Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lmno


lmno
őstag

A bootolás viszont lassabb lett.

(#2) #Morcosmedve válasza lmno (#1) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Mivel elvileg nemsokára jön az SSD-s új verzió, ez nem igazán érdekes számukra.

© asszongya'hogy

(#3) gianni85 válasza #Morcosmedve (#2) üzenetére


gianni85
veterán

ssd-s? Gondolom sshd-re gondolsz, és én nem tapasztaltam vele semmi eget-verő gyorsulást. Egyébként nekem nem a boot tűnik lassúnak, hanem a login, de különösebben nem érdekel.

(#4) #Morcosmedve válasza gianni85 (#3) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Most, hogy mennyire lesz hibrid, azt passzolom. Egyébként nem hiszem, hogy számottevően lassabb a boot.

© asszongya'hogy

(#5) lmno válasza #Morcosmedve (#4) üzenetére


lmno
őstag

Már van SSHD-s, Elite-nek hívják. SSD-s nem hinném hogy lesz, nem sokan vennének 200 ezerért konzolt.

(#6) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként az SSD nem dobja meg annyira a rendszert. Mármint a belső. Ez viszonylag régi videó, de nem hinném hogy sok különbség lenne az új rendszerrel.

Live-Die-Respawn

(#7) davidsone


davidsone
addikt

nem kéne ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#8) #Morcosmedve válasza oriic (#6) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

:R

© asszongya'hogy

(#9) Buster17


Buster17
addikt

Most került hozzám egy van és már ezzel frissített. Nem tudom milyen volt ez előtt de ez ami most van nem rossz, nem lassú, de mintha 360on gyorsabb volt. Bár nem tudom meg inkább mindegy csak menjen :D

(#10) Assimilator válasza #Morcosmedve (#2) üzenetére


Assimilator
őstag

Az igen draga lenne.

(#11) ITjunior


ITjunior
tag

inkább új vasakkal kéne jönniük, valamint elismerni hogy nagyon alá lőttek hardver téren ezekkel a "next gen" gépekkel. Már most is iszonyat kompromisszumokkal lehet csak játszani az új címeket, mi lesz később? Összekapják magukat a programozók?... csodára ők sem képesek, ehelyett pofozgatják majd a menüt, nesze semmi fogd meg jól. Ismét az elfuserált konzol genrecárió fogja visszatartani a játékok fejlődését az elkövetkező 4-5 évben? ;]

XBOX ONE 1TB ELADÓ ÚJSZERŰ ÁLLAPOTBAN

(#12) Def26 válasza ITjunior (#11) üzenetére


Def26
félisten

Remélem addig nem és 2 év múlva jön valami erősebb gép, hogy legalább a full hd ne legyen gond.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.