Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) azbest válasza Speed® (#2) üzenetére


azbest
félisten

Arra akartam rámutatni, hogy egy olcsó házzal is lehet csendes gépet építeni. Általában a drágább nagy márkák házait favorizálják, hogy mennyire jó... milyen szellős és nincsenek rezonanciák ;) Akinek nincsenek különleges igényei egy átlagos házat is, minimális odafigyeléssel lakhatóvá tud tenni. Az elején kiderül, hogy a ház esetében az ár volt az elsődleges szempont... s kellemesen meglepődtem amikor jobban megismerkedtem a kiválasztott darabbal. A táp cseréjének legfőbb oka szintén a halk működés elérése volt. Erre pedig a kisebb 12es ventis FSP-knél nem ismerek jobb, megbízhatóbb és kedvezőbb árú darabot. :P

A ház leendő lakója később érkezik, csak a hangzás tesztelésére költöztettem be a régi konfigot (addig se kelljen hallgatnom :DDD ). Amikor megérkezik, lehet hogy folytatásként megírom a vele kapcsolatos tapasztalataimat is.

Joghurt: a filc szalagra mutató linket nem tudtam beilleszteni, ugyanis a fiókomba mutat :D, valamikor egy ismerőstől kaptam... gondolom sokfele kapni ilyet...
hmm az öntapadós szalagról eszembe jutott az egyik amcsi autó tuning műsor, ahol majdnem minden részben találnak ragasztószalaggal visszatett potyogó alkatrészeket :))


[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.