Hirdetés

2020. február 18., kedd

Gyorskeresés

(#1) jedis

jedis
(senior tag)

ezek a laposok !!!! :Y
Én megölném már azt, aki (csak) sima HD-t rak a mai laptopokba ! Annyira lementek az SSD-k árai, hogy én már a legolcsóbb kategóriába is egy min. 128GB-osat raknék. A memória árakrólmeg már nem is beszélve. Az ok, hogy egy 100 ezres laposba 4GB-ot tesznek, no de hogy egy 150 ezresbe is ! :W Azt a gémer lapost, meg hagyjuk is 400-ért, ilyen "belbecsel". :U

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#2) Stan648

Stan648
(tag)

Hello. A cikk harmadik oldalán 850 EVO-nak van írva ami a linken 860 EVO. 850 már kifutott termék. Egyébként látszik az előrelépés, mert én 2015.04-ben vettem a 850 EVO 250GB-t 35k-ért. 970 EVO PLUS meg hát, na én egy éve vettem sima EVO-t 40k-ért (500-ast), majd rá egy hónapra jött a PLUS, utána a polcokra ugyan annyiért. De PLUS vagy nem PLUS itt árban 1 év alatt semmi, persze volt már olcsóbb is. Persze mindkettőt 5év korlátozott garanciával.

Egyébként márcsak három hónap a gari a 850 evo 250-re, de a 75tbw-ből 11 jött össze eddig.
970 EVO 500 meg egy év alatt 4,8 de arra 300tbw van.

(#3) Sidorovich válasza jedis (#1) üzenetére

Sidorovich
(aktív tag)

Van valami amivel elégedett vagy? :DDD

Mondjuk a HD kijelzőt, 4GB RAM-ot és az SSD hiányát én is büntetném, de a Dell laposnál mutass már jobbat hasonló áron. :F

[ Szerkesztve ]

(#4) Daelion

Daelion
(aktív tag)

1660 Ti mint ajánlott kártya 'pláne a túlárazott MSI' hát nem tudom,ott van 1660 Super ami alig gyengébb pár %-al nagy átlagban és már van 100 alatt is normális kivitel. :U

(#5) Predatorr válasza Sidorovich (#3) üzenetére

Predatorr
(tag)

Az itt rendszeresen ajánlott laposok szörnyűek. Vetexenek az új szerkesztővel. :(((

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#6) SidCorky válasza Predatorr (#5) üzenetére

SidCorky
(HÁZIGAZDA)

Milyen új szerkesztőre gondolsz?

Stan648: köszi, tényleg el lett ütve, javítottam. :R

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone X // iPad Mini (2019) // Apple Watch S5

(#7) Predatorr válasza SidCorky (#6) üzenetére

Predatorr
(tag)

Erre itt. Telón és PC-n is be tud fagyni, és nem tudok beleírni semmit. Átváltok régire, és voilá, minden flott.

(#8) SidCorky válasza Predatorr (#7) üzenetére

SidCorky
(HÁZIGAZDA)

Ezt itt tudod jelezni az illetékesek felé, nem hiszem, hogy a Hazai pályák alatt keresgélnek bugok után. :)

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone X // iPad Mini (2019) // Apple Watch S5

(#9) NightGT válasza Daelion (#4) üzenetére

NightGT
(aktív tag)

+1

Bár nem biztos, hogy "túl" van az árazva. Kiváló az a hűtés, meg vsz. igazán jó a tápáramkör / PCB is, csak 1660Ti-be aztán igazán felesleges egy ilyen high end modellt megvenni...

Akkor már inkább RTX 2060 / 5600 XT, vagy a GamingX felárából egy jobb táp, jobb ház...

Speed is the only truly modern sensation

(#10) NightGT válasza Daelion (#4) üzenetére

NightGT
(aktív tag)

Meanwhile 5600 XT Pulse (amin a nagytesó 5700 bordája van) Alzánál 103k...tudom tudom, nem magyar webshop, de akkor is

(#11) Daelion válasza NightGT (#9) üzenetére

Daelion
(aktív tag)

Jónak jó az tény de ennyi felárat nem ér meg szerintem se.
De ha már mindenképp MSI akkor a 1660 Super Gaming X is 96 per pill.

Ti kártyát igazából már ki is vezethetné Nvidia 'szerintem'.

Ezt leszámítva én is inkább egy 5600 XT-re szavaznék csak ott még nagy kavar van az árazással '-Alza' de csak rendeződik majd. 'jó lenne mert én is azt tervezek venni'

[ Szerkesztve ]

(#12) pusszycat válasza jedis (#1) üzenetére

pusszycat
(veterán)

Min. 128 GB? Nem is látok már kisebbet. :D

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Huawei P Smart

(#13) Sidorovich válasza Predatorr (#5) üzenetére

Sidorovich
(aktív tag)

Oké, mutass kérlek egy lényegesen jobb ár/érték arányú laptopot 380.000 körül játékra, mint a cikkben szereplő Dell. :R
Az, hogy a 100-150.000es laptopok szörnyűek, azon szerintem senki se csodálkozik. :)
De pl. a fórumtárs így jellemezte a Dell G5-öt: "Azt a gémer lapost, meg hagyjuk is 400-ért, ilyen "belbecsel".", amivel szerintem már nehéz egyetérteni. :)

(#14) Juhaszatti válasza Sidorovich (#13) üzenetére

Juhaszatti
(őstag)

1660Ti-vel (van rajta +2GB VRAM is a Dellhez képest), igaz eggyel korábbi generációs de erősebb i7 procival, 2x akkora SSD-vel, közel 60.000ft-al olcsóbban.
A különbségből bőven kijön a Win 10 is, és van egy erősebb gépem.
[link]

(#15) jedis válasza Sidorovich (#3) üzenetére

jedis
(senior tag)

HP Pavilon
Tessék! Nem jobb, hanem szinte ugyan az, csak egy 100-assal olcsóbb.

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#16) Pécsi gyerek

Pécsi gyerek
(őstag)
LOGOUT blog

Az NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti jelenleg az egyik legjobb ár/érték arányú megoldásnak számít a piacon
:C :(

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#17) Amerigo49

Amerigo49
(csendes tag)

Már nem először fordul elő, hogy megvehetetlen terméket ajánlatok!
A Media-Tech Morlock MT1120 egér linkjén szereplő mobildigital.hu oldalra halandó nem jelentkezhet be, csak vállalkozás. Máshol meg sehol sem kapható.

(#18) SunMount3r

SunMount3r
(veterán)

A 2900Ft.-os noname egértől kezdve a több százezres videokártyáig, ráadásul egy lapon említve. Értem, "tökéletes" párosítás lennének. :D

Az az óra meg nagyon aranyos, de egy nullával eltúlozták az árát a végén...

(#19) lostheev válasza Daelion (#4) üzenetére

lostheev
(újonc)

Igazad van, 85 most a Gigabyte Superje, teszteket elnézve szerintem ár-érték arányban eléggé best buy szagú. :)

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#20) Daelion válasza lostheev (#19) üzenetére

Daelion
(aktív tag)

Járt nálam ~2 hete kölcsönbe egy olyan Giga kari.

Nem volt annyira vészes,én gépembe 'alul van 3 venti a kari alatt' 21 fokos szobába 70 fok könyékére ment fel igényesebb játékok alatt 'Borderlands 3 pl'.
Hangja azért volt de nem volt annyira zavaró,illetve ha lejjebb vettem venti fordulatot akkor már teljesen vállalható volt a hangja.

Egész értelmes upgrade lenne RX 570 után de majd meglátom mennyit tudok félre tenni erre a célra,ha nem lesz 5600 XT rendes áron 'Alzán kívül' ~1 hónapon belül akkor lehet én is maradok a 1660 Super mellet ha csak nem találok valami jobb karit 'garival' Aprón pont akkor. :)

[ Szerkesztve ]

(#21) Allien

Allien
(veterán)

Jájj, az a drón wazze, ne szopassatok! Na jó, nem PH-s cucc.. ;] Tehát, ha azt valaki megveszi 88.000-rt, az meg is érdemli! No, nem azért, mert rossz cucc, hanem ha elosztjuk 300-l az árát, az 293 dollár, wazze! Oszt képesek voltak át nevezni, az még rendben is van, de ennyiért??? A pontos neve ennek a típusnak:
MJX Bugs 5W (B5W), és kb 133-170 dolcsi körül már megvehető (170-rt táska, és 3 akksi)! Ok, kb 2-3 hét, mire ide ér, de ha le is áfázzák, meg kezelési költség, akkor is, kettőt veszek ennyi pénzből! :C
Ráadásul, az ne tévesszen meg senkit se, hogy rá van írva, 4K! Azt, ha jól olvastam tudja 15 fps-l, felskálázva... De, amúgy jó cucc, mondom én, mint MJX fan. Az elődje megvan, elég jó gép. :K Ja, és nem gimbalos! Ergo, a kép úgy változik, ahogy forgatod a drónt. Ne is számíts cinema felvételekre. Persze, ez rendben van 140 dolcsiért, de 300 dolcsiért már Hubsan H117S Zino jön, akcióban meg 230 körül is megvan, a pro verzió meg 300 dolcsi, és azért az gimball, és 4K... Persze, ha ez nem 88 lenne, hanem 50-60 körül, még csak-csak. ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Pentax K-5 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert | Zboard billentyűzet+BF2 kieg

(#22) nullpoint

nullpoint
(senior tag)

Szánalmas ez a mobildigital ezzel a jelentkezz be az ár megtekintéséhez idiótasággal. Tipikusan az a cég amelyiket nem sajnálsz ha lehúzzák a rolót. Ezektől akkor sem vásárolnék ha feleannyiért adnák a dolgokat.

(#23) nullpoint válasza Sidorovich (#3) üzenetére

nullpoint
(senior tag)

Ez.
Vagy ez

Esetleg még ez ;)

[ Szerkesztve ]

(#24) nullpoint válasza Sidorovich (#13) üzenetére

nullpoint
(senior tag)

Esetleg.

Amúgy a Prohardvert miért javarészt a lúzer cégek keresik meg a gagyi ajánlataikkal?

Ezek annyit tejelnek amennyiért már elnézitek a hülyének néző ajánlataikat?

Ez azért is érdekes mert ugye ha szar ajánlatokat mutatok az ügyfeleimnek akkor ugye én is részt veszek a lehúzásukban. Ugye..... :U

(#25) ubbconfig válasza Daelion (#20) üzenetére

ubbconfig
(aktív tag)

Ha már 1660 superben gondolkozol, nézz rá erre a kártyára is, 2 hónapja nyúzom, elégedett vagyok vele. 30%-os venti fordulaton RDR2 nyúzás alatt sem ment 62 fok fölé és szerintem csendes. Átlagos játékoknál (BF1, GTA5, Fortnite) a 60 fokot sem szokta elérni. A szoba 20-21 fokos, zárt ház 1 hátsó ventivel.
[link]

(#26) zooliii

zooliii
(tag)

Elég röhejes a 1660ti árazása... Annyi pénzből már pcx-en is válogatni lehet a korrekt hűtésű 2060-akból, pedig messze nem a legolcsóbb áruház.
A majd 400 ezres laptop is elég hurka felszereltségű ennyiért. Csak egy példa: [link]

(#27) Daelion válasza ubbconfig (#25) üzenetére

Daelion
(aktív tag)

Már megvannak a kiszemelt példányok ha arra kerül a sor de azért köszi. :)

Igazából ez csak B terv nálam ha nem jön össze a 5600 vagy valami hasonló szintű kari.

(#28) NightGT válasza nullpoint (#24) üzenetére

NightGT
(aktív tag)

Nyilván a kifutó, v. készleten ragadt cuccot kell hirdetni...

(#29) nexplo válasza Amerigo49 (#17) üzenetére

nexplo
(senior tag)

Mert az egy nagyker ;) de jogos a felvetés. Innen viszik a Tecsoba és Auchanba a termékeket. Szerintem ott kell keresni, de ez csak az én véleményem

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#30) Predatorr válasza SidCorky (#8) üzenetére

Predatorr
(tag)

Hidd el, nem kerestem! :R Témától független. Linket kösz.

(#31) MeszesKPT

MeszesKPT
(senior tag)

1660 Ti-t nem választanék már, főleg nem ennyiért.

(#32) snecy20 válasza MeszesKPT (#31) üzenetére

snecy20
(veterán)

A vele egyenrangú 1070-ek használtpiaci ára olyan ~60-70.000ft magasságában van...na ehhez képest a 1660Ti ennyiért kiemelten előnytelen vétel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.