Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) Vakegérke válasza JuliusCaesar (#39) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt sem értem.

Bármely írásom olvasod, sehol nem találkozol politikával. Nem kívánok olyan szintre emelkedni, vagy süllyedni, hogy burkolt célzást tegyek bármire, amely pártviszonyokra, a legfelsőbb vezetés tevékenységére vonatkozik.
Tény, hogy közük van a melósok kiszolgáltatottságához, de ezt sem kívánom forszírozni.

Mesélek, napi gondjaimat mondom, és valóban mesélek, elviszlek egy álomvilágba, és még mindíg mesélek, mesélek a múltamból, múltamról.
Semmi értelme mélyebb tartalmat látni írásaim mögött, mint amennyit láttatni akarok.

Meséltem Panniról, aki fantáziám szülötte, meséltem Annuskáról, aki valós személy, meséltem lökött gyerekekről, akik azóta már felnőttek.
Meséltem öreg parasztom történeteit, meséltem sárkányost, meséltem dagadt anyut.

Szóltam buta reklámról, szóltam a tanárok kiszolgáltatottságáról, szóltam életről, halálról.
Nem szóltam politikáról, rasszizmusról.

Betekintést nyújtok érzéseimbe, gondolataimba. Igyekszem varázsos világot teremteni, hogy ha jelentéktelen is mondandóm, mégis élvezhető legyen.
Talán gondolataidat is irányítom, hogy úgy értékeld a világot, érzéseid, ahogy én azt szeretném. Amennyiben hat rád a csoda, írásom olvasásának idejéig egy kicsit más leszel, másként látsz, másként érzel. Utána már lehetsz önmagad, de amíg engem olvasol, engedd el magad, és ne láss semmit, csak azt, amit mutatni akarok.

Elhiheted, ismerem a verset. Ide azonban nem illik.
Jóindulatról, és nem kizsákmányolásról beszéltem.

Szerk: Az igét, amit említettem, munkáltatóm osztja. Szoros normák, pár percenként pár másodperc szusszanás. Majd mesélek erről is.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.