Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erahurka


erahurka
félisten

Érdekes hogy ilyen nagyra hagyták a felső kávát. Jobb lett volna inkább középre tenni a kijelzőt és alul is felül is maradt volna egy kicsi.

(#2) prolad


prolad
őstag

Fura lenne ekkora felső kávával, de maga az asszimetrikus megoldás tök jó, annyival könnyebb elérni a kijelző tetejét.

(#3) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Szokatlan első blikkre.

De sem noccs, sem csepp, semmi zavaró izé sincs.
Értesítési led is van legalább?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Ez így nagyon bizarr. Nem nagyon értettem korábban akik "távirányítózták" a hasonló kialakítást...de ja, erről nekem is az ugrik be első blikkre sajnos.

Ráadásul nem is tűnik elég szélesnek, pedig bizonyos népcsoportokat leszámítva az ember általában vízszintesen olvas, böngészéshez, fórumolvasáshoz meg csak nem fordítom el. No mindegy, nem nekem találták ezt ki.

(#5) #16820480


#16820480
törölt tag

Nekem tetszik, sokkal jobban, mint ezek a csepp-notch meg szétcsúszó kialakítás, előugró kamera, stb. Kíváncsi leszek mit tud majd, de évek óta az első Sony design, ami bejön :K

(#6) roli543


roli543
őstag

Végre valaki meglépi ezt a designt, màr rég várok erre, nagyon tetszik 😍😍

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#7) Tom321


Tom321
csendes tag

Várható volt, hogy nem 18:9 képarány lesz.

Már októberben kiderült a képernyő (5.9), és a telefon pontos mérete. (155/68 mm)
Ezek alapján (már akkor is írtam) nem lehet 18:9 -es. Ahhoz min 73 mm szélesség kellene.

Amúgy nekem tetszik. Már az Alcatel 5 is tetszett.

Remélem jó áron lesz.

(#8) #81733120


#81733120
törölt tag

Elég érdekes, de nem tudom már miért kell tovább nyújtani.:U
Egyenként oldalról a régebbi Xperiákra hasonlít, a design-al nincs baj.:)

(#9) atos30


atos30
aktív tag

És visszatértünk 2009-be. LG BL40. Az is megbukott vagy csak túl korán akarták ráerőltetni az emberekre.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#10) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Tipikus sony, kijelzo + pingpongasztal egy hazban. 21:9-nel raadasul kimondottan jol mutat az a fel telefon meretu felso kava.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#11) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Nemrég vettem Honor 7A-t, de még nem jöttem rá, miért jó a hosszúkás kijelző, pedig az csak 18:9-es...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#12) erahurka válasza elfelejtette (#11) üzenetére


erahurka
félisten

Azért jó mert adott készülékházat jobban kitölt. Meg több dolog fér el rajta pl a billentyűzet felett ha üzenetet írsz.

(#13) janeszgol válasza elfelejtette (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

A telefon szélességének kordában tartása miatt kell, ha növelni akarják a képátlót. Ne legyenek 8, meg 9 centi széles telefonok, mert azok még mindig tabletnek számítanak.

(#14) elfelejtette válasza janeszgol (#13) üzenetére


elfelejtette
veterán

Oké, csak akkor tényleg a távirányító stílusú telefonok fognak jönni... :(((
Már jelenleg sem nagyon ad ki senki normális hardverrel 5.2" alatti telefont a Sony-n kívül.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#15) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Bleh

Tipikus Sony káva

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.