Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) repvez


repvez
addikt

Köszi az írást én is tervezek eljutni ide.Remélem összejön, sajnos én is egyedül indulnék és pont emiatt hezitálok, mert nem szeretnék feladott poggyásszal szenvedni , az átszállások alkalmával.
Meg még nem alakult ki a terv, hogy menyni nap elég, hogy felfedezzem a szigetet .

(#2) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Szép képek.

Helló szexi! Három metró megállót találtam, ebből egy a közeledben van.
Bocs, ezt nem hagyhattam ki.

Én bejárnám egy nap alatt Párizst, Londont, Lengyelországot és Banánt is.

úgy a ¾-t megettem -> kiírhattad volna, hogy háromnegyed.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#3) Ed_007


Ed_007
aktív tag

Köszönjük a leírást! :R

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

Köszi az írást, érdekesebb volt, mint vártam! Jobban szeretem azért a melegebb helyeket. :)

(#5) Tessin


Tessin
csendes tag

Muito obrigado!!!!
:C

(#6) joey04


joey04
titán

Érdekes írás volt, köszönöm! Végig a monitor előtt tartott. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) Doki42


Doki42
őstag

Köszi az élmény beszámolót!!
Jó volt olvasni.. 😁😁

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#8) EkSYS


EkSYS
senior tag

Nászúton voltunk itt. Csak megerősíteni tudok mindent. Európa egyik legfantasztikusabb különlegessége. Ajánlom.

Eki - az eredeti

(#9) benedekco


benedekco
addikt

Egy hetes ott tartózkodásunk alkalmával törtem el a lábam az első teljes napon, azaz érkezésünk másnapján, gipszben feküdtem majd gipszben vezettem. Kár érte, jó kis sziget volt. :(

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#10) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nemrég láttam természetfilmet róla, többszörös bakancslistás hely:R. Pláne, búvárként.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#11) simonzé


simonzé
addikt

Jó kis beszámoló, tökre meghoztad a kedvem ehhez a helyhez. De az tuti, hogy nem télen megyek oda. :)

I don't fit in. I fit out.

(#12) t72killer válasza simonzé (#11) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A tél közepéhez még Kanári is egy kicsit túl északon van:(. Mi szoktunk családdal karácsonykor odamenni, de a strand elég didergős tud lenni december végén-január elején.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13) Gargouille


Gargouille
őstag

Nagyon jó írás volt, élveztem olvasni! Sok ilyen szép élményt még! :)

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#14) Brianiac


Brianiac
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a visszajelzéseket! :R
Nagyon jó látni a véleményeket és örülök, hogy tetszett. :))

Lumia 520

(#15) hemaka válasza repvez (#1) üzenetére


hemaka
nagyúr

emiatt hezitálok, mert nem szeretnék feladott poggyásszal szenvedni , az átszállások alkalmával.
Ha ugyanazzal a legitarsasaggal mesz, nincsen repter kozotti atszallas es egyben vetted a jegyet (atszallasosat), akkor atpakoljak automatikusan, neked csak csekkolgatni kell.
Itt gyorsan megjegyzem, hogy normal legitarsasagoknal, fapadosakkal nincsen tapasztalatom.

Azori-szigetek jo hely, tokos vagy friss jogsival egybol autot berelni, bar az inkabb matchbox, de neked pont jo volt emiatt. Bar teny, hogy anelkul eleg halal, meg ugy kb. mindenhol. Ha nem olyan helyen vagy, ahova egy robogo vagy quad is eleg.

[ Szerkesztve ]

(#16) lesaux válasza hemaka (#15) üzenetére


lesaux
veterán

A fapadosoknál sajnos nem így van. Egy ideje próbálják bevezetni az átszállás fogalmát, de nagyon kevés reptéren megy a dolog. Az alapvető működés az, hogy point-to-point jegyeket adnak el.

Brianiac:
Meglepve olvastam a cikkben a 2 órás átszállási időket, bátor vállalás. :) Ha az odaúton nem a lisszaboni, hanem még a brüsszeli gép rohad le (törlik, késik, divertál stb.), akkor Charleroiban lett volna nagy fejvakarás, ugyanis nem visz el a következő csak úgy jófejségből...

Amúgy nagyon jó írás, szívesen olvastam.

(#17) X Factor válasza EkSYS (#8) üzenetére


X Factor
addikt

Oh, amikor mi voltunk a párommal. A szállásunkon pont egy magyar pár töltötte előttünk a nász újtát. Csak nem ? :B

Make things work

(#18) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Köszönjük a cikket! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.