Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zzola


zzola
félisten

Remélem ezzel eltűnnek a játék közbeni DX error leállások.... :W

(#2) Zso Ro


Zso Ro
senior tag

Tegnap este akartam telepíteni VGA drivert,akkor még nem volt kint.

(#3) zzola válasza Zso Ro (#2) üzenetére


zzola
félisten

Én ~21 után telepítettem, akkor már kint lehetett...

(#4) arn


arn
félisten

no atirtak a bios idt? :D

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#5) Zso Ro válasza zzola (#3) üzenetére


Zso Ro
senior tag

Igen még előtte volt,de csak egy hajszállal.

BF1-ben nekem a jelenlegi driverrel 16.x (melóból nem tudom a pontos verziót) már nincsenek.Ellenben néha IDLE módban összeomlik :)
Holnap lecserélem és megnézem mit produkál a gaméban.

(#6) Gpety


Gpety
tag

Sajnos a sok selejtes hulladék RX-re még mindig nincs driveres megoldás, a GlobalWattman egy rakás sz@r. Azt hittem, hogy a gépemben rossz valami más (pl. RAM), azután kicsit utánanéztem és tele van a net - gyártótól függetlenül - panaszos RX tulajokkal. A jelenség: játék közben fehér képernyő, berregő hang és fagyás. Nekem is... Ami segített, az a memória és GPU frekvencia dinamikusra állítása, illetve a hőmérsékleti csúszkák manuális lehúzása. Így nem fagy, csak a zajterhelés elviselhetetlen, nem hallani a beszédhangokat, ha megszólalnak a játékokban a karakterek. Másik megoldás: gariztatás, talán akkor egy normálisan működő cseredarabot küldenek. A hibát egyébként sok minden okozhatja, a gyárilag rosszul és magasra belőtt feszültség értékektől kezdve a rossz pasztázásig "bármi". Pedig már régen megfogadtam: AMD-t és ASUS-t nem akarok soha (többé), vissza is éltek a bizalmammal.

Intel Xeon X5650, 12Gb RAM, RX480 8Gb

(#7) Zso Ro válasza Gpety (#6) üzenetére


Zso Ro
senior tag

nekem ilyen problémáim nincsenek.Sőt,a két gyártóval sincs még rossz tapasztalatom.Nem úgy,mint az MSI-vel vagy Gigabíte-al.
Ha így nézed,nem nagyon lesz gyártó,akitől érdemes vásárolni. :))

(#8) arn válasza Zso Ro (#7) üzenetére


arn
félisten

meg melyik korbol? :) minden gyartonak vannak jobb es rosszabb idoszakai. pl az elso szerias abit bxes lapok szuperek voltak, a masodiknal meg egy csomo minosegbeli gond volt.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#9) Zso Ro válasza arn (#8) üzenetére


Zso Ro
senior tag

:O
MSI a C2D korszakból,több lap és 1-2 VGA.A Gigabyte gyakorlatilag folyamatosan.Legutóbb 1 hete futottam bele egy bitang gyenge alaplapba egy i3-as Kaby-val.

Ejj,emléxem még hogy tettem tönkre két ABIT alaplapom Prescott proci túlhúzásával :)

(#10) arn válasza Zso Ro (#9) üzenetére


arn
félisten

viszont az msi az utobbi idoben elegge rakapcsolt :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#11) Zso Ro válasza arn (#10) üzenetére


Zso Ro
senior tag

VGA-van kapcsolatban látom én is,alaplapoktól még mindig óckodom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.