Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Tudatos volt a dolog, hogy a hype-ot szinten tartsák.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#2) Shing


Shing
őstag

Á, most olvastam, hogy a GTA5 megjelenése szeptemberben lesz... ki venne új konzolt idén, ha mindenki elvan a GTA-val 2014-ig? :DDD

(#3) Angel1981


Angel1981
veterán

Megint sokkal tájékozottabbak lettünk, de tényleg. :U

(#4) Ryder62 válasza Gergosz2 (#1) üzenetére


Ryder62
őstag

De ennyire? Hetenként 2-3 hír másról sem szól.

Shing

Igen, ez viszont mehetne bríkíngbe mert azért ez eléggé nagy cím és elég sokan várják. És hát nem is kicsit csúszik. Konkrétan szeptemberben jön.

[ Szerkesztve ]

(#5) oriic válasza Gergosz2 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem is, bár már így is mindenki a nextgenekről dumál...

Live-Die-Respawn

(#6) kovsol


kovsol
titán

És mi volt a menüpont alatt ha rányomott az ember ?

May the Force be with you!

(#7) Tankos5672


Tankos5672
tag

Unom már ezeket a "véletlenül kikerült" szXrságokat. Szándékosan kirakják, figyelemfelkeltés céljából.
"Semmi sincs véletlenül.. Mindennek oka van"

Nekem dudálsz, kisautó?

(#8) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Ez akkora baromság... idén jön ki a GeoW Judgement is mint nagy húzócímük pont a jelenlegi gépre... eléggé tökönszúrás lenne, ha idén jelentenék be az új gépet.

A menüpont valószínüleg valami új szolgáltatásra vagy frissítésre utal szerintem.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9) oriic válasza kovsol (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudni, hamar eltűnt, de google cache, meg webarchive segítségével utánanézek hátha megtalálom.

Live-Die-Respawn

(#10) vg


vg
addikt

Gondoltam beírom böngésző új ablakba : xbox.com és????? összehasonlítom az oldalt és a képet... köszönő viszonyban sincs egymással a fejléc. Nem baj! :D

(#11) jan101 válasza tDr1v3r (#8) üzenetére


jan101
tag

igen, jön tavasszal. GTA5 meg nyár elején. Semmi nagy bejelentés őszre/télre... nem véletlenül. ;)

edit: közben látom a GTA5-öt eltolták szeptemberre... szerintem attól még jönnek az új gépek... túl kevés a bejelentett gép, minden fejlesztőcsapat már nextgen játkékon (is) dolgozik. Attól, hogy kijön egy új generáció, a régire is jelenhetnek meg még címek.

[ Szerkesztve ]

(#12) oriic válasza vg (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

??

Tessék, most csináltam egy screenshot-ot:

A reklám az változik mindig, a fejléc meg majdnem ugyanaz, azt cserélték vissza a régire.

Live-Die-Respawn

(#13) jan101 válasza jan101 (#11) üzenetére


jan101
tag

hülye szerkesztési limit :) szóval kevés a bejelentett játék, nem a gép :)

(#14) Ryder62 válasza jan101 (#11) üzenetére


Ryder62
őstag

Olvass egy picit vissza.

Edit: Közben látom edit-eltél XD

[ Szerkesztve ]

(#15) danikollar


danikollar
őstag

Szerintem idén kijönnek a nextgen konzolok. Ma arról is volt hír, hogy még idén jön az új Battlefield, amiről korábban azt mondták, hogy már a nextgenekre jön!

(#16) Mister_X válasza oriic (#12) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez tényleg látható volt? Csak azért, mert simán fotósopp trükknek tűnik...

@tDr1v3r: ahogy előttem is mondták, a GeoW: Judgement az utolsó húzócím, utána semmi. bejelenteni bejelenthetik az E3-on, aztán 2014-ben nyüstölhetjük a The New Xbox-ot - TNX, nem is rossz (ssak nekem van Apple-utánérzésem? :DDD). Mondjuk az Xbox 360 hivatalos bejelentése és a megjelenés között sem volt csak fél év.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17) oriic válasza Mister_X (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel minden nagyobb gamer oldal lehozta, gondolom nem fake, de persze semmiben nem lehetünk biztosak.

Live-Die-Respawn

(#18) vg válasza oriic (#12) üzenetére


vg
addikt

te vak vagy!

(#19) Shing válasza oriic (#17) üzenetére


Shing
őstag

Persze, hogy nem lehetünk. A nagy gamer oldalak egymás híreit másolgatják...

(#20) WayneGace


WayneGace
őstag

Mindig így van mindennel. Lassan jönnek a új konzolok. Mindig lesz valami hír. Ez része a marketingnek.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#21) trufa12


trufa12
addikt

ingyen reklám, az emberek 1más agyát húzzák. és a végén kijön a konzol, és fejvesztve rohan mindenki a zsebébe 2xx ezer ft al és lecsap rá .
jó ez nekik.

UI: inkább vegyen akinek még nincs
1 logitech z-5500 at és élvezze a zenét , meg a mostani konzolján a játékok hangjait is :D

eszméletlen
3 év telt el :D mióta volt de user fail miatt tönkre ment gariba nem tudták cserélni így az árát kaptam meg

most sikerült beszerezni 60 ért , 3 éve 50 ért vettem jelzem :D

de hiába volt azóta szinte számtalan pc hangcuccom, hifijeim, ennek még alapjáraton is jó hangja van .)

se tuning, se jó hangkártya :) és mégis élvezhető

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#22) oriic válasza Shing (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De valahol van forrás, olyan nincs hogy ezt csak kitalálta valaki.

Live-Die-Respawn

(#23) trufa12 válasza oriic (#22) üzenetére


trufa12
addikt

MHHH
So NAIvE :D

Találjak ki én is valamit gyorsban :?:D

Én olyan szívesen orruk alá piszkítanék , azért sem beszélnék róla, nekik is pénzbe kerüljön már . mint nekünk majd mikor meg kell venni.
Ezért a sok ingyen reklámért , ám sok pénzt el lehetne kérni..... vagy minimum 1 next gen konzol mikor ténylegesen kiadják ;]

ha csinálnak megint :D valami jót hogy törjem szét a ps3 am és olcsóbban adják :D az új xboxot már futok is majd

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#24) Shing válasza oriic (#22) üzenetére


Shing
őstag

http://x-surface.tumblr.com/post/41282771026/x-surface-dont-believe-everything-you-read

(#25) oriic válasza Shing (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok, egy szót nem szóltam... :O

Live-Die-Respawn

(#26) G4ga


G4ga
őstag

az uj GTA közelébe nem lesz az uj konzoloknak.
Multkor olvastam egy hirt ahol a rockstar egyik emebere nyilatkozott h eszük agában nincs az uj konzolra fejleszteni. Asszem azzal érvelt, hogy annak idején a 4el befürüdtek. optimalizálatlan lett, akadt stb stb.
Most h van egy kiforott vas, tisztába vannak az elönyökkel, hátrényokkal kihozzák belelö a maximumot amit lehet. Egy uj generációs konollal ilyen szempontbol csak a nyüg lehet.
Tehát a GTA-nak ehhez szvsz semmi köze.

remélem nem köveztek meg azért amit irtam.

Érdekesség: van egy két microsofthoz közeli ismerösöm és Ök se tudnak semmit még, pont annyit tudnak amennyit mi...

trufa12: :)
Blizzardal nem foglalkozom. az utolsó játék számomra tölük a Warcraft 3 volt :)

[ Szerkesztve ]

(#27) trufa12 válasza G4ga (#26) üzenetére


trufa12
addikt

nem akarom kétségbe vonni , de jó lenne ha nekem is lenne pl 1-2 blizzárdhoz közel álló ismerősöm -.-.....

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#28) #52815360


#52815360
törölt tag

GTA V-nél platformként x360 és ps3 van megjelölve. Felesleges belekeverni a témába. Új konzolokat még az idén bejelentik, 2014-ben meg majd forgalomba kerülnek.

(#29) Thodeus válasza tDr1v3r (#8) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Nem hiába tavasszal lövik el a szokásos ősz helyett.

(#30) Mister_X válasza oriic (#22) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most váltottam Kaz Hirai-al pár mailt és nekem elárulta, hogy 2014. március 14-én fog megjelenni worldwide a cucc és nálunk majd ingyenes 1848 theme lesz a launch másnapján. Forrást is mutatnám, csak ugye levéltitok ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31) big-J


big-J
őstag

Régi xbox, új szolgáltatás

(#32) aizen92


aizen92
addikt

mivel sokan írtátok h GTA meg GOW az érdekes kérdés az lenne h a nextgen xbox vajon futtatni fogja-e az előző generációs játékokat..... simán meg lehetne oldani....

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#33) Baboka


Baboka
tag

Arra nem gondol senki, hogy visszafelé kompatibilisek lesznek a játékok és tökmindegy, hogy milyen húzónév jön ki a mostani generációra, mert az új ugyan úgy el fogja vinni?

(#34) oriic válasza Baboka (#33) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lényegtelen hogy kompatibilis lesz-e, a pletykák szerint az Onlive-hoz hasonló felhő alapú stream szolgáltatással lesznek elérhetőek a régi játékok.

Live-Die-Respawn

(#35) danikollar válasza Baboka (#33) üzenetére


danikollar
őstag

Több mint valószínű, hogy nem lesznek visszafelé kompatibilisek. Hacsak nem a már említett felhő alapú módon.

(#36) Mister_X válasza oriic (#34) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Arra sem gondol senki, hogy ehhez globális infrakstruktúra kell, ezzel meg még az Onlive sem rendelkezik, csak a Gaikai - nem véletlen vásárolta fel őket a Sony.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#37) oriic válasza Mister_X (#36) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezért mondtam hogy pletyka. Sony-nál ez sokkal valószínűbb mert ott van nekik a Gaikai, de MS is hasonlót tervez szerintem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#38) Ps Vita válasza Gergosz2 (#1) üzenetére


Ps Vita
őstag

Szerintem is

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.