekem elég, ha távol tudom tartani magam tőlük. :) Nem véletlen, hogy csiribá fórumtársnak írtam és nem neked. Pedig bőven adtál rá lehetőséget...

[ Szerkesztve ]

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#204) nyisziati válasza Piszmaty76 (#203) üzenetére


nyisziati
veterán

"Hmmm, érdekes, az én hozzászólásaimat sem törölték. Akkor most mi is van? "
Én nem jelentgetem. :U

"Amúgy miért ne tudtam volna érdemben reagálni arra, amit írtál (és amilyen stílusban írtad ami írtál)?"
Tudtál te - vagy bárki - cáfolni? Nem. Annyira futotta, hogy gazdasági hozzánemértésből csiribá úgy vélte, kapitalistának írtam le Kínát. Amit csípőből cáfoltam is.
Úgyhogy itt úgy látom véget is ért a tüzijáték a részetekről.

(#205) Piszmaty76 válasza nyisziati (#204) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Hadd tippeljek, az meg sem fordult a fejedben, hogy esetleg nem arról van szó, hogy nem tudnák cáfolni az irományaidat, hanem egy bizonyos idő elteltével az ellened folytatott szélmalomharc már fájdalmasan kontraproduktívak tűnik (lsd. fentebb a jehovás részt). Arrogancia. Nem érzem fontosnak, hogy széllel szemben kisvécézzek. Nekem ennyi idő után bőven elég, ha néha a háttérből vigyorgok (valószínűleg nem egyedül) csiribáék kommentjein. Ők még nem untak meg téged. Ne add fel, küzdj tovább a hozzánk hasonló "tudatlan gonoszokkal"! :D

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#206) nyisziati válasza Piszmaty76 (#205) üzenetére


nyisziati
veterán

:DDD
Vicces vagy. Amekkora vehemenciával belémálltok minden egyes ilyen topikban, nekem nem az jött le, hogy ne akarnátok cáfolni. De valahogy sosem sikerül. Ilyenkor előveszitek a duzzogó kisfiú stílust, "nyálverésről", "trollkodásról" beszéltek, mentek jelentgetni stb., de értelmes érveket nem olvasok tőletek.

És ez már másoknak is lejön.
7Heads drago haverod megint előadta az "USA=Kína" dumát, de ollie leoltotta:

"Az, hogy nem tudod mi a különbség egy demokráciában meg a diktatúrában működő vállalat között, nem engem minősít."

Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#207) #88470784


#88470784
törölt tag

Nah most jól megkaptátok.

(#208) dutrás válasza nyisziati (#206) üzenetére


dutrás
őstag

Már az első hozzászólásod direkt kötözködő hangvételű volt. Ne várd hogy mások ne hasonló hangnemben válaszoljanak neked.

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#209) Piszmaty76 válasza nyisziati (#206) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

:C

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#210) Giovan! válasza #88470784 (#195) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem nevezném kommunistának azt a rendszert, legalábbis nem a fogalom eredeti, marxi értelmében.
Szociális háló nulla, jelen van egy csomó multi, munkásjogok védelme megintcsak alulfejlett, van magánvagyon, nem szűntek meg az osztályok, szóval túl sok a problémás pont.

Nem nevezném ugyanakkor szabad piacinak sem azt a gazdasági rendszert, hiszen a piac egyes igen fontos szektorai állami kontroll alatt maradtak (pl. a bankszektor), és ez azzal jár, hogy az állam dönti el melyik cég lesz sikeres, és melyik nem.

Én ezért inkább nem is használom ezeket a jelzőket, megmaradok a megvalósult disztópia, totalitárius rezsim, diktatúra, stb. fogalmaknál, sajnos nincsenek meg a megfelelő nyelvi eszközeim a jelenség pontosabb leírására.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#211) nyisziati válasza dutrás (#208) üzenetére


nyisziati
veterán

Semmi kötözködés nem volt ebben, az első két kommentre reagáltam. Azok páras lábbal szálltak az USÁ-ba, hozzájuk képest még finom is voltam.

Egyébként nem azért írtam, hogy mások hogy beszélnek velem, mintha különösebben érdekelne, csak jeleztem, hogy most semmiféle személyeskedést, jelentgetést stb. nem én követtem el.
Simán csak érveltem, amire nem kaptam adekvát választ, sem cáfolatot.

És ahogy a másik topikból linkelt hsz-ek is jelzik, egyre inkább másoknak is ez a véleménye.

(#212) ooloo válasza Piszmaty76 (#166) üzenetére


ooloo
őstag

Egyetértek !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#213) Piszmaty76 válasza ooloo (#212) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Köszi (a Muppet show-s öregekért is, nagyon bírtam őket anno)! :R

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#214) ooloo válasza Piszmaty76 (#213) üzenetére


ooloo
őstag

Ebben a posztban úgy írtad le a lelkesedést és ami utána jött , a kiábrándulást , mint ahogyan velem történt . Nem vagy egyedül ... sokan vagyunk így . :K ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#215) janeszgol válasza ooloo (#214) üzenetére


janeszgol
félisten

Én is csatlakozom ehhez. 20 évvel ezelőtt még pátoszra emeltem az USA-t, a világ csendőrét. Ma már a hányinger kerülget a világ csendőrét illetően.

(#216) Piszmaty76 válasza ooloo (#214) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Pedig még az anno elutasított vízumigénylésemről nem is írtam. Na akkor undorodtam meg tőlük véglegesen, az volt az utolsó csepp a biliben... :K

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#217) Giovan! válasza janeszgol (#215) üzenetére


Giovan!
addikt

Ez rendben is van, amíg képes vagy ezt kultúrált keretek közt kiírni magadból. Sajnos ez már nem megy mindenkinek...

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#218) Piszmaty76 válasza ooloo (#214) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

És még az anno elutasított vízumkérelmemet (akkori barátnőmmel igényeltük volna) nem is írtam bele. De legalább jó NATO szövetségesként támogattuk szegényeket a bukott vízumigénylési díjjal. Na az volt az utolsó csepp a biliben, azóta nagyon undorodom a dolgaiktól... :K

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#219) Piszmaty76 válasza Piszmaty76 (#218) üzenetére


Piszmaty76
aktív tag

Geeez, azt hittem nem sikrült elküldeni az elsőt (akadozik a netem)! Elnézést!! :Y

Thermaltake Overseer RX-1, Seasonic Prime 750W Titanium, ASUS C8H X570 wifi, R9 5900X, Thermalright Peerless Assassin SE, G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z RGB, Sapphire 7900XTX Nitro+, Samsung 960 pro NVME gen3. 256GB/Kingston KC3000 NVME gen4. 2TB, LG QNED863QA 55" (HDMI 2.1)

(#220) doooo válasza nyisziati (#198) üzenetére


doooo
veterán

"Ne trollkodjál."

Pedig újra és újra bebizonyosodik, hogy csak erre képes... ideje felhagyni a felesleges "vitával". Legyen az utolsó szó az övék, ha annyira szeretnék, a valóság úgysem fogja tükrözni azt.

(#221) janeszgol válasza doooo (#220) üzenetére


janeszgol
félisten

Ő folyamatosan jelzi a HMS állapotot. Neked/nektek nem, de nekem, és ki tudja, lehet többeknek is hasznos. És ez a fórum ezért van.

(#222) nyisziati válasza doooo (#220) üzenetére


nyisziati
veterán

Igazad van.
Már sokszor elhatároztam, hogy inkább nem írok, de nehéz elviselni az egymás utáni kommenteket, ahogy belelovallják magukat az "USA=Kína" baromságba. És építik tovább a hazugság falait. A tényeket meg úgy söprik félre, mintha nem is léteznének. :(((

Mondjuk az engedélykérős topikba most nem szálltam be, csak olvasok. Lehet meg is tartom ezt a szokást.

(#223) doooo válasza janeszgol (#221) üzenetére


doooo
veterán

Igen, ezt az egy indokot már láttam valamelyik nap tőled... de ez nem negálja a számtalan trollkodását. Miért is tenné... azokat is csak azért mondogatja, hogy odaszúrjon vele másoknak (bár azokat meg egyáltalán nem érdekli)...
Egyébként ha ő nem mondaná, akkor nem is lenne nyilvánosan elérhető információ? Valami belsős (sok mindent megmagyarázna) dologról van szó?

(#224) dutrás válasza doooo (#223) üzenetére


dutrás
őstag

Nem feltétlen csak azoknak lehet hasznos akiknek jelen pillanatban is Huawei vagy Honor telefonjuk van. Azok is figyelemmel kisérhetik akik csak pusztán kíváncsiak a gyártóval vagy a HMS-el kapcsolatban vagy esetleg később kipróbálnák vagy ilyesmi.
Ez egy tech oldal lenne úgy gondolom...

[ Szerkesztve ]

P50 pro/P40 Lite

(#225) joey04 válasza nyisziati (#198) üzenetére


joey04
titán

Az a kedvencem, hogy ezt személyes sikerként éli meg. Mondjuk a közös tulajdon szelleme lehet bejátszik. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#226) nyisziati válasza joey04 (#225) üzenetére


nyisziati
veterán

Biztos ez is közrejátszik. :)

(#227) doooo válasza dutrás (#224) üzenetére


doooo
veterán

Ez mind szép és jó, de értelmezd amit írtam.

(#228) _cHAos_


_cHAos_
aktív tag

Volt 100+ hsz mióta nem kitiltottak. ( I d like to apologize for wat happend. )
Még mindíg a Kínai Népköztársaság vs Amerikai Egyesült Államok téma megy?
Bocs a népköztársaságnál hangosan felröhögtem :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.