Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

hi-res audio.lol

Qualcomm dacos készülékeke 99% tudja poweramppal.Mert a sanyib sincs külön dac...Szóval aki emiatt vesz balek

Fúrész lesz minden csomagban a kávákhoz

Abe due dembella

(#2) etohun


etohun
aktív tag

Lol, a sony még rá meri írni egy telefonra, hogy compact :DDD

(#3) aelod


aelod
veterán

Káva kommentek 3..2..1..

Ja már az első is az volt :C :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Hello 2013

(#5) spawn21


spawn21
veterán

Imádom a Sony designait.
Majd amikor mindenki rinyál a tokok meg a betört kijelző miatt....
minden topik így kezdődik : milyen tok és fólia ? Üveg ? Ütés álló tok?
Tiszta vicc

iPhone 13p

(#6) #16514048 válasza Juhaszatti (#4) üzenetére


#16514048
törölt tag

Kb nekem is ez jutott eszembe amikor megláttam. De nem is érdekelne, ha legalább a kameraszoftver 2017-re emlékeztetne végre, majd meglátjuk.

Az viszont pozitív, hogy az előző hírekkel ellentétben oldalt maradt az ujjlenyomat olvasó.

(#5) spawn21:
Ezzel mit akarsz mondani?

(#7) spawn21 válasza #16514048 (#6) üzenetére


spawn21
veterán

Olvasgass az s8, g6 topikba. Jönnek a káva nélküli telefonok . A tok és üveg gyártók bevétele az egekbe fog szökni

iPhone 13p

(#8) Izzé


Izzé
őstag

Egy ilyennel előállni 2017-ben, már nem vicces. Tisztára mint Csipkerózsika... ébresztő sanyi!

(#7) spawn21 ja persze, mert a sony az törhetetlen! :DD Csak nehogy ez is magától pókhálósodjon!

[ Szerkesztve ]

(#9) rdt89


rdt89
addikt

Sehol nem találtam, de akkor ebbe se raktak infra-t? Tudom maradi vagyok, de nekem a tanítható infra számít egy mobil készüléknél, és 2013 ide vagy oda ez a Sony marhára tetszik. :)

(#10) #16514048 válasza spawn21 (#7) üzenetére


#16514048
törölt tag

A legtöbb esetben az üveg törik csak, ami ugyanúgy betereíti az előlapot a Sony-kon mint bármelyik másik telefonon.

Ahhoz, hogy maga a kijelző panel is sérüljön olyan erőhatás kell, amitől nem véd a bazi nagy káva sem.

(#11) expander


expander
senior tag

akik meg mindig 2002-ben elnek azoknak tok jo, felcsatolhatjak az ovukre a telefont, merthogy ez siman kivagja a zsebemet az tuti :C

(#12) blagolf válasza kovaszoskeny (#1) üzenetére


blagolf
senior tag

Lehet nagy a káva alúl felül, de egy telefon nem ettől lesz jó, vagy rosz. Ezek a Sony-k azért még mindig nem robbannak fel. :P

Üdv, Zoli

(#13) slimshady


slimshady
senior tag

Szubjektív, de a küllem túlzottan is ismerős. Nem igazán hozott lázba a többi pletykált paraméter sem... Ez sem a Sony éve lesz, legalábbis nálam.

üdv.: SlimShady

(#14) janeszgol válasza blagolf (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Miért, melyik robbant?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) spawn21 válasza Izzé (#8) üzenetére


spawn21
veterán

Értetlen vagy ;)

Minden telefon betörik. A keret nagyon hasznos , sok helyzetben

iPhone 13p

(#16) Enci1983


Enci1983
senior tag

Gyakorlatilag egy XZs, minek ez Sony? Nem sok értelmét látom..... :U

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#17) Crafter32


Crafter32
őstag

Vki leírhatná Z, X ZX stb nevek mit tartalmaznak, mert régen lehetett követni szépen melyik az aktuális csúcs és mini (Z1, Z2...), de most számomra átláthatatlan. Nem is értem ezt a Sony logikát, miért csinálja ezt a összevisszaságot.

(#18) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Sokat nem sz.roztak a forma kivitellel. Baltával faragott.
Kicsit rusnya.
Lehet, hogy a reklámok majd szebbnek fogják mutatni, kézben kellene látni.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#19) Samott


Samott
addikt

Az eg szerelmere, miert csinalnak ilyen kavakat? Z5C-m van, ket eves konstrukcio, megis kisebb kavakkal operaltak. S8/G6 mellett ez 2017-ben nevetseges. Raadasul a hangszoro bevagast is izlesesebb modon oldottak meg anno a Z5 szerianal...

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#20) Crafter32 válasza Polarstar (#18) üzenetére


Crafter32
őstag

Nekem kimondottan tetszenek a Sonyk. Káva ide vagy oda, de egyedi formájuk van és a Sony felirat letakarása után is bármikor felismerhetőek. Ez egy nagy piros pont a mai tucat telefonok között.

(#21) .Szaki. válasza blagolf (#12) üzenetére


.Szaki.
addikt

Tény, hogy nem robbantak fel..Viszont a piac sem robbant fel az eladásaiktól.

Picit kávahuszár leszek, de amellett, hogy nem nézne ki rosszul, láttam már olyan Sony-t, amin kevesebb káva volt pl oldalt és brutál jól nézett ki. Én csak ezért nem értem ezt a készüléket.

(#22) troviko


troviko
senior tag

Még mindig elképesztően ronda, és még mindig borzalmasan nagyon a kávái. Én nem szeretem a káva mentes kialakítást, de ez már a másik véglet. Azért egy 75-80%-ot nem ártana elérni.

Ettől a Lumia dizájntól hányok (plusz előjönnek a rossz WP-s emlékek) hiányzik a Z5 féle dizájn, az szép volt (ha nem is túl ergonomikus).

[ Szerkesztve ]

https://www.oldtech.hu/

(#23) Xaels


Xaels
félisten

Nem tudom, majd kézben eldöntöm. Most kék XZ-m van, nem érzem úgy, hogy cserélnem kellene. A kávák teljesen jók, játék és videozás illetve fotózás közben is tudom stabilan tartani legalább.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24) Dr. 444Hertz válasza Enci1983 (#16) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ha ez szarkazmus volt, akkor vicces vagy.
Ha komolyan gondoltad, akkor hatalmas +1 :D

Biztos nem lesz rossz telefon, de így látatlanban tényleg nem tűnik többnek egy XZs-nél.
Ami igaz, hogy csak külföldön jelent meg leginkább, de hát na.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#25) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Én már komolyan nem értem ezt a termékstratégiát.
Ezt a telefont most megint minek kell kiadni?

(#26) joey04 válasza blagolf (#12) üzenetére


joey04
titán

Na mesélj, melyik robbant fel?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) kovbandi82 válasza joey04 (#26) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Valakinek bejön a retro design. Nekem speciel az S8 formája nem illik a kezembe. Nem azt mondom, gyönyörű, meg mutatós, de a kis, tömzsi kezembe nem illik.
Mondjuk azt hozzátenném, hogy olyan Sony se létezett még, ami tetszene. Se a külső, se a felület nem bejövős. De aki Sony fan, az tuti megveszi, mert klasszikus Sony formát megtalálja benne. De hogy csábít-e át vásárlókat, azt kétlem, nagy tömegben semmiképpen, pedig szüksége lenne rá a márkának.

[ Szerkesztve ]

(#28) xmaas


xmaas
őstag

Egy az egyben XZ csak a hatlapja mas kicsit , azok az undorito bitang kavak meg pfuejj ne vicceljunk mar "Sanyiba" 2017 van "keremszepen" .
Zero ertelme azoknak a kavaknak legalabb ha mar ilyen rusnya akkor csinalnak meg hogy legyen strapabiro mint peldaul S7/S8 Active akkor azt mondanam okes rendben valamit valamiert de ebben a formaban viccnek is rossz

Utolso "normalisabb" Sony a Z3 volt azota csak a benazas megy es mondom ezt ugy hogy szeretem a markat es itt figyel a fiokban egy XZ is , de nagyon nem akarnak haladni a "korral"

Kivancsi leszek ha mar vegre iden sikerult osszerakni egy normalis kamera/szoftver parost vagy megint elfog verezni a tobbi gyarto csucsmodeljehez kepest (ami persze Sony szenzorral van felszerelve :U )

(#29) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nem lehet, az az oka a nagy káváknak, hogy a sztereo hangszórók lesznek benne?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#30) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Bün ronda.

(#31) zozzo72 válasza Xaels (#23) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Na ezt sem gondoltam volna... ☺️
Hogy neked valaha is Sony telód legyen.
Hááá...

(#32) blagolf válasza .Szaki. (#21) üzenetére


blagolf
senior tag

Igen az XA1-en kevesebb a káva oldalt, jól is néz ki, és ezt alkalmazhatnák a csúcsgépnél is. Azt nem tudom hogy egyeseknek miért fáj hogy a Sony ekkora kávákat tesz a telefonra, ha úgysem akar ilyet venni? Semmilyen használati hátránya nincs, csupán esztétika. Az hogy valakinek mi tetszik az meg egyéni dolog. Van olyan vitathatatlanul hatalmas hiba amit el tudnak nézni emberek egy márkának, és vannak ilyen kinézetbeli különbségek amit hatalmas hibának gondolnak. Sajnos sok embernek kiégette az agyát a sok reklám, amit gyártók ügyesen használnak is, de ez legyen azoknak a baja. Engem amúgy ez a telefon sem érdekel, most is csak azért van XZ-m mert nem volt normális Compact.

Üdv, Zoli

(#33) blagolf válasza <Lacy85> (#25) üzenetére


blagolf
senior tag

Vedd úgy mintha S8+ (XZ Premium), S8 (XZ1) Ugyan azok a specifikációk más méretben.

Üdv, Zoli

(#34) slimshady válasza spawn21 (#5) üzenetére


slimshady
senior tag

A dizájn ízlés kérdése, de hogy nem ergonómikus az tuti. Nem tudom láttál-e már XZ Prémium mellett S8-at, nekem volt hozzá szerencsém. Mindkettő üveg, ugyanúgy törik, gyűjti az ujjlenyomatot, csak épp sokkal kényelmesebb az utóbbit használni és zsebre is tudom tenni.

üdv.: SlimShady

(#35) Enci1983 válasza Dr. 444Hertz (#24) üzenetére


Enci1983
senior tag

Tényleg komolyan gondoltam, szerintem ennél azért kicsit többre is képesek lennének. Ez egy XZs csak SD835-tel.
Crafter32, Z és X széria már nincs. Ami van az az XZ illetve az XA. Na meg most az E sorozat kiiktatásával jött egy L1. XZ tehát felső, XA közép illetve felső-közép, L belépő/alsó.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#36) dzsi23


dzsi23
addikt

Komolyan kérdezem, nem trollkodni akarok: a Sony-fanokat leszámítva, mi vesz rá valakit, hogy Sony-t vegyen? Nagyon rég óta nem láttam olyan készüléket tőlük, amit szívesen használtam volna, vagy amitől ne lett volna sok jobb alternatíva más gyártóktól.

(#37) lezuvius válasza dzsi23 (#36) üzenetére


lezuvius
őstag

Kulonboznek a tobbiektol, egyedi dizajn, remek szoftver, nehany plusz feature (4K display, 960fps slow motion video). En megtudom erteni azt, aki Sonyt valaszt.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#38) blagolf válasza dzsi23 (#36) üzenetére


blagolf
senior tag

Ha tényleg kíváncsi vagy rá, akkor ezt ne a MA-n kérdezd meg.

Üdv, Zoli

(#39) atikó


atikó
őstag

szép szép de 2600MAh nem lesz nagyonbb akku

(#40) Vikooo


Vikooo
addikt

Úgy vennék egy igazi Japán telefont. Annyi komponenst ők gyártanak, uttoroi voltak az elektronikai fejlődésnek. A Samsung például Japanba küldte az alkalmazottakat tanulni. Az általános megbízhatóságáról nem is beszélve amiről a Japán termékek elég híresek.

Remélem egyszer még földbe dongolik a nagyokat és újra lesz egy "Sony Walkman" :)

[ Szerkesztve ]

(#41) Xaels válasza zozzo72 (#31) üzenetére


Xaels
félisten

Miért? Az M7 óta ez a legjobb telefonom. N5, S6, egyik sem hiányzik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#42) justflash válasza dzsi23 (#36) üzenetére


justflash
tag

Én pl. azért vettem Z5C-t tavaly nyáron (akkor volt egy éves kb) , mert nem találtam más kompaktot hasonló hardverrel, ami vízálló is volt. Kicsi a kezem, nem állnak kézre már az 5"-os telefonok sem. Vagy csak nem hagytam elég időt arra, hogy megszokjam.

Pedig a SW nemtámogatás miatt már legalább 5x eldöntöttem hogy nem lesz több Sonym, de nincs igazi alternatíva. Ez az egyik húzóáguk szvsz, ha körülnézel most sem nagyon vannak értelmes és vízálló kompakt készülékek, egyébként én is inkább egy Xiamomit vagy Oneplust vennék.

Igen, túlárazott, melegszik, nagy a kávája ennek is. :DDD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#43) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Lehetne ennek a belseje a Lenovo k900 házába, már le is cserélném az s7-et.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#44) zozzo72 válasza Xaels (#41) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Tehát megtértél...☺️
Jómagam csak 15 éve vagyok Sony párti.

(#45) janeszgol válasza dzsi23 (#36) üzenetére


janeszgol
félisten

Én minden évben meggondolom a Sonyt. Mi tetszik benne? A kinézet és a kijelző. Illetve ide sorolandó az érintő minősége, ami egy E1-ben is pontos volt. Csak kétujjas volt, de pontos. Bár most olvasom, hogy pont ez szenved csorbát az XA1-nél az egyik oldalon. (Szériahiba?)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#46) Xaels válasza zozzo72 (#44) üzenetére


Xaels
félisten

Megtérésről nincs szó. Egyszerűen nem volt más ami tetszett volna. Fém burkolat, sztereó hangszórók és nem úgy néz ki mint a 20. iphone vagy galaxys szerelemgyerek. A HTC és a Siemens után Sonym(Ericsson) volt a legtöbb. Volt pedig LG, Nokia és Samsung is. Az egyik legkomolyabb telefonom az X1 volt, de sajnálom azt is, hogy eladtam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47) <Lacy85> válasza Xaels (#46) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Fém burkolat...
Még jó, hogy a hátlap egy részét leszámítva full műanyag szegény XZ. :D

[ Szerkesztve ]

(#48) Xaels válasza <Lacy85> (#47) üzenetére


Xaels
félisten

Igen tudom, hogy a keret nem fém. De pl. az M7-nek sem volt az mert az antenna kivezetések kellenek. A felület nagyobb része fém, kb 80% lehet. Az üveg S6-ot gyűlötem mert mindenhonnan le akart csúszni pl.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49) blagolf válasza <Lacy85> (#47) üzenetére


blagolf
senior tag

A hátlap az alsó 1cm-es csíkját leszámítva fém. A keret viszont tényleg műanyag. Viszont látszik a képeken hogy az XZ1-nek egy anyagból van a hátulja és az oldalai. Az az anyag pedig fém, mert látszanak a vékony antenna csíkok. Nem, nem olyan mint amilyet a Samsung másolt az Apple-töl, más. :N Szóval már abba sem lehet majd belekötni. :D

[ Szerkesztve ]

Üdv, Zoli

(#50) nyurga82


nyurga82
tag

A sonynál 5 éve ugyan az a dizájn... Z2-őmet cserélném, de így az XZ1 felejtős. Várom a compactot!!! De az is lehet hogy el kell hagynom japán céget. Miért nem tud olyan telóval előjönni mint a Huawei P10? Az lenne igazán tökéletes teló, ha lenne benne infra, rádió és sztereó hangszóró. De hát tökéletes telefon ugye nincs :((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.