Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batai15


batai15
félisten

egy vicc ennyiért a telefon .

(#2) Wesder válasza batai15 (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Nem is értem mit akarnak ezzel...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) Lirion


Lirion
addikt

3 éves telefont 100k fölötti áron? A hülyének is megéri. :W Ráadásul 16 gigás modell.
Külön poén, hogy az L kategóriában emelték az árát. Bravo telenyomor. :C

[ Szerkesztve ]

(#4) szupermacs


szupermacs
veterán

Ennél jobb üzletet vártam... :(((

(#5) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ez milyen cím már ;] :DDD

Amúgy ez eléggé drága ennyiért...

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6) sagem


sagem
addikt

Ki a fene veszi meg ennyiért, amikor nem sokkal többért jön a sokkal jobb SE?:) Én a helyükben elkezdeném tényleg akciózni, mert ha kijött az SE nehéz lesz elsózni az 5s-eket, s biztos sok helyen van még szép számmal raktáron belőle.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#7) darvinya


darvinya
titán

Ekkora pofátlan árakat, ráadásul hűség lejárta után még külön kell fizetni, hogy független legyen.
Valójában ez utóbbi azt jelenti, hogy soha nem lesz tulaja a vásárlónak a készüléknek.
Ennek úgy kellene működnie, hogy hűség lejárta és kifizetés után automatikusan ingyen független legyen.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8) Assimilator


Assimilator
őstag

"Aki még szeretne elcsípni egyet belőle, az most jó áron juthat hozzá."

S akkor kikerjuk magunknak, hogy nincs fizetett hirdetes?! Aztan meg jon a picsogo poszt, hogy nincs penz a minosegre? :))

(#9) Wesder válasza Assimilator (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Let the Banhammer fall ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) Bird


Bird
addikt

De én dominóban akarom ezt a rohadt almát!!!! :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#11) Assimilator válasza Wesder (#9) üzenetére


Assimilator
őstag

Csak oszinte erdeklodes. :)

(#12) lettyke


lettyke
tag

Így is drága nevetségesen kitartják az árát de majd odaadják biztosan feltörekvő országoknak, nézegettem a használt árakat na ott sem piskóta a helyzet a szemem fennakad miket nem kérnek egy 2 éves készülékért, azt hiszik majd megveszik annyiért. Az SE szerintem drága a 4" kijelzőért ennyit adni szerintem melléfogás, de persze most hirtelen márciusban divat lett a 4 coll előtte mag csak az 5 coll, ébresztő emberek!! Az Iphone ezzel a kis SE- vel akar robbantani, mert esnek az eladásai sokan sajnos ennek be is ugornak és kiadnak érte 160K forintot részletre, hogy a nagy Apple megépítse az új ürbázisát aminek a fotóit már lehet látni.

(#13) scbb válasza Assimilator (#8) üzenetére


scbb
tag

Teljesen igazad van. Amikor ment a duma, hogy aki adblockot használ az lop stb, meg hogy azt akarjuk-e, hogy fizetős legyen az oldal. Hát akkor az jutott eszembe, hogy normális havidíjat ezért a színvonalért ami itt megy mobilarénán nem tudom ki fizetne ki. A mostani prémium még megérheti annak, aki sokat fórumozik de a cikkek általában jókora lemaradással máshonnan összekukázott fordítások. Az MWC-s tartalmak előtt le a kalappal, azok minőségiek voltak és értékesek. Az mondjuk külön vicc, hogy a vezető tech magazin videói szarabb minőségűek, mint egy okoskodó átlag jutubvideósé. Az a legszomorúbb ebben, hogy aki nem beszél angolul azt gondolhatja, hogy ez a minőségi tech újságírás...

[ Szerkesztve ]

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#14) Rusi válasza Assimilator (#8) üzenetére


Rusi
senior tag

Szeretném látni azt a hozzászólásomat, ahol én ilyet írtam. :)

(És nem, még mindig se nem fizetett, se nem hirdetés)

scbb

Gondolom cikkek szó alatt maximum a híreket érted, mint "máshonnan összekukázott fordítást". Egyébként lehet megdöbbentő lesz, de bizony mindenhol így működik a hírezés. Valahol felbukkan egy új téma, azt pedig a többi oldal átveszi, illetve nemzetiségtől függően persze a saját nyelvére fordítják. A GSMArena vagy bármelyik külföldi oldal is "kukázza" a híreket, ott legfeljebb csak átfogalmazzák, lefordítani nem kell (ha angol volt az eredeti forrás). Csak épp a Mobilaréna nem csupán hírekből áll, akad itt párszáz/párezer teszt, meg a blogok, ami teljes mértékben saját tartalom, vagy ha úgy tetszik, az agyunkból "kukázzuk össze".

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#15) Rusi válasza Bird (#10) üzenetére


Rusi
senior tag

Akkor fáradj be egy Telekom üzletbe vagy az online shopjukba. :D

Átírtam azt a bizonyos egy szót a leadben, nehogy itt ezen törjön ki a "háború". :)

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#16) haxiboy


haxiboy
veterán

Már megtanultam. Szolgáltatótól nem veszek telefont. Drágább is, függő is, és pofátlanul magukhoz kötnek.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#17) scbb válasza Rusi (#14) üzenetére


scbb
tag

Kicsit valóban túltoltam, csak a múltkori picsogós cikk egy kicsit kiverte nálam a biztosítékot, mert sok komment jött a arról, hogy romlik az oldal minősége, egyre gyengébbek a cikkek, de az önkritika szikrája sem látszódott. De ez itt teljesen off és nem is rád vonatkozik, illetve csak annyiban, hogyha nem reklám valóban, akkor ne buzdíts senkit arra, hogy ennyiért vegyen iphone 5s-t :D

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#18) Massmurderer


Massmurderer
őstag

gyerekek,április 1 van :D

(#19) Assimilator


Assimilator
őstag

Na most mar nem "jo", csak "jobb" aron lehet hozzajutni. :)
Azert igy jobban nez ki.

(#20) batai15 válasza scbb (#17) üzenetére


batai15
félisten

"Kicsit valóban túltoltam"
ejj béláim az úrban :C

(#21) Luck Dragon

Ez az ár kicsit túlzó egy ilyen "korosodó" készülékhez.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) Bird


Bird
addikt

Pécsett már csak pár darab van.... Viszik, mint a cukrot. Sorok kígyóznak a T előtt!

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#23) Viktor0610 válasza scbb (#17) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem egészen értem, mi a bajod a cikk szövegezésével. Azt pláne nem értem, hogy kerül a képbe az adblock miatti cikk. Teljesen más a két írás apropója. :F
Arról nem is beszélve, hogy a hivatalos, független árát ugyan nem ismerem a készüléknek, de az hadd ne a Telenor hibája legyen már, ha az Apple ennyiért adja a nevezett készülékét.
Nem kell megvenni, ha sokallod az árát. Ennyi.

A cikkről meg még annyit, hogy Rusi mindhárom szolgáltató árlista-változásait lehozza, ami szerintem tök jó, ha pl. vennél egy készüléket, és várod, hogy mikor akciózza le a szolgáltatód.
Nem is értem azokat a hangokat, amik a fizetettséget említik?! :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#24) scbb válasza Viktor0610 (#23) üzenetére


scbb
tag

Azért írtam, hogy túltoltam és hogy off itt.

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#25) Rusi válasza scbb (#24) üzenetére


Rusi
senior tag

Na, nekem aztán nehogy itt pont miattam legyen "balhé". Nincs semmi gond, azt az egy szót a leadben valóban elírtam, a többi meg csak egy kis túlreagálás, semmi több. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#26) judas13 válasza darvinya (#7) üzenetére


judas13
addikt

Na ez a Pofátlanság.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#27) Wesder válasza Assimilator (#11) üzenetére


Wesder
félisten

Poén volt :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) scbb válasza Rusi (#25) üzenetére


scbb
tag

+1, részedről egy rossz szó a cikkben, nálam idegállapot plusz túltolás :) peace

[ Szerkesztve ]

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#29) Assimilator válasza Wesder (#27) üzenetére


Assimilator
őstag

Vettem en. Azert is mosolyogtam. :)

(#30) Bass válasza Bird (#22) üzenetére


Bass
addikt

Persze mert mindenki reklamal a vacak tv meg net miatt es 45 percet kell varni mire sorra kerulsz 😄

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#31) Aron1988


Aron1988
tag

Ez az, a szolgáltató függő 3 éves telefon már nem csak 10ezerrel olcsóbb, mint az őt minden téren arconpörögve alázó, Andrási úti exkluziv márkaboltban kiállitott független, zsír új utódjának listaára. Legalább olcsóak a percdíjaik!!

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#32) Rusi válasza Bird (#22) üzenetére


Rusi
senior tag

Az nagyon szuper, mivel itt a Telenorról van szó, de hát érthető, hogy a T-nél is próbálják elszórni az utolsó példányokat, ezek szerint sikerrel. :D

Mobilaréna (2010-2017)

(#33) Bird válasza Rusi (#32) üzenetére


Bird
addikt

Ők is olvassák a ph!-t így április 1-én! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#34) scbb válasza Rusi (#32) üzenetére


scbb
tag

A T mar egy honapja akciozza ezt a modellt, ketszer hívtak fel, hogy nem akarok e készüléket váltani :D

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#36) haxiboy válasza Sebhelyes (#35) üzenetére


haxiboy
veterán

Legyen 55 és akkor még korrektek maradtunk. :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#37) Igric


Igric
tag

Ezektől az ajánlatoktól sem kell hátast dobni..

(#38) takacsbotond válasza Sebhelyes (#35) üzenetére


takacsbotond
őstag

Annyiért sima Iphone 5-öt sem kapsz használtan...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#39) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Rég lejárt már az ideje. Van utód.

(#40) judas13


judas13
addikt

féláron lökik az alin most 214 dodo a 16 gigás...

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#41) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez az ár komoly? :F

Ennyiért adnak egy lassan 3 éves konstrukciót?

Micsoda ajánlat :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.