Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77) Piedon válasza mzso (#74) üzenetére


Piedon
tag

Üdv!

Kék halál az sajnos nem ismeretlen hiba ennek a típusnak a driverénél, az egyik orosz oldalon fent volt, hogy melyik a jó driver hozzá. Írtam a gyártónak, hogy ismert hiba-e náluk, hát lehet tippelni jött-e válasz (Megsúgom: nem). Én mind a kettő fajta T230-at kipróbáltam win alatt és működött, bár igaz progdvb-vel nem próbáltam csak a Crazyscannel. Online support a T230C-hez nincs, valakinek már sikerült drivert kunyerálni a gyártótól, ha jól olvastam orosz oldalon (csak azért emlegetem ennyire az orosz oldalt, mert aliexpressről ők szoktak még ilyen tunert rendelni és a Crazyscan fejlesztője is orosz).

Nem vagy véletlenül pesti? Mert akkor megnézném neked mind a két elromlott tuneredet hátha lehet velük valamit kezdeni.

Az Astrometával nekem az volt a baj, mint egy másik valakinek itt a fórumon: ha hangolt a tuner, akkor a vele egy antennahálózaton lévő tévé képe bekockásodott. Próbáltam nagyjából mindent, leválasztottam DC blokkal, kapott külön elosztót, csökkentettem a jelszintet, semmi eredménye nem volt, egyedül szűrőt nem raktam az USB kábelre, végül eladtam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.